Results 1 to 8 of 8
    Banned
    Infractions
    0/2 (25)

İnternet Cafede Oynamak

burda internet kafede deepfreeze var atıorm benden oncekı koxp kullandı ama pc resetleyip girdim ben ban yermiyim genede illede formatmı atılması lazım ?

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    deepfreeze olsa da farketmez. Çünkü o IP veya MAC adresi oyunun giriş loglarında bulunur. Dolayısıyla her türlü ban riski vardır. 10 sn bile hile yazılımı kullanılmışsa o IP veya MAC adresi belirlenir gereken işlem yapılır.

Deep Freeze sadece kurulan sürücüdeki dosyaları veya uygulamaları pc resetleyince orjinal kurulmuş haline çevirir. Pc'ye bişey yüklersen silinir gibisinden. Ancak Online işlemler de oyun olsun bankacılık olsun chat-sohbet olsun bir etkisi olmaz.

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    Quote Originally Posted by Scoot58 View Post
    deepfreeze olsa da farketmez. Çünkü o IP veya MAC adresi oyunun giriş loglarında bulunur. Dolayısıyla her türlü ban riski vardır. 10 sn bile hile yazılımı kullanılmışsa o IP veya MAC adresi belirlenir gereken işlem yapılır.

Deep Freeze sadece kurulan sürücüdeki dosyaları veya uygulamaları pc resetleyince orjinal kurulmuş haline çevirir. Pc'ye bişey yüklersen silinir gibisinden. Ancak Online işlemler de oyun olsun bankacılık olsun chat-sohbet olsun bir etkisi olmaz.
    solemı dıosun oyuna baglandıgın ip falan kayıt altına alınıor pc formatlayınca bu değişiyor ** nedir yanı ip de deişmezkı format atınca neye göre bu

Senior Member
    Bilmediğiniz yerlerden oyuna girmeyiniz sonra çünkü cafeden oynuyordum koxptan ban yedim ben koxp kullanmadım hesabımı açın diye isyan konuları açılıyor. En sonunda da hesabın açılmayacağı anlaşılıyor konu kapanıyor.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Bu tür yerlerden giriş yapmanızı önermiyoruz. Kullanılan bilgisayarlarda koruma programları olsa bile bunları aşarak çeşitli trojan, illegal yazılım ve buna benzer işlemler yapılmaktadır. Ayrıca, IP adresleriniz illegal oyuncular ile çakışabilir ve bu durum neticesinde de hesabınız ceza alabilir.

Senior Member J4s1us's Avatar
    Cafe işletiyorum artık çoğu cafede disksiz sistem bulunmakta . Ccboot - NXD - IshareDisk vb programlar. antivirüs deepfreeze gibi programlara gerek yok.. Korumayı server pc ye erişemeden kaldıramazlar..Örneğin bendeki server Linux. PC yi resetledinmi herşey sıfırlanır.. Fakat ip olayı farklı dediğiniz gibi illegal program kullanan varsa ona yapacak birşey yok
    Adamın evinde bilgisayarı yoksa oynamasın mı

Member 4mustiakyz's Avatar
    Nickname
    4TheStorM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by J4s1us View Post
    Cafe işletiyorum artık çoğu cafede disksiz sistem bulunmakta . Ccboot - NXD - IshareDisk vb programlar. antivirüs deepfreeze gibi programlara gerek yok.. Korumayı server pc ye erişemeden kaldıramazlar..Örneğin bendeki server Linux. PC yi resetledinmi herşey sıfırlanır.. Fakat ip olayı farklı dediğiniz gibi illegal program kullanan varsa ona yapacak birşey yok
    katılıyorum int cafeler olmazsa idi bu oyun bu kadar meşhur olamazdı bir çözüm bulmaları gerkiyor şahsen ben int cafede oynamıyorum ama olursa daha fazla user daha fazla kazanç demek bir çalışma yapılmalı bence bu konu hakkında

Senior Member
    Quote Originally Posted by J4s1us View Post
    Quote Originally Posted by 4mustiakyz View Post
    katılıyorum int cafeler olmazsa idi bu oyun bu kadar meşhur olamazdı bir çözüm bulmaları gerkiyor şahsen ben int cafede oynamıyorum ama olursa daha fazla user daha fazla kazanç demek bir çalışma yapılmalı bence bu konu hakkında

İnternet cafe toplu kullanım alanları ortak paylaşım alanlarından heran koxp kullanmış biri yüzünden sınırsız yemek isteyen oynasın. Yok ben ceza almak istemiyorum diyenlerin bilgisayarı yoksa oynamasın.