Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

suspicious / gedile37 / hacker account

2011 yılında bazı sebeplerden ötürü oyunu bırakma kararı almıştım. Fakat tekrar dönmeye karar verdiğimde elimde tüm bilgileri bulunan hesabıma giriş yapmaya çalıştığım başlıkta belirttiğim mesajı alıyorum. Şifre yenilemeye çalıştığımda ise @yahoo uzantılı bir mail adresine ait bir hesap karşıma çıkıyor ne aksidir ki ben bu zamana kadar böyle bir uzantılı adres kullanmadım. Bundan bir kaç ay önce başka bir arkadaşımın hesabı üzerinden bu konu ile ilgili ticket attım fakat bir geri dönüş alamadım. Başlıkta belirttiğim gibi hesabın bütün bilgileri elimde mevcut
    ID:
    Server: Cypher
    Job: Warrıor
    Lvl: 83
    Bu konu ile ilgili yardımcı olursanız aranıza geri dönmemin önü açılmış olacaktır. İyi günler dilerim.
    Last edited by GamesDepot; 07-17-2019 at 03:04 AM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Hacker account hatası alıyorsanız, hesabınızın erişimi başkaları tarafından ele geçirilmiş olabilir.
    Güvenlik amacıyla atılan bir ban şeklidir.

KO Ban / Jail / Unblock kategorisine bilet göndererek hesabınızın size ait olduğunu ispatlayabilirseniz geri alabilmeniz mümkündür.

Junior Member
    Umarım hesabımı açma şansım vardır. Geçen aylarda başka arkadaşımın hesabı üzerinden göndermiş olduğum ticket numarası : #VER-958-46502

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Belirttiğiniz hesabın açılma ihtimali bulunmamaktadır. Oyuna dönmek istiyorsanız eğer yeni bir hesap açıp oradan istediğiniz sunucudan oyuna geri dönüş yapabilirsiniz.

İyi günler dilerim.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

Belirttiğiniz hesabın açılma ihtimali bulunmamaktadır. Oyuna dönmek istiyorsanız eğer yeni bir hesap açıp oradan istediğiniz sunucudan oyuna geri dönüş yapabilirsiniz.

İyi günler dilerim.
    Niye bu kadar sert cevap verdiniz adama

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Jahhab1 View Post
    Niye bu kadar sert cevap verdiniz adama
    Belirttiği hesabın açılma ihtimali olmadığını söyledim. Bunda ne gibi bir sertlik buldunuz acaba?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Belirttiği hesabın açılma ihtimali olmadığını söyledim. Bunda ne gibi bir sertlik buldunuz acaba?
    Normalde şu sebepten dolayı giremezsin gibi bişey yazılır. siz açıklama yapmadan yazınca öyle bir anlam çıkardım.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Jahhab1 View Post
    Normalde şu sebepten dolayı giremezsin gibi bişey yazılır. siz açıklama yapmadan yazınca öyle bir anlam çıkardım.
    Aslında ceza sebebine bakarsanız neden direkt olarak açılmayacağını söylediğimi anlayabilirsiniz. İlgili hesap "Hacker Account" sebebiyle kapatılmış bu sebeple kapatılan bir hesabın açılma ihtimalli bulunmamaktadır.

Junior Member
    Hesaba nen birşey yapmamışsam illegal birşey kullanmamışsam neden banlandı madem. 2005ten bu yana bu oyunun ilgili kişileri hep bu tür mü davranmak zorunda gerekli düzgün mantıklı açıklamayı yapın öyle kabul edelim ben hesabı bırakıyorum sonra girmek istiyorum hayır giremezsiniz diyorsunuz da neden ne suç işlemişim hesap hacklendiyse eğer bunu kurtarabiliriz hacklenmiş hesabın banlanması mı gerekir. Alınan premiumlarla verilen kodlar hesabın kime ait olduğunu tescil etmek için kullanılır diye biliyordum. Burada mantıklı açıklamalarla beni inandırmanızı istiyorum