Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 34
    Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by tura42 View Post
    Sorunumu giderdim, sim kartımı başka bir telefona takıp mesaj istedim ve geldi.
    Eski telefonda acaba NTT Game'den gelen mesajları mı engellediniz. Ondan kaynaklı mı acaba sorun yaşıyordunuz.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Eski telefonda acaba NTT Game'den gelen mesajları mı engellediniz. Ondan kaynaklı mı acaba sorun yaşıyordunuz.
    belki reklam mesajlarına kapalı olabilir, ntt game de o sınıfa girmiş olabilir.

Member tura42's Avatar
    Nickname
    BABA26
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Yok öyle birşey yapmadım. Yaptıysam da hiç hatırlamıyorum.

Senior Member dawt53's Avatar
    Uygulama çıkalı kaç ay oldu sanki bir kaçak oyun oynuyoruz ya dışardan offline modunu indiriyoruz ya kaldırın ya da yapın insanları sürekli mağdur etmekten bıkmıyorsunuz sonrada telafi edilecek diyorsunuz 5 n point değilki mesele insanı gerçekten çok sıkıyorsunuz bir hata olduğunda telafi her zaman verilenden fazla olur.

anyotp sitesine giriş yapıp id şifremi girdiğimde 2 farklı bölüm çıkıyor sms le doğrulama kodu gönder dediğimde 50 kere denedim gönderilmedi ticket attım en son bakalım inşallah cevap gelir

Junior Member
    Merhaba kolay gelsin IOS ' TA OTP sistemi düzgün çalışırken siz oyun yetkilileri olarak yapmış oldugunuz sorundan dolayı biz müşteriler mağdur olmaktayız. benim hesabımda 0 cash var şuan ve OTP için şimdi tekrar hesabımı güvene alamıyorum. 5 cash için +400 yüklemek gerekiyor ve o hesaba şuan cash yükleme durumum yok,Sizden ricam bizim mağduriyetimizi gidermenizdir. En azından premium gibi 5cash iade yapsanız veya OTP'yi GEÇİCİ olarak ücretsiz yapmanız veya 1 defaya mahsus ıd ve şifreyı ücretsiz talep etmemız. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Junior Member
    Nickname
    Shamannn
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Anlaşılan şirket yine çalışanların parasını ödeyememiş olmadık yerden oyunculara sorun çıkartıyor herkes 400 kc (30 tl) atmak zorunda kalıyor oyuna bizim kadar aptal bir topluluk yok ne yazık ki böyle oyuna lanet olsun hayat zaten pahalı millet kc çekmeyince hemen bir yerlerden sorun çıkartıyorsunuz nerden başladık bu oyuna anlamadım gitti

Junior Member
    siz cevap verene kadar ben buldum saolun

appstore dan indirdikten sonra sorunum düzeldi fakat sonraki girişlerimde otp login failed with unknown issue. Please contact costumer servise hatası alıyorum 5 cash verip sıfırlayınca düzeliyor ertesi gün oyuna tekrar girmeye çalışınca aynı hatayı tekrar alıyorum 3 kere 5 cash verip yaptım yine de düzelmedi bunun çözümü nedir. cash vermekten gına geldi artık.

Junior Member
    Hesabımda 4 N points var yeni ıd isterken n points yetersiz diyor ben zaten otp için ilk kullanımda n point yükledim tekrar 1 n points için 400 cash yüklemek zorunda oyuncularınıza yapılacak büyük bir yanlış oluyor bu sorunun kullanıcılardan kaynaklı olmadığını görmüs olmalısınız bu konuda acil çözüm bekliyoruz