Results 1 to 6 of 6
    Banned
    Infractions
    0/2 (25)

Bıktım artık bunlardan

jr de sıra bende iken mageler towna cekiyor silver gemi almak için bunları banlayacakmısınız artık yoksa bizdemi yapalım ?

hergün coluk cocukla ugrasmaktan bıktım 1-2 gm için kufur edenimi ararsın towna cekeni mi

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Bu tarz eylemleri gerçekleştiren oyuncuları kanıtlarınızla birlikte (videolu kanıt) Cheat Reports bölümüne konu oluşturmalısınız.

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    konu acıcamda server adını acmaı unutmusum sonrasında ksc aldım onda sw adı falan yazıor umarım işlem uygulanır

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Sadece ksc ile ispatlamanız zor olur. Bu gibi durumları video çekerek rapor edebilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Sadece ksc ile ispatlamanız zor olur. Bu gibi durumları video çekerek rapor edebilirsiniz.
    video cekdim zaten ancak videoda server ismini acmaı unutmusum buda normal yani her dakika onu kontrol edemem sonrasında sw isminide içeren ksc cekdim videoya ek olarak onu dıorm demeyın server adı gorunmuyor işlem yapamayız die çünkü cidden sıkıldım bu durumdan

bunlara gerek olmayacakta mgame işlevini yitirdgi için ve sadece birilerinin sazını caldıgı için gariban her yerde mağdur oluyor cok zor değil altar vega siriusun tek eksiği gold bar dewada kutu acılmıycak kesen taraf map değiştirdiğinde o anda sıra kimdeyse gold bar silver bar silvery gem şekilnde dağıtımı yapılacak eski serverler için yeni serverde silver bar silvery gem şeklinde böylece altar serverinde cleancatfamily HKM BINALITHUNDER gibi kolsuz mageler sıra kaydıramayacak esc atamayacak mal gibi kalacaklar
    Last edited by eLeMeNTeLPicH; 07-21-2019 at 04:00 PM.