Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 33
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Sürahı Skill uzatma hakkında

Oyunda bildiğiniz üzere yakın bir zamanda undy scroller kaldırıldı

oyun içi asaslar critik skilini süresini 2 katına çıkararak özellikle mage oyuncuları hemen kesmektedirler düşük hpden dolayı
    günümüz wariorleri bile 20sn dayanamıyor hemen yatıyor

sürahinin pustan kaldırımasını istiyoruz

Senior Member
    bende aynı konuyu undy sc kaldırılır kaldırılmaz açmıştım gm direk net bi şekilde o eşya kaldırılmayacaktır yazdı konumu bulursam editlicem

https://forum.nttgame.com/forum/show...light=duration
    Last edited by karimli; 07-17-2019 at 04:21 PM.

Senior Member
    hemen kaldırıyorum kardesım gir oyuna

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Duration Kalkması taraftarı degilim ama cp ye duration basılmasın derseniz belki düşünülebilir.Çünkü ; duration sadece cp için yapılmış bir pus eşyası degil defans çiftliyosun,logos çiftliyosun buff sw herşeyde faydası var.Cp çiftleme kalksın mı dersenizde asas oynamıyorum ama asasları çok olumsuz etkileyeceğini düşünüyorum bence hiç dokunmayalım

Senior Member
    Quote Originally Posted by AndrewJackson View Post
    Duration Kalkması taraftarı degilim ama cp ye duration basılmasın derseniz belki düşünülebilir.Çünkü ; duration sadece cp için yapılmış bir pus eşyası degil defans çiftliyosun,logos çiftliyosun buff sw herşeyde faydası var.Cp çiftleme kalksın mı dersenizde asas oynamıyorum ama asasları çok olumsuz etkileyeceğini düşünüyorum bence hiç dokunmayalım
    ben cp ve 800 def çiftlenmesi için karşıyım pkya etkisi hazımsanmayacak kadar pk dışı kullanımı benimde hoşuma gidiyor

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    mage online olsun kanka size özel pvp açak karşınıza bot warrior asaslar verek harpy döner gibi toplayıp slot olarak dönün. Ezik kalmış egonuzu tatmin edin ne dersiniz ? Bırak da sürahi bize kalsın ama...

Senior Member Seidelbaum1890's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Duration iteminin tamamen kaldırılması değil de düzenlemeyle bazı skillerde kullanılmaması daha uygun olur. Bu skillerde kullanılması büyük avantaj sağlıyor : Asasın 80 critical point skili ve 400-800 defans veren skilleri, warrior ve portunun 3lü defans skilleri, priestlerin 80 cure skili. Undy ve diğer hp buf skilleri, 300-350 ac, swift, wolf ve logoslarda kullanılabilir.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Seidelbaum1890 View Post
    Duration iteminin tamamen kaldırılması değil de düzenlemeyle bazı skillerde kullanılmaması daha uygun olur. Bu skillerde kullanılması büyük avantaj sağlıyor : Asasın 80 critical point skili ve 400-800 defans veren skilleri, warrior ve portunun 3lü defans skilleri, priestlerin 80 cure skili. Undy ve diğer hp buf skilleri, 300-350 ac, swift, wolf ve logoslarda kullanılabilir.
    hplerin düşük olduğu bir dönemde
    cp için kaldırılması yeterli olucaktır

Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Spike kalksın mı ezik kurianlara çok vuruyor

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Bir asas olarak cp'nin duratlanmaması beni çok üzer. 1k'dan aşağı damage vurmayan warrior ve magelere karşı can doldurmanın imkanı yok. Forumda şunu fark ettim herkes bireysel isteklerde bulunuyor. Topluluğu düşünmek yerine sadece kendini düşünen istekler var.