Results 1 to 8 of 8

Premium biter bitmez ticaretin kapanması !!

Oyuna yıllar sonra tekrar başladım ama hata yapmışım sanırım, premium aldım ve kalan cashleri de başıma böyle bir saçmalık geleceğini bilmediğim için harcadım, premium bitti ve ticaretim kapandı. O kadar para verip premium vs alıyorum ticaretimi nasıl kapatabiliyorsunuz aklım almıyor ?? Bu olay düzelmezse ben sadece 5 cash için nakit yükleme yapmayacağım. Bu bence bir hata ve düzeltilmesi gerekiyor, dönüş bekliyorum.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Hata falan yok ticaretten yararlanabilmek için ya premium sahibi olman gerekiyor ya da 5 cash karşılığında ticaret sistemini aktif etmen gerekiyor. Bunu bilmeden oyunu oynayanlar da mı varmış :S

ben zaten oyuna başladığımda 2k cash çektim zaten, ticaretin açık kalması için daha ne yapmam lazım ? Oyuna yıllar sonra başladığımı zaten belirttim eskiden böyle değildi ve bence bu çok saçma bi olay. şimdi 5 cash ödeyebilmek için 400 cash çekmem lazım en az, saçmalığa bak ? Bu oyun gün geçtikçe daha kötü hale geliyorsa işte sebepleri bunlar. Premium aldığım için açmasınlar o zaman sadece 5 cash ödeyenlerin ticaretini açsınlar bu çok saçma ? Hangisi daha değerli 2k cash mi, 5 cash mi ???

Yillar sonra oyuna arastirmadan baslaman kimsenin hatasi degil kusura bakma. Eger arastirmis olsan ve 5 cash karsiligi trade aktif oldugunu bilsen, suan 5 cash icin 400 cash cekmek zorunda kalmazdin.

Her turlu zaten 400 cash cekiyorsun. Biraz arastirip okumakla alakali senin bu durum. Tamamen kendi hatan.

Senior Member
    5 npoints karsiligi trade acilmiyor telefon onayindan sonra trade aciliyor telefon onayi icin 5 npoint gerekiyor hesabinda npoint olmasi trade acilcak anlamina gelmiyor numarani onayladiktan sonra aciliyor trade.

Member AmazingStylee's Avatar
    Nickname
    AmazingStyle KO - > Altar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Charli3mir21 View Post
    Oyuna yıllar sonra tekrar başladım ama hata yapmışım sanırım, premium aldım ve kalan cashleri de başıma böyle bir saçmalık geleceğini bilmediğim için harcadım, premium bitti ve ticaretim kapandı. O kadar para verip premium vs alıyorum ticaretimi nasıl kapatabiliyorsunuz aklım almıyor ?? Bu olay düzelmezse ben sadece 5 cash için nakit yükleme yapmayacağım. Bu bence bir hata ve düzeltilmesi gerekiyor, dönüş bekliyorum.
    oyunu bıraktığınız dönemde nttgame in k2 den oyunu aldıktan snra bir çok uygulaması oldu oyun içi ticarette bunlardan biri k2 zamanında multi hile kullananlar çok olduğu için multi ile mücadele için oyun içi ticareti 5 npoint karşılığından telefon numarası doğrulama olarak oyun içi ticareti aktif etme getirildi ve bununda çoklu hesap ve multi hesaplar için baya etkli olduğunu düşünüyorum tavsiyem premiumsuzda oyun içi ticaretten mahrum kalmamanız adına aktif etmenizdir .

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Arkadaşlarımızın da belirttiği gibi bu bir hata değil, oyun içi ticaretin kalıcı olabilmesi için SMS Onayı yapmanız gerekmektedir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    bu hata değil kural. 5 kc cekmem diyorsan da sen bilirsin. güle güle deriz anca.