Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 56
    Banned

Berserker hakkinda düzenleme

warior berserkerde her vuruş skili 1 warior taşı yani 500 coins götürmektedir ve yanındada her skill için 500 mana götürmektedir ve süreside 59 saniyedir.

bu duruma bir çözüm gelmesini istiyoruz aynı wolf gibi skilin süresi 2 dakika olsun ve her vuruş için 200 mana azalmasını talep ediyoruz normal bir istek diye düşünüyoruz iyi forumlar.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    2500 vuruyor. Bişeyler götürsün bırakta...
    Savaşta denemesini yaptım. +7 itemli 79lvl Asasa, 2000 den aşağı vuran Warrior olmadı. Özelliklede Berserkerleri seçtim. Asasasın CR bile sekiyor da kaçıyorsun; Berserker Warriordan kaçılmıyorda. Ataker Warriordan da kaçılıyor.
    Warrior hırsa dayalı bir Klass, çok kill alması iyi bişey değil. Heves söndürür.
    Warriorun Def/Hp/Resist artı'sı, fazlaca MP Pot harcamasını gerektirir.

Mageye kıyas yapın, 1,5 saniye (70-80 Skili) ile 2,5 saniyede (-70 lvel Skiller) Skill/Damage çıkartıyor. O damagede 1500ü geçmiyor.
    2 skill vurup Staf girmek gerekiyor Magede, 3000 Rangeden vurdu desek, Staf Skili 600 ile 800 vurur 300MP Harcar. MP Pot basarsan ölürsün. HP Pot Basarsanda ölürsün. En iyisi Kaçmak ağa
    PK nın birebir içindeki Klass Warrior. Bence gayet normal.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Banned
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    2500 vuruyor. Bişeyler götürsün bırakta...
    Savaşta denemesini yaptım. +7 itemli 79lvl Asasa, 2000 den aşağı vuran Warrior olmadı. Özelliklede Berserkerleri seçtim. Asasasın CR bile sekiyor da kaçıyorsun; Berserker Warriordan kaçılmıyorda. Ataker Warriordan da kaçılıyor.
    Warrior hırsa dayalı bir Klass, çok kill alması iyi bişey değil. Heves söndürür.
    Warriorun Def/Hp/Resist artı'sı, fazlaca MP Pot harcamasını gerektirir.

Mageye kıyas yapın, 1,5 saniye (70-80 Skili) ile 2,5 saniyede (-70 lvel Skiller) Skill/Damage çıkartıyor. O damagede 1500ü geçmiyor.
    2 skill vurup Staf girmek gerekiyor Magede, 3000 Rangeden vurdu desek, Staf Skili 600 ile 800 vurur 300MP Harcar. MP Pot basarsan ölürsün. HP Pot Basarsanda ölürsün. En iyisi Kaçmak ağa
    PK nın birebir içindeki Klass Warrior. Bence gayet normal.
    sen DomenicoWacco'nun +7 elbiseler değilde Trol armor görev elbiseleri ve old takılarla itemli adamları ws de defalarca kestiğini görmedin galiba.

Senior Member
    Quote Originally Posted by HumanCenazeci57 View Post
    sen DomenicoWacco'nun +7 elbiseler değilde Trol armor görev elbiseleri ve old takılarla itemli adamları ws de defalarca kestiğini görmedin galiba.
    Domenico dediğin adam makrocunun kralıydı. Oyundaki her milisaniyeyi değerlendiren adam çıplak da keser herkesi.

Bence warrior, seri skill vurmamasi lazım,yada verdigi hasarın yarı yarıya düşmesi lazım,hem seri,hem en çok vuran job,tatlılardan?çok buyuk mantık hatası var,
    Oyun zaten görüldüğü gibi warriorko olmuş

Senior Member
    -Alan Damage atiyorsunuz,HP/Def Haddinden Daha Fazla , Descent Olup ucup Kacmak Sizde... zaten Berserkerden Kolay Kacilmiyor.. Biz okcular napalim ? Sen Onu bi söyle hele Wolf gibi suresi artsin diyorsun ama str wolf Aliyorsunuz zaten Bu neyin istegi ?

Banned
    Hp fazla ama siz gibi sw atamıyoruz cure atamıyoruz Asaslar gibi critigimiz yok vurdugumuz sabit bir damage var db malice yedigimiz zaman descent atarak kurtulmaya çalışıyoruz direk cc gelmiyor malesef. Farmdan bir örnek vereyim ortalama booro saatte 1 tane drop atıyor cıkan drop mitril göhüs don warior göhüs bot hariç 30m sabit 30/8 : 3m750k bu giden para sadece wariorun mana parasını karşılar harcadığı warior taşlarını saymıyorum bile sen ne harcarsın 1 saatte 10 bin tane harcarsan ok harcarsın 10k 2 dk bi wolf atarsın 1 saatte gidecek wolfe senin 30k mana bile yakmıyorsunuz. warior bedavaya mı farm atsın ??

Ek olarak çöpten kasarsın diyenler olabilir çöpten alacağı en fazla 1 saatte 5m onunda yarısı felan warior taşına gider.
    bu warior bedavayamı farm atsın yoksa saatte 1 bus parasına mı farm atacak bu warior ?
    Last edited by HumanCenazeci57; 07-17-2019 at 02:05 PM.

Senior Member
    Mademki amac Farm.. Cek dc preni Al Yanina Saglam priest full Aoc da takil bak bakalim senin dedigin gibi mi Sonuc ?Cz de solo farm yapan tabiki zorlanir Slotlarda

Senior Member
    HP booster Battle cry Ve Adini unuttum def silip attack veren Skill in Var zora dustummu Priestine Descent oluyorsun Bence Mantigi Bahsettiginizden Daha Kolay Olmali Sen söyle biz ne yapalim Okcuyuz.. Sabit damage yok parazit yesen Karsi priest dkm ile healleyerek bizi dusurebiliyor )

Banned
    Quote Originally Posted by Wahsh3t91 View Post
    Mademki amac Farm.. Cek dc preni Al Yanina Saglam priest full Aoc da takil bak bakalim senin dedigin gibi mi Sonuc ?Cz de solo farm yapan tabiki zorlanir Slotlarda
    ne solo farmı kardeşim 8 kişilik partiden söz ediyorum sana aldıgın drop saatte 1 tane aldıgın pay 4m giden mananı karşılamıyo bile gelen çöpte giden warior taşını karşılamıyo hadi hepsi karşılıyo de bedava mı farm atsın warior balog booro da ne anlatıyorum ben