Results 1 to 3 of 3
    Senior Member

Çok merak ediyorum, bu oyun nereye gidiyor? Lütfen Cevap!!!

Merhabalar;

Öncelikle merak ettiğim soruları soracağım.
    Birincisi Genie veya İllegal bir program olmadan bu oyun oynanamıyor mu? Neden diye sorarsanız, az önce z+1 elle Dark Eyes kestiğim için hapise gönderildim. Genie'm de 73 dk vardı. Loot Voucher kardeşimin karakterinde olduğu için onu beklerken, Genie boşa gitmesin diye 3-4 tane yaratığı Skillbara koyduğum Through Shot la Z+1 kombinasyonuyla kestim. 4. yaratığı keserken yükleme ekranı çıktı ve hapise düştüm. Eğer biz bu skillbarı kullanamayacaksak neden oraya skill dizmemize izin veriyorsunuz? Yok eğer bu skillbarı mouse'la kullanmak zorundaysak, adamı yönlendirecek başka bir aygıt icat edin. Eğer bu da illegalse, O zaman Z veya Q tuşuyla seçmemizi kaldırın. Yok bu da illegal illa Genie satın almak zorundasınız diyorsanız, o zaman oyunu kaldırın. Haksızlığın kralı yapılıyor. Bu ilk değil. Aylar önce de 2 accountumuzu banladınız ve daha sonra sağolsun GM Eryudes'e gönderdiğim loglar sayesinde sanırım, hiç bir suçumuz olmadığı anlaşılarak banımız açıldı. İnsanları oyundan soğutuyorsunuz. Eğer bir damla vicdanınız varsa sorduğum sorulara cevap verin.

İkincisi;

En çok da şunu merak ediyorum. Hapse düştük tamam. Suçlu veya suçsuz!!! Sizin yönetimin keyfini beklemeyelim diye (Ki haksızlığa yenilmek oluyor ama olsun) hapisten çıkarayım dedim. 999 Npoints satın al diyor. Premium'dan pahalı. Bu konuda da fazla bir şey söylemiyorum ve Allah'ın şaşmaz adaletine sizi havale ediyorum. Hayırlı günler...

Yaw agha sen 9541236438. kişisin.
    Gmler emin olmadiklarina ceza vermiyor.
    Makro kullanmişsin,şimdi lutfen ağlama

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Daha önce açtığınız konuda Clutaah gerekli yanıtı tarafınıza vermiştir.

Lütfen spam konular açarak forum kurallarını ihlal etmeyiniz. Devamı halinde forum hesabınız kurallara uyulmadığı için süreli veya süresiz ceza alabilir.

İyi forumlar.

Önceki Konu