Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Unhappy Tpt Ip Match Sorunu

Arkadaşlar merhaba herkese iyi oyunlar , Bugün pazarda gezerken ani bir dc ile oyundan düştüm ve tekrar girmeye çalıştığımda başlıktaki hatayı aldım nette mantıklı bir sebep bulamadım bu nasıl bir ban sebebi nedir anlayamadım. 80 lvl priestim Böyle bir durumla daha önce karşılaşan varmı ne yapmam gerekir nasıl bir yol izlemeliyim hesabımı geri alabilirmiyim bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim. bu arada Evde tek pc var tek hesap ile oynuyorum başka hesabım falan yok şimdiden teşekkürler.

Senior Member
    Bu bir sorun değil senin sınırsız ban yediğini gösterir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by KHD View Post
    Bu bir sorun değil senin sınırsız ban yediğini gösterir.
    Evet öyleymiş ne yazıkki kimse ilgilenmiyor ip bir hileci kullanıcıyla aynı ip eşleşmesi var diyor delil kanıt sunulmuyor tek bir cümle yazılıyor ne zaman eşleşmiş belki biri hesabımı çalmaya çalıştı nasıl bilebilirim ki 1 aydır oynuyorum priestim 80 olmuşum PK ya çıkmışım şimdi mi hile açıcam çok anlamsız somut deliller sunulması lazım.

Gerçekten haklı oldgunu düşünyosan işin peşini bırakma , ki benm iki kere hesabım kapatıldı biri tpt cr biri tpt ikisnde de hesaplar geri acıldı cnkü hatalı banlardı anladn mı , benm için yorucu ve stresli bir sürecti ama soncda haklı oldgm anlasldı . haklıysan tam destek

Junior Member
    Quote Originally Posted by prodeo View Post
    Gerçekten haklı oldgunu düşünyosan işin peşini bırakma , ki benm iki kere hesabım kapatıldı biri tpt cr biri tpt ikisnde de hesaplar geri acıldı cnkü hatalı banlardı anladn mı , benm için yorucu ve stresli bir sürecti ama soncda haklı oldgm anlasldı . haklıysan tam destek
    Kardeşim senin adına çok sevindim emeğinin boşa gitmemesi gerçekten çok güzel bir şey priestim 3. yazılımlırla ne işim olabilir anlam veremiyorum inan 2. bileti attım cevap bekliyorum seninde dediğin gibi yanlışlık olabilir hiç sorun değil 1 hafta sürsün 20 gün sürsün ama hata var ise bu sadece tekrar kontrol edilerek anlaşılabilir ama muhattap bulamıyoruz malesef yıllar önce kosperlar yüzünden bıraktığım oyuna yeni serverda başladım başıma gelene bak item falan da yok doğru düzgün old takılar bi ds +6 bi holy +6 var item bile değil bunlar sadece emeğime üzülüyorum sen ne kadar sürede geri aldın kaç bilet atman gerekti paylaşabilirmisin benimle çok sağol.

Junior Member
    @Khenarth başkan rica ediyorum sizden lütfen logları kontrol edebilirmisiniz neden böyle bir ban aldım birşey kullanmadığıma adım kadar eminim kesinlikle bir yanlışlık var lütfen varsa bir durum bulabilirseniz paylaşın benimle çok zoruma gitti böyle bir ban

Nick:Fett Server:Sirius
    Last edited by GamesDepot; 07-19-2019 at 12:19 PM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ber62 View Post
    aynı sorundan muzdaribim comamnd by gm den ban yedim suanda tpt ye döndü ticketda 3. party uygulama dediler ama uzaktan yakından alakası yok bilgisayarda virüs program bile kullanmıyorum team wieverden baglanıp xin code ve windows log bakabilirler ban yedigim tarihden beri ne birşey sildim ne birşey yükledim hala aynı bilgisayar karakterimde saglam bir itemimde yok ama bu şekilde suçsuz ban yedikten sonra ben tekrar oyuna nasıl geri dönebilirim sürekli gene ban yiycem diye oynayamamki
    sw:sirius
    nick:HeartlesMode
    çok farklı sebeplerden olduğunu söyleniyor daha önce kullandıysan sistemde kalıntı yapıyor oda takılabiliyormuş taramaya falan gibi ama benim sorunum IP ile alakalı hile kullanan biri ile nasıl IP eşleşti ne zaman kullanan biri ile eşleştim bunları bir tek nttgame bilebilir ben araştırdım ama bişey bulamıyorum yıllar önce kosperlar yüzünden bıraktım şimdide böyle birşey clanda ki arkadaşlar kasılmış çar verelim gel cc priestsiz sensiz pk olmuyor diyor korkuyorum yatırım yapmaya yine böyle 2 satırlık bi açıklama ve delil olmadan kapatırlar ortada kalırım diye..

Junior Member
    Quote Originally Posted by ber62 View Post
    haklısın. benimde karakterimde bir item mevcut degil sadece haksız yere ban yedim ve bunun acılması için oraştım ama ticketlar sabit cevaplarla geri dönüş oldu log dosyasınıda attım teamwieverden baglanıp bakmalarınıda söyledim bir sonuc alamadım bu saaten sonra bu oyunu nasıl oynayabilirim sucsuz yere ban yedikten sonra tekrar bi karaktere nasıl emek verebilirim tekrar böyle birşey başıma gelmiycegine nasıl emin olabilirim. en iyisi oynamamak olduguna karar verdim en azından hiçbir premium item cekmemistim cekicegim gün bu olay başıma geldi bana ders oldu.
    Ben sorunumun ne olduğunu buldum çözümüde basit gibi görünüyor gerekli olan şey sadece yetkililerin hassasiyeti ve bize yardım için burada olduklarının bilinci. Bu fotoğraftaki yazışmalar oyunda haksız yere ban yiyen insanların var olduğunu ancak diğerlerinin yaptığı gibi değil Bu GM arkadaşın yaptığı gibi incelenirse sorunun çözülüp kimsenin mağdur olmayacağının kanıtıdır. IP çakışması biraz araştırınca nette çok şey bulabilirsin haklıysan suçsuzsan vazgeçme.