Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 56 of 56
    Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Warrior oldu olası hep en pahalı job oldu haklısın . Şu an 1 ws 1 de değil ama sağlam 1 warrior pt sağlam pt diğer joblara karşı çok üstün . Mageler için solo skillerde buff gelmesi lazım . Aslında warrior skilleri çok güçlenmedi mageler NERF yedi ve +8 +9 itemler beleş ortalıkta çok fazla var haliyle ap fazla olunca skill de fazla damage çıkarıyor . Mageler bufflanmalı ama alan skillerinin rangesi ve çapı biraz küçültülmeli . Yukarıda yazdım bufflanması gereken yerleri
    Knight öyle bir oyun ki, bu oyunda rant sağlayacak işler yaptığında çok oyuncu kaybı yaşanıyor.
    En basit örneği, Undy SC oyuna hiç eklenmemesi gereken birşeyken PAT diye eklendi. Kaldırılışını dahi kimse kabullenemiyor. Oyunda bu gibi şeyler zaten toplu atılamıyorken SC sinin gelmesi çok saçma olmuştu. Aynı şekilde Warriora veya Mageye müdahalede aynı felaketle sonuçlanır.
    Mage alanı şuan: İnfer ve Supernova 28 rangeye, 14 rangelik daire şekliyle atar. atılan noktanın 7 range sağ ve solu
    Metor ise: 23 rangeye aynı şekilde merkezden dış alanı 7 rangedir. Yani T ye basılıyken 7 adım, T siz ve SW aktifken rangeden kaçmak/çıkmak 30 salise dahi sürmez. Mukabilinde bu skilleri atmak 1,5 saniye sürer. +Mage MP Recoveryi yalnızca Alan skilleriyle yapar ki; Absolite ve Metaor kullanmak gerekir. Absolite bile olmazsa MP bar dolmaz. Bunun yanında alan skili yalnızca PK da zehir attığı gibi Alan içine rakip sığdırmak çok güçtür.
    Baskın püskürten tek klas Magedir. Gate/Kepeer/Warder gibi şeyleri 50-100 kişi keserken bunu engelleyecek tek klas Mage oluyor. Alan skilleri çok süper bir açıyla ayarlı; Bunu GM canlı yayınlarında kuş bakışı modunda görmek mümkün. +Alan içinden kaçmak çok kolaydır.
    Mesela; Warrior yere vurma şuan öyle popülerleşmiş ki, Skill Sıfırlamaya gözü kesmeyip Berserker olarak kasanlar var. Olayı dahi anlamayıp Mage görünce sürekli yere vuranlarda var. Yere vurma bugün kalksa, zaten olduğu için birton Mage oyun bırakmış; Birton Warriorda oyun bırakır. O yüzden bazı şeyler hiç gelmemeli geliyorsada kıdım kıdım damagesi düşürülmeli.
    -2008 lerde Holy/Abeys Potlar sadece Warriorun işine yarıyor diye drobu kalkmıştı. Şuan oyunda kayılı durumda.
    Yine o tarihlerde, Magenin 3 vuruşuyla hayatı kaymayan klass yoktu. 18-51-54-57-70-80 gibi skillele Max 3 skill vurulabilir rakip gelene kadar. Rakibin 4/3 veya 3/2 HP si giderdi. Staff damage çıkartmadığı için kıyasıya bir rekabet yaşanırdı. Şuan ise 10/3 HP sini zor düşüyor. 2 pot bassa onuda geri dolduruyorlar. Mage aslında Joker bir klastır. FR den başka itemi olmadığı için Damagelerinin GM lerce sürekli ayarlanması gerek. Keklik misali çıkarlar CZ ye. Herkesi keserler, Hemende ölürler. Tabi bu yalnızca Tekil skillerin güçlenmesiyle olur.
    Alan PK nın başlaması Krowaz/83 ile oldu. Mage güçsüzleşince Guruplaştılar.
    Bu yetmez gibi Warriorların alan skilide güçlenince Warriorlarda guruplaşmış.
    Magelere tek başına PK ya çıkacak atak gücü verilmeli. Guruplaşma ancak bu şekilde bozulur diye düşünüyorum. Warrior guruplaşması artık nasıl bozulur bilmem. Yere vurmayı kademeli düşürürlerse belki.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by HumanCenazeci57 View Post
    sen DomenicoWacco'nun +7 elbiseler değilde Trol armor görev elbiseleri ve old takılarla itemli adamları ws de defalarca kestiğini görmedin galiba.
    makro + tbl olan domenico mu

Senior Member
    Quote Originally Posted by Mafyasiii View Post
    Orada yazdıklarımdan bunu mu anladın? Ben dedim ki "Berserker zaten güçlü, ayrıcalıklı bir karakter, daha ne istiyorsunuz?" Oradan bunu anlamanız lazım, zor değil okumak. Başındaki yere vurma yazısını görünce hemen sazanlama dalmamak lazım
    Warrior görünce yere vurmayı yazmadan olmuyor Sazan sensin

Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Boş konuşuyorsun. Felankor isiloon csw BF cz deki krowaz bizde idi . İttifaklar her zaman oluyordu şimdi de oluyor. Zamanında ittifaklar yapıldı ama ittifak teklifleri bize geldi sürekli biz de kabul ettik . Orada yazmısım zaten bu durum serverleri bitiriyor. Bu tür eylemleri bitirecek olan da oyun yönetimidir. Bir CSW güncellemesi yaptı moradonda vergileri yarıya cekti , Tarantuladan gelen parayı yarıya cekti ittifak falan kalmadı . İsteseler gene buna benzer çözümler bulurlar. Milletin birbiri ile ittifak kurmasına engel olamazsın ama milletin birbiriyle ittifak olduğu nedeni ortadan kaldırırsan zaten ittifak kalmaz. YORGAN GİTTİ KAVGA BİTTİ. Yönetim yorganı ortadan kaldırırsa kavga da biter . Şimdi bilmeden cahil cahil boş boş ortamı germek ikili tartışma çıkarmak için yazma.
    ulen amale konuyu buraya taşıyan sensin ben değilim bütün slotlar bizdeydi dye sen dedin ben değil bende diyorum ki birileri birilerini yalayıp yutmassa o ittfak dediğin olmuyor senelerdir csw yi hep aynı adamlar sömürdü durdu koxpla kale aldılar kim aynı adamlar sadece bir tarafta 40 bn tlik çarları diğer tarafta 2.ci pcden oyuna soktukları 10 liralık carlarla sonuç paralar hep aynı kişilere git bak bakayıp rosettaya altara siriusa czde aoc slotunda bile bus kasmak için millet birbirinin bir tarafını yalıyor sizin gibiler olduğu sürece nttgame istediğini kaldırsın gene ittifak olacaktır çünkü yalakalık yapmak yalamak siizn tiniyetinizde var konunun açılış yorumu iyi oku orda kendi görürsün

Senior Member
    Quote Originally Posted by eLeMeNTeLPicH View Post
    ulen amale konuyu buraya taşıyan sensin ben değilim bütün slotlar bizdeydi dye sen dedin ben değil bende diyorum ki birileri birilerini yalayıp yutmassa o ittfak dediğin olmuyor senelerdir csw yi hep aynı adamlar sömürdü durdu koxpla kale aldılar kim aynı adamlar sadece bir tarafta 40 bn tlik çarları diğer tarafta 2.ci pcden oyuna soktukları 10 liralık carlarla sonuç paralar hep aynı kişilere git bak bakayıp rosettaya altara siriusa czde aoc slotunda bile bus kasmak için millet birbirinin bir tarafını yalıyor sizin gibiler olduğu sürece nttgame istediğini kaldırsın gene ittifak olacaktır çünkü yalakalık yapmak yalamak siizn tiniyetinizde var konunun açılış yorumu iyi oku orda kendi görürsün
    Şu adam ortamı geriyor amele vs konuşuyor gereken uyarıları lütfen mod arkadaşlar yapar mı . İkili tartışmalara girmek istemiyorum. @ScORp_LiON

aman ne olursun gir her konuya atlayan sensin ben degil