Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Gm ekip liderine bir rica :)

Merhabalar. 6 gün önce 3 arkadaş olympia sunucusuna başladık. İtem olarak yeni başladığımız için doğal olarak gerideyiz biliyoruz fakat en azından eski sunucularda 100 def ya da 90 defin kolaylaştırılmasını sağlamanız mümkün mü? Bu bize pk alanlarında bir tık daha şans tanır. Ring ile karakter almak yasak olduğu için almıyoruz Drakinin hali de ortada drakiye gir diyen arkadaşlar olucaktır. Servere yeni başlamak isteyenler için olympia gibi boş sunucularda kalıcı exp event ve achieve kolaylığı rica ediyoruz.

Ring ile karakter almak yasak değil kardeşim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SuistimaLL61 View Post
    Ring ile karakter almak yasak değil kardeşim.
    Yasak olmasa da gm ekibi tarafından tavsiye edilmeyen bir durum

Junior Member
    Yasak diye biliyorduk

Yasak mı değil mi bilmiyorum ama herkes alıyor herkes satıyor. karar sizin. Bir yetkili açıklama yapar herhalde.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Tl ile alış veriş her türlü yasaktır, tespitinde ceza almanız söz konusudur. Sadece pazardan oyun parası ile ringlenmiş bir karakter alabilirsiniz ancak tavsiyemiz geçmişini bildiğiniz, oyun kurallarını ihlal etmediğine emin olduğunuz bir karakter almanızdır.

Konuya gelecek olursak ben de kendi karakterimde rütbeni bil etkinliğinden gelen defansı kullanıyorum. Bunun yanında jr'ye girip achievesini tamamlamaya çalışıyorum.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Tl ile alış veriş her türlü yasaktır, tespitinde ceza almanız söz konusudur. Sadece pazardan oyun parası ile ringlenmiş bir karakter alabilirsiniz ancak tavsiyemiz geçmişini bildiğiniz, oyun kurallarını ihlal etmediğine emin olduğunuz bir karakter almanızdır.

Konuya gelecek olursak ben de kendi karakterimde rütbeni bil etkinliğinden gelen defansı kullanıyorum. Bunun yanında jr'ye girip achievesini tamamlamaya çalışıyorum.
    Bu konuda yönetim tarafından net bir tavır sergilenmesi gerektiğini düşünüyorum. Oyun parası ile ringlenmiş karakter almak isteyen insanları zan altında bırakabilecek durumlara karşı önlem telafi vb. şekilde uygulamalar geliştirilmesi gerekiyor.