Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23
    Senior Member IMcihanMI's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad

Reverse Undo Scroll ve Accessory Disassemble Scroll geliyor hayırlı olsun!

SteamKO'ya bugünkü bakımla geliyor. Haftaya UsKO'ya da gelir diye tahmin ediyorum.

Düzeltme: Patch geldi. Her iki scrollda 299 cash. UsKO'ya geldiğinde de aynı fiyata veya 249 cashe satılır herhalde.

[Server Maintenance] Wednesday, July 17th, 2019, 21:00 EST

The maintenance will include:

Server Restarts
    Fixed an issue Familiar Attack to make your pet despawn
    New items added to the Power-Up Store
    Reverse Undo Scroll
    Accessory Disassemble Scroll
    80% Respawn Scroll
    Last edited by 1cihan8; 07-18-2019 at 04:14 AM.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Daha önceden de yayında söylenmişti geleceği ve uygun bir fiyat olacak demişti khenarth hadi gözümüz aydın

Member Jaggerman's Avatar
    Nickname
    RHAEGARTH
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Accessory Disassemble ne işe yarıyor

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Jaggerman View Post
    Accessory Disassemble ne işe yarıyor
    + basılmış takıları parçalara ayırmaya yarıyor. Örnek +3 lego bandı 3x +2 legoya düşürüyor.

Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by NativeBlood42 View Post
    Daha önceden de yayında söylenmişti geleceği ve uygun bir fiyat olacak demişti khenarth hadi gözümüz aydın
    Eğer çok uygun olursa piyasa falan bırakmaz bu scrollar. Mesela düşünsene +2 ROL 30 gb. Sonra 2 3 kişi +3 ROL'lerini bir bozuyor oldu sana 15 20 tane daha +2 ROL. Sence o +2 ROL 30gb kalmaya devam eder mi? Çok fazla dalgalanmalara sebebiyet verecek bir pus itemi gibi geliyor bana umarım yanılırım. Sirius'u düşünüyorum mesela yeni server geldiğinde zaten item takı piyasası alt üst olacak. Birde böyle +3 takıları +2'ye falan düşürenler olduğunda Manes'ten daha büyük bir çöküş görebiliriz Sirius'ta. Pozitif açıdan şöyle bir olasılıkta var. +3 takıyı satamam diye +2'lerle takılan çok tip vardı. Şimdi nasıl olsa çeviririm +2'ye diye bu arkadaşlar +3 takı almaya başlarsa takı fiyatları düşmek yerine yükselebilir ama bu olasılığı düşük buluyorum ben.

Reverse Undo Scroll çok etkileyeceğini sanmıyorum. Taktiksel anlamda adamın elindeki ve üstündeki itemin + kaç olduğunu bilmek zor olacak. +10 itemleri falan hep no rev'e çevirir millet şimdi.
    Last edited by 1cihan8; 07-18-2019 at 02:04 AM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Krowaz setim reb, no reb karışıktı. İlk işim hepsini no reb yapmak olacak
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    +? Kaçtı acaba krowazlar niyese holy sete hiç alışamadım en güzel görünüm krowazda keşke holy armor hiç cikmasaydi çok kiliksiz duruyor

Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by doltard_1 View Post
    +? Kaçtı acaba krowazlar niyese holy sete hiç alışamadım en güzel görünüm krowazda keşke holy armor hiç cikmasaydi çok kiliksiz duruyor
    Humanda çok güzel duruyor holy setler. İlerde Dark set diye bir şey getirebilirler aynı armorların mavi ve siyah renkleri vardı.

Senior Member Zog's Avatar
    Race
    El-Morad
    anvilin yanında upgrade scroll satan bi amca var ntt nin haberi var mı bu npc den ?
    no reb scroll u bile pusda satmak nedir ? oyuna bir şeyi bir kerede hayrına yapın bir itemden de para kazanmadan getirin ?
    ne fark etti şimdi, örnek no reb 8 raptor ile reb5 raptor arasında 300 cash falan bi uçurum normalden daha çok fark oldu ?
    reb seti falan olanlar falan 5 tane sete alsa 1 de elindekine alsa 1800 cash oh iyi para iyi güzel akıyor bu gece

bence sundries kalksın çok gereksiz bir npc. wolfleri 1000x paket halinde weight olmadan pus da satın potlara yaptığınız gibi ordan çekelim işte ne uğraşıyoruz 100 tane 100 tane falan sundriesten wolf alcaz diye. 100 cash 1000x wolf mantıklı haftaya eklenmesini talep ediyorum
    Last edited by Zog; 07-18-2019 at 04:41 AM.

Senior Member Zog's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    evet parayı basınca no reb olacak, peki bunu anvilin yanındaki npc ye koysaydınız herkes rahatça yararlanabilseydi nasıl olurdu ?