Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 34 of 34
    Junior Member
    Çözüm bekliyoruz iki gündür oyuna giriş sağlayamıyorum sizden kaynaklı bir sorun yüzden 1 n Points eksik diye 400 cashe para vermek zorunda bırakılmak istemiyorum biraz daha oyuncularınız sorunlarıyla ilgilenmeye dener misiniz ?

Member EtiBuFVerseM's Avatar
    Nickname
    EtiBuFVerseM
    Clan
    ZZ
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post

Yarın gün içerisinde konu ile ilgili tarafınıza dönüş yapacağım.
    kolay gelsin, tarafıma dönüş yapılmadı lütfen ilgilenirmisiniz

Junior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    ee şimdi bende 5 npoint yok parada yok npoint alacak karakterime giremiyorum ben ne yapacağım ?

Junior Member
    Nickname
    1Spread
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    |PANTURK
    Race
    Karus
    Merhaba, ben oyunun eski oyuncularındanım. Yıllar sonra tekrar dönüş sağladım fakat güvelik için bir sürü teferruatlandırma yapılmış. Güzelde bir şey ama insanları çıkmaza soktuğunuz durumlar var ve asla kabul etmiyorsunuz.

Benim sorunum OTP sisteminde eski telefon numaramın bulunmasıyla alakalı. Şubat ayında bir bildiri yayınlanarak eskiden müşteri hizmetleri tarafına bilet göndererek kolaylıkla yapılan numara güncelleme işlemi sonlandırılmış. Ben hattımı değiştireli 2 yıl oldu. Sistemde eski numaram kayıtlı haliyle de doğrulama kodu eski numarama gidiyor. Eski numaramı yenisiyle güncellemek için bilet gönderdim defalarca bana mümkün olmadığını hattınızı yeniden açtırmam gerektiğini ve sorunu ancak böyle çözebileceğimi ilettiler. Bende operatörümle konuştum malesef böyle bir durumun söz konusu olmadığını, kapatılan hatların en geç 20 gün içerisinde bir daha açılmamak üzere de aktif duruma getirildiğini belirtti.

Şimdi ben ne yapayım? Nasıl değiştireyim? Ne kadar para saçayım? Her ay yüzlerce lira cashlere harcıyoruz, geniesidir, potudur, scsidir bilmem nedir... Oyun ile ilgili problemlerimizi iletmek için bile para talep ediyorsunuz. Siz bizim sorunlarımızı çözmeyecekseniz o bilgisayarların başında neden oturuyorsunuz, sorarım size!