Results 1 to 3 of 3
    Senior Member

Geniede sorunu yaşıyorum

12 saatte bir DC yiyorum sebebi nedir acaba ? Yani her pcdeki carlar aynı anda düşmüyor 1 saat biri düşüyor bi saat biri. Yani internetle alakalı bir sıkıntı yok. Anlam veremedim 3 gündür res sabahından beri anlamsız DC yiyor carlar. DC yesin hadi sokarım da DC yiyen priest hesabım olunca gelen expin hepsi gidiyor bütün carlar ölünce boşa kasmis oluyorum. Moderatör veya GM varsa sebebini bulmak da yardımcı olursa sevinirim.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Öncelikle modeminizi kontrol ediniz. Herhangi bir sorun yoksa wifi ile bağlantı kuruyorsanız lan ile bağlanmanızı tavsiye ederim. Lan bağlantısı üzerinden bağlanıyorsanız kullandığınız kabloyu kontrol ediniz. Sorun hala devam ediyorsa kullandığınız internetin müşteri hizmetlerini arayarak destek isteyiniz.

İşletim sisteminden kaynaklı olası sorunlar için yeniden kurulum yapmanız gerekebilir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Öncelikle modeminizi kontrol ediniz. Herhangi bir sorun yoksa wifi ile bağlantı kuruyorsanız lan ile bağlanmanızı tavsiye ederim. Lan bağlantısı üzerinden bağlanıyorsanız kullandığınız kabloyu kontrol ediniz. Sorun hala devam ediyorsa kullandığınız internetin müşteri hizmetlerini arayarak destek isteyiniz.

İşletim sisteminden kaynaklı olası sorunlar için yeniden kurulum yapmanız gerekebilir.
    İnternetle alakalı bir durum değil. Sıkıntı geniede olabilir. Cz de, maradonda charlarımız dururken hiç dc problemi yaşamamaktaydık. Reb10 dan sonra eslant çıktık. Bütün arkadaşlarımız belirli aralıklarda dc problemi yaşadı. Bu süre açtığım konuda da belirttiğim üzere 5 saat de olabiliyor 10 saat de.