Results 1 to 3 of 3
    Senior Member

Pazar çeterlinden artik biktik gina geldi buna bir çözüm bulunsun

Server:Sirius

İşlenen Suç:Moradon Çeteleri=NTT GAME YETKİLİLERİ SİZLERE ARTIK YALVARIYORUM BU OYUNU SAHİPSİZ BIRAKMAYIN ARTIK YETER
    MORADONDA İSTEDİĞİMİZ FİYATTAN PAZAR KURAMICAKMIYIZ BUY FİYATI KOYANLARIN İSTEDİĞİ FİYATTAN KOYMAYINCA
    BENİ VE BENİM GİBİLERİ SABOTE EDİYORLAR PM DEN KAVGA EDİYORLAR OLMADI ÇARLARINI GELİP DİBİME KURUYORLAR VİDEOYU
    İZLEYİN LÜTFEN.LÜTFEN GEREĞİNİ YAPIN RİCA EDİYORUM SİZLERDEN. ARTIK BIKTIM BU TARZ ÇETELERDEN MORADONA GİREMEZ
    OLDUK PAZAR KURAMAZ OLDUK...ŞİMDİ PAZAR KURARKEN TS BASIP PAZAR KURMAK ZORUNDA KALDIM HER ZAMAN MI TS BASMAK ZORUNDA KALICAM ARTIK YALVARIYORUM SİZLERE.....
    nick:CICEKSEPETIIIIIIIIII
    nick:CokZorGuzelim

ahaha komedi ya kendinde çetesin farkında degil misin karşıdakinin eli güçlü olunca aglarsın ama karşındakinin eli güçsüz olunca kafasını kafasını ezersin neyse allah akıl fikir versin ayrıca adam senin pazarının içine kuruyorsa reportluyorsun hemen işlem görüyor onun haricinde istediginiz kadar bir birinizle ks leşin slot kavgasından farkı yok

Senior Member
    Video İzleseydin Anlardın Demekki YOrumda Savunma Yaptığına Göre Ordaki Pm De Beni Tehdit Edip Benim Pazarımı Sabote Eden Kişi Sensin Bu Kadar Kendini Belli Etme