Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Lightbulb Oyuna dair birkaç soru ve öneri!

Oyunu senelerdir emek vererek, zaman ayırarak oynuyoruz. Elde ettiğimiz tecrübeler sayesinde düzelmesini, iyileştirilmesini düşündüğüm birkaç konudan bu başlık altında bahsetmek ve bilgi edinmek istiyorum. Diğer kullanıcıların da aklına başka şeyler gelirse en azından burada bahsedebilir ve yapımcılara bir fikir verebilir diye düşünüyorum.

1) Banka ve inventory coins limiti neden 21 gb? Oyunun ilk zamanlarında bu sayının çok yüksek olmaması normal ancak özellikle eski serverlarda bu rakamın örneğin 50-100 gb ye yükseltilmesi mantıklı olmaz mı?
    2) Buy pazarlarda 21 gb için buy pazarı açabiliyorken neden sell pazarlar 10 gb ile sınırlı? En azından sell pazarlar da 21 gb ile sınırlandırılsa daha güzel olmaz mı?
    3) Yeri geliyor aynı anda hem buy pazardan item almak gerekiyor hem de sell pazardan bazı itemları satmak gerekiyor. Aynı anda hem sell hem buy pazarı açılmadığından da zaman kaybı oluyor. Aynı anda hem satacağımız hem de alacağımız itemları kurabileceğimiz bir pazar sistemi kurulması mümkün müdür?

Şimdilik aklıma gelen konular bunlar eminim diğer arkadaşların da ekleyecekleri bazı şeyler olacaktır. Yanılmıyorsam yakın zamanda itemları reb den no rebe çevirebileceğimiz kağıt da oyuna eklenecek. Uzun zamandır kullanıcıların istediği bir şeydi sonunda gelmesine kendi adıma sevindim. Bu ve buna benzer fikirler ve önerilerle oyunu geliştirip daha keyifli hale getirebiliriz diye düşünüyorum. Saygılar.

Senior Member
    senın tek derdın pazar kardeşim. kimse sana yardım etmez o yüzden. oyunu oynayan adamın derdi genelde bunlar değil.