Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Exclamation K2 döneminden kalma bir haksızlık ile ilgili

Attığım destek bileti sonuçsuz kalmıştır. Sesimi buradan duyurmak istiyorum. Destek biletimin yeniden incelenmesini talep ediyorum.
    Destek bilet kodu: #XGW-960-89041

İyi çalışmalar sayın NTT GAME çalışanları. Bu geç kalmış bir destek biletidir. Geç olsada adaletin yerini bulacağına inanıyorum. 2010 senesinde orduda subayken oyununuza ilgi duydum. Diez serverında ''Hazred'' nickli karakterimi açtım. Maddi durumum iyi olduğundan dolayı o dönemde 20 bin tl üzeri bir para yatırarak piyasadaki mevcut en iyi eşyaları karakterime aldım. O zamanlar sanıyorum level sınırı 80 idi ve ben çeşitli partilerde karakterimi 78 levele kadar yükselttim. Yine bir gün Luferson Deruvish partisinde iken beni oyundan attı ve bir daha hiç giremedim. Bu olay Kasım ayının ilk haftası 2010 yılında yaşanmıştır. K2 yönetimine sayısız ticket atmama rağmen bir cevap bile alamadım. Ben akıl ve mantık sahibi bir insan olarak, o kadar yatırım yapmış olduğum bir karakter ile üstelik 78 levelde illegal bir program neden kullanayım? Bunda bir mantık yoktur. Neden ban yediğimi hiç bir zaman öğrenemedim. Partimde bulunan bir oyuncunun benden habersiz olarak açtığı bir program yüzünden olabilir diye düşünmekteyim. Peki bunda benim suçum nedir? Sürekli premium alan, her tür oyun kuralına dikkat eden, uymayanları uyaran bir kişiydim.
    Vakti zamanında k2 yönetimi döneminde karşımda bir muhatap bulamadığım için ve sayısız denemelerim sonuçsuz kaldığı için o anki aklım ile oyunu silip tamamen vazgeçmiştim. 9 sene boyunca farklı oyunlar oynadım fakat Knight Online a yaklaşmadım. Ta ki oyunun el değiştirip NTT GAME yönetimine geçtiğini öğrenene kadar. Oyunun şu andaki halini incelediğimde pek çok şeyin iyi anlamda değiştiğini gördüm. Emek verenin ve hak edenin bir yerlere gelebileceği bir oyun olduğunu gördüm. Bu umutlarımı yeşertti. Maalesef 5 sene önce 2014 yılında yapılan mahkemelerden yeni haberim oldu. Uzun bir süre sonra oyuna dönüp karakterimin haksız yere almış olduğu bu kapatmayı açmanızı dilerim. Bu konuda sizin takdirinize ve doğru kararı vereceğinize inancım tamdır. Gerekli her tür incelemeyi yapabilirsiniz. Oyuna dönmemin tek amacı karakterim ile kaldığım yerden devam etmek ve geç kalan adaletin sizin aracılığınız ile yerini bulmasıdır.
    Ben şahsen şu anda Kıbrıs'ta ikamet etmekte olup dövme stüdyosu işletmekteyim. İsmim ''Aryen Sangha'' dır. Yaşım 32'dir. Google üzerinden ismimi aratıp yaptığım işleri ve kim olduğumu görebilirsiniz. Ayrıca instagram üzerinden @nigrumpapilio yazarak studyomun resmi sayfasını görebilirsiniz. Herşeyim ortadadır. Hayatım boyunca kimsenin hakkını yemedim, haksız tek bir kuruşa el uzatmadım. Hiç bir maddi sıkıntım yoktur ve zaten şu anda karakterimin değeri eskisine göre çok azdır. Söylediğim gibi tek amacım adaletin geç de olsa sizin aracılığınız ile tecelli etmesidir. Elimde karaktere ait tek bir resim bulunmaktadır. Karakterim ilahi adalet sayesinde silinmemiş olup otp kaydını da yapmış bulunmaktayım.
    Giriş ekranında Gold farmer/ Multiclient yazmaktadır. Hala ne olduğunu anlamış değilim. Fakat illegal hiç bir konu ile alakam olmamıştır ve asla da olmaz. Karakterim ile aldığım premium kodları sizin de tahmin edebileceğiniz gibi 9 senelik bir süre zarfında bulunması imkansız hale gelmiştir. Diğer tüm bilgileri yazıyorum:

Nick: Hazred
    Server: Diez
    Id: -----------
    Irk: Karus
    Job: Rogue
    Level: 78
    Np: Düşük miktardadır, kayda değer değildir
    İtem: +9 rogue shell set,
    +3 dual ring of life,
    +3 iron set,
    +3 dual cockatrice's earrings,
    +9 dual dark vane,
    +9 shard,
    rogue dd ve benzeri itemler. 9 sene geçtiği için hatırladığım kadarıyla yazdım.

Gerisi siz NTT GAME çalışanlarının takdirindedir. Çok teşekkür ederim. Gerekli olanın yapılacağına inancım tamdır. Ciddiyetimin ve karakterim ile devam edeceğimin göstergesi olarak dilerseniz karakterime 7200 cash çekebilirim. Yeter ki zamanında onca para ve emek harcadığım ve tamamıyle legal olan karakterim bana geri verilsin ve oyunu 9 sene sonra layığı ile oynayabileyim.

Saygılarımla, Aryen Sangha..
    Last edited by CluTaah; 07-16-2019 at 04:13 PM.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Bir dönem oyuncu mahkemeleri ile uygun gördüğümüz hesapların bazıları için tekrar oynama şansı verilmiştir. Bunun harici başvurular ve durumlar için ne yazık ki böyle bir işlem yapılmamaktadır. Yani destek ekibi tarafından tarafınıza verilmiş olan cevap, doğru bir cevaptır. Oyuna tekrar geri dönüş yapmak istiyorsanız eğer, yeni bir hesap ve karakter oluşturup istediğiniz sunucudan başlayabilirsiniz.

İyi günler dilerim.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Junior Member
    Sayın CluTaah size oyun politikanıza hak veriyorum. Oyuna dönmek istememin en büyük nedeni de budur. Fakat dediğim gibi 2010 senesinden 2019 senesine kadar oyundan uzak kaldım. Mahkeme sisteminden habersizdim. Vakti zamanında K2 yönetimine sayısız ticket atmama rağmen dönüş bile yapılmadı. Ne oyunda ne de gerçek hayatta hiç bir şekilde illegal işlere bulaşacak biri olmadım. Vakti zamanında büyük emekler ve paralar harcayarak oluşturduğum bu karakter için sadece adaletin tecelli etmesini diliyorum. Yukarıda da belirttiğim gibi maddi durumum iyi, oyundan maddi hiç bir beklentim olamaz ki şu anda büyük bir oyuncu kitlesi maddi çaba gütmekte. Ben sadece eski karakterim ile beraber oyuna geri dönmek istiyorum. Büyük bir karışıklıktan ötürü ve ya partimde bulunan illegal kişiler yüzünden ban yemiş olduğuma inanıyorum. Karakterimi inceleyebilirsiniz. 2010 senesi için oyunun en iyi karakterlerinden birine sahiptim. İsmim Aryen Sangha'dır ve az çok tanınmış bir dövme sanatçısıyım. Google dan aratarak ve ya instagram @nigrumpapilio sayfasından görebilirsiniz. Herşeyim ortadadır. Lütfen adalet adına destek biletimin, karakterimin ve konunun iyice incelenmesini talep ediyorum. Israrcı duruyorsam kusuruma bakmayınız lütfen sayın CluTaah sadece hakkımı arıyorum. Gereken özeni göstereceğinize inanıyorum. Teşekkür ederim.

Tags for this Thread