Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 34
    Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad

AnyOTP Programını IOS Cihazlarda Kullanan Oyuncularımıza

Herkese Merhaba,

Oyuncularımızdan aldığımız geri bildirimler sonucunda geçtiğimiz dönemde AnyOTP yazılımını IOS işletim sistemli cihazlarına direkt OTP web sitesi üzerinden (App Store üzerinden değil) indirip kullanan oyuncularımızın uygulamaya ulaşamadıkları anlaşılmıştır.

Bu sorunu yaşayan kullanıcılarımızın hali hazırda yüklü olan AnyOTP yazılımını cihazlarından kaldırmaları ve App Store üzerinden AnyOTP uygulamasını (AppStore Adresi) tekrar yüklemeleri gerekmektedir. App Store üzerinden yükleme yapan kullanıcılarımız ICS web sitesi üzerinden "OTP ID ve Şifre Yeniden Gönder" seçeneği altından alacakları yeni OTP ID ve Auth Code bilgisi ile AnyOTP üzerinde aktivasyon sağlayabilir ve tekrardan oyuna giriş yapabilirler.

AnyOTP versiyon güncellemesinden kaynaklı sorun yaşayan kullanıcılarımız 31 Temmuz 2019 tarihine kadar destek ekibine ulaşmaları halinde kendilerine yardımcı olunacaktır.

Herkese İyi Oyunlar!
    Last edited by Khaliz; 07-18-2019 at 09:10 AM.

Senior Member ABADI's Avatar
    Nickname
    ABADI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EaGLesLoneLyFLy Clan LeadeR
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Ben android teleronumdada sorun yaşıyorum semih bey. Telefonuma otp indiriyorum fakat id ve code bölmesi degil sadece pasword bolmesi aciliyor. Ve hala çözemedik neden olduğunu.

Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ABADI View Post
    Ben android teleronumdada sorun yaşıyorum semih bey. Telefonuma otp indiriyorum fakat id ve code bölmesi degil sadece pasword bolmesi aciliyor. Ve hala çözemedik neden olduğunu.
    Merhaba,

Yaşadığınız sorun duyurusunu yaptığımız konudan farklıdır. Lütfen sorununuzla ilgili bilet oluşturunuz. Ekiplerimiz gerekli incelemeleri yapacaklar.

İyi oyunlar.

söylemiş olduğunuz yöntemi denedim ve oyuna giriş yaptım teşekkür ederim

Boşa giden 5 npointlerimizi geri verekmisiniz peki, bir telafi olacak mı ?

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Relaxo View Post
    Boşa giden 5 npointlerimizi geri verekmisiniz peki, bir telafi olacak mı ?
    Telafi için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Junior Member
    Merhaba ayni sorun bende mevcut ama suan carimda npoint yuklu degil ve id passowd tekrar gonder. Dedigimde npoint yok yaziyor simdi sizin yaptiginiz is yuzunden 400 cashmi yukluycez yoksa magduriyetimizi baska turlu giderebiliyomusunuz ?

Member tura42's Avatar
    Nickname
    BABA26
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba benimde otp sorunum var. ICS sitesine giriş yapmak istediğimde telefona kod gönderme seçeneğini seçiyorum ancak telefonuma herhangi bi şifre gelmiyor. 4 5 kere denedim olmadı gelmiyor telefonuma tek kullanımlık şifre. Çarıma giriş yapamıyorum kaldım böyle.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by tura42 View Post
    Merhaba benimde otp sorunum var. ICS sitesine giriş yapmak istediğimde telefona kod gönderme seçeneğini seçiyorum ancak telefonuma herhangi bi şifre gelmiyor. 4 5 kere denedim olmadı gelmiyor telefonuma tek kullanımlık şifre. Çarıma giriş yapamıyorum kaldım böyle.
    Sms gönderimlerini kontrol ettiğimde herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.
    OTP sisteminde günlük 15 sms limiti bulunmaktadır. 15 sms limitiniz dolduysa 24 saat beklemeniz gerekmektedir, 24 saat sonrasında limitiniz sıfırlanacaktır.

Member tura42's Avatar
    Nickname
    BABA26
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Sms gönderimlerini kontrol ettiğimde herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.
    OTP sisteminde günlük 15 sms limiti bulunmaktadır. 15 sms limitiniz dolduysa 24 saat beklemeniz gerekmektedir, 24 saat sonrasında limitiniz sıfırlanacaktır.
    Evet şuan o hatayı verdi yeni sms göndermiyor denedim ama öglen 11 den beri ayarlamaya çalışıyorum sms gelmedi şimdide sistem kitlendi. 24 saat beklicem herlade artık mecbur.