Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 56
    Banned
    Quote Originally Posted by Wahsh3t91 View Post
    HP booster Battle cry Ve Adini unuttum def silip attack veren Skill in Var zora dustummu Priestine Descent oluyorsun Bence Mantigi Bahsettiginizden Daha Kolay Olmali Sen söyle biz ne yapalim Okcuyuz.. Sabit damage yok parazit yesen Karsi priest dkm ile healleyerek bizi dusurebiliyor )
    parazit yesen Light Feet'in var az uzaklaşıp hemen can pot cure basabiliyorsun wariorda descent atarak priestin hızlı bir şekilde cure almasını bekleyecek. def silip atak veren skil var ama 300 defansını siliyor bol bolda damage yiyorsun.. hp bostere gelince hp boster tırt hp bosteri silip wariorun su gibi mana içmesini engellesinler yeterli olur.

Senior Member
    Quote Originally Posted by HumanCenazeci57 View Post
    sen DomenicoWacco'nun +7 elbiseler değilde Trol armor görev elbiseleri ve old takılarla itemli adamları ws de defalarca kestiğini görmedin galiba.
    Abim sen macro nedir bilmiyon galiba 800 defe durat bas saniyede bilmem kaç minör bas ibex kullan crit patlat oh troll setide küçümseme o kadar kötü bi set değil
    Hp fazla ama siz gibi sw atamıyoruz cure atamıyoruz Asaslar gibi critigimiz yok vurdugumuz sabit bir damage var db malice yedigimiz zaman descent atarak kurtulmaya çalışıyoruz direk cc gelmiyor malesef. Farmdan bir örnek vereyim ortalama booro saatte 1 tane drop atıyor cıkan drop mitril göhüs don warior göhüs bot hariç 30m sabit 30/8 : 3m750k bu giden para sadece wariorun mana parasını karşılar harcadığı warior taşlarını saymıyorum bile sen ne harcarsın 1 saatte 10 bin tane harcarsan ok harcarsın 10k 2 dk bi wolf atarsın 1 saatte gidecek wolfe senin 30k mana bile yakmıyorsunuz. warior bedavaya mı farm atsın ??

Ek olarak çöpten kasarsın diyenler olabilir çöpten alacağı en fazla 1 saatte 5m onunda yarısı felan warior taşına gider.
    bu warior bedavayamı farm atsın yoksa saatte 1 bus parasına mı farm atacak bu warior ?
    kardom senin yaptığın farmdaki mana gitmesinden kime ne bizz diyoruz pk daki vurduğun damage millet aç aç sen diyon farmda şu kadar kazanıyom da şu kadar mana gidiyor cami fıkrası gibi kar getirmiyorsa kapat hoca yapma yani orda farm
    Last edited by karimli; 07-17-2019 at 02:33 PM.

Banned
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    Abim sen macro nedir bilmiyon galiba 800 defe durat bas saniyede bilmem kaç minör bas ibex kullan crit patlat oh troll setide küçümseme o kadar kötü bi set değil
    adamda trol set var karşıdaki adamda ne var +8 krowaz set +8 krowaz silahı +2 +3 takılar makroyla oynamayan mı kaldı şimdi oyunda ?

Senior Member
    Gene ikili warrior atışmaları volume 957838374727738383747738288284747288287 yeter la şu boş atışmaları bitirin . Yok vörüyor şöyle vuruyor yok şu böyle vuruyor gıpta ile baktığınız job varsa açın siz de oynayın . Kimseye engel olan yok . Jobunuzda eksik olduğunu düşündüğünüz bir şey varsa onu da belirtin . Karşı joblara sataşmayı bırakın boş yapmayın

Senior Member
    adamda trol set var karşıdaki adamda ne var +8 krowaz set +8 krowaz silahı +2 +3 takılar makroyla oynamayan mı kaldı şimdi oyunda ?
    hala troll set diyor yaw kardom 800 defe durat diyorum cp + ibex diyorum adamda playerlık yok demiyorum her saniyesini karşıkdaki kişinin neler yapacağını ezberlemiş alacağı damageyi biliyor ama macrosuz bi hiç o herif

kullanmayan illaki var macroyu her kullananda domenico gibi mi oynicak sanıyon

Banned

kardom senin yaptığın farmdaki mana gitmesinden kime ne bizz diyoruz pk daki vurduğun damage millet aç aç sen diyon farmda şu kadar kazanıyom da şu kadar mana gidiyor cami fıkrası gibi kar getirmiyorsa kapat hoca yapma yani orda farm
    ulan biz farm yapmazsak okcularla mı dönecen boro balogu diyelim ki döndün sizi orda barındırırlarmı mele pt yi nasıl keseceksiniz

Senior Member
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Gene ikili warrior atışmaları volume 957838374727738383747738288284747288287 yeter la şu boş atışmaları bitirin . Yok vörüyor şöyle vuruyor yok şu böyle vuruyor gıpta ile baktığınız job varsa açın siz de oynayın . Kimseye engel olan yok . Jobunuzda eksik olduğunu düşündüğünüz bir şey varsa onu da belirtin . Karşı joblara sataşmayı bırakın boş yapmayın
    adam gelmiş yaptığı farm kar getirmiyor diye ağlıyor eşit itemlı joba dünya damage çıkartıyor bunu söylemiyor

Senior Member
    ulan biz farm yapmazsak okcularla mı dönecen boro balogu diyelim ki döndün sizi orda barındırırlarmı mele pt yi nasıl keseceksiniz
    ulan mı ? ben farmcıyım dedim mi eski playerım pazardayım şuan ama asas hariç her joba hakimim

ve kendin diyorsun meleyi kim kesecek diye madem ölmmüyon charın güzel at pk nı yoluna bak farmda kendini ne yoruyon

Banned
    adam gelmiş yaptığı farm kar getirmiyor diye ağlıyor eşit itemlı joba dünya damage çıkartıyor bunu söylemiyor
    eşit itemli jop mu ? sen 3lü def basılınca ne kadar damage yer asas warior kılıç basılınca 300 defansı silinince ne kadar damage yer bunları biliyormusun ??

Banned
    ulan mı ? ben farmcıyım dedim mi eski playerım pazardayım şuan ama asas hariç her joba hakimim

ve kendin diyorsun meleyi kim kesecek diye madem ölmmüyon charın güzel at pk nı yoluna bak farmda kendini ne yoruyon
    herkez pk atacak diye birşey yok okcuların balog boroda barınmasının sebebi partilerinde warior bulunması wariorda bedavaya farm atarsa okcular boro balogda barınamaz okcularında farmı biter..