Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member

-Otp Li Ve itemleri kilitli charin Soyulmasi

-Herkese iyi forumlar iyi Aksamlar Destan serverinde 4KC adli karakterin Telefonda kurulu Otp ve Kilitli itemleri Soyulmustur Gerekli Bilgileri Ticket atarak Yönlendirdik Fakat Bu sekilde korumali karakterlerin Nasil soyuldugu Hakkinda Bilgisi Olan warmi ? Yetkili bir Moderatör Ve Gm Bilgisi Alabilirmiyiz ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Sisteminize virüs bulaşarak sızdıklarını düşünmekteyim. Uzaktan erişim sayesinde uzun bir takip yapıyorlar. İsterlerse internetin kapatabilirler, herhangi bir yere erişim engellenmesi yapabilirler. Her şey mümkündür.

Bilgisayarınıza format atmadıysanız HDD'inizi alarak size en yakın bilişim suçlarına gidip suç duyurusunda bulunmanızı öneririm.

Eğer suç duyurusunda bulunmak istemiyorsanız da sisteminizi formatlamanızı öneriyorum.

Team speak gibi yazılımları kurarken sahte sitelerden indirip kurmadığınıza emin olun. Adblock uzantısını kurarak reklamları engellemenizi öneriyorum.

Virüs sisteminize sızarsa OTP olmasına rağmen hesabınızın erişimini kaybedebilirsiniz.

Dikkatli olmanız gerekiyor.

Wanrina'dan alıntı yapıyorum.

Quote Originally Posted by Wanrina View Post
    Merhaba,

Her ustanın elbet gizli bir tarifi vardır. Şaka bir yana, ICS servisini kullanan oyuncularımız bilgilerini paylaşmadığı sürece hesaplarına erişimlerini ancak portala kadar kaybedebilirler. Yani hesabı çalan kişi portala kadar giriş yapabilse bile oyunda asla geçemeyeceği bir engelle karşılaşır (ta ki siz ICS bilgilerinizi paylaşana kadar). Üstelik ICS servisi portal üzerinden aktifse, mail adresi bile değiştirilemez. Özetle ICS aktifse ve paylaşım yoksa hesap soyulamaz, soyulamadığı için de restorasyona gerek kalmaz.

Çoğu oyuncumuzda gördüğümüz, uyarılarımızı dikkate almayarak hesaplarını başka oyuncularla paylaşımlı bir şekilde oynamasıdır ya da başka oyuncuların hesaplarına herhangi bir nedenden dolayı giriş yapmalarına izin vermesidir. Gelen biletlerdeki açıklamaların, sistemlerimizdeki kayıtlarla çelişmesi durumu ve suçluyu basit bir şekilde açığa çıkarmaktadır.

Bu nedenle lütfen ICS/OTP servislerini doğru bir şekilde kullanmaya özen gösterin. ICS OP!
    Quote Originally Posted by Wanrina View Post
    Anlaşmamız gereken bir nokta var ki ICS bilgileri paylaşılmadığı sürece hesapların soyulabilmesi mümkün değil. Forumda bu tür şeyler okuyabilirsiniz, bunlar sizi yanıltabilir ancak incelemelerimiz sonucu bu söylemlerin doğru olmadığını görüyoruz Çok yakında hesap güvenlikleri ile ilgili daha fazla bilgilendirmeler sunacağız, lütfen takipte kalın.
    Aşağıdaki video'yu izleyerek konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz

Ayrıca aşağıdaki konuyu da inceleyin.

[DUYURU] Sahte Sosyal Medya Sayfaları ve SMS'ler Hakkında

Senior Member
    @gamesdepot Bilgisayarda Sadece Ko oynanmistir ticket cevabini bekliyoruz

Çarim an İtİbarİ İle soyuldu otp telefonumda Şuana kadar Çarim hİÇbİr kİmseye vermedİm otp paylaŞmadim İd pass kİmse tarafindan bİlİnmİyor 15dk boyunca oyuna gİremedİm gİrdİgİmde İse ÜstÜmdekİ tÜm İtemler alinmiŞ halde bu nasil mÜmkÜn oluyor ? BÖyle bÜyÜk bİr aÇik nasil mÜmkÜn olabİlİr ya adam resmen otp İptal edİp Çarima gİrmİŞ benİm telefonumda olan otp yİ

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Ben artık başka şeyler düşünüyorum....... Benim de OTP telefonumda kurulu sadece ve buna rağmen soyulursa artık sorumlusu bellidir!

Senior Member
    Geçmiş olsun hocam

Senior Member
    Yani söylenen Her turlu Guvenlik önlemini aldigimiz takdirde bile böyle seylerin Olmasi Yönetime olan guveni Sarsiyor Otp var itemler kilitli Ve soyuluyorsun tabiki Virus fln olabilir Ama Bu tur durumlarda ilgili hesap Kapatilip Restorasyon Saglanmali diye dusunuyorum

Senior Member
    pc de sadece k.o. oynamak soyulmamak için bir önlem değildir ip adresini biliyorsa gerisi kolaydır. ip yi nerden öğrendi diye soruyorsan orasını hackerlar biliyor.

yalnız teldeki otp yi nasıl aşıyorlar orası soru işareti ??? teldeki otp de bir açık var diye söylenti var ama ne kadar gerçek orasını bilemem.

Senior Member
    Yani birde item kilitleme ekran klavyesi gibi kilitleniyor buyuk bir ihtimal Saglam bir virus bulastirilmis olmasi gerekirki bunlarin hepsi asilmis ve Soyulmustur

Quote Originally Posted by Wahsh3t91 View Post
    Yani söylenen Her turlu Guvenlik önlemini aldigimiz takdirde bile böyle seylerin Olmasi Yönetime olan guveni Sarsiyor Otp var itemler kilitli Ve soyuluyorsun tabiki Virus fln olabilir Ama Bu tur durumlarda ilgili hesap Kapatilip Restorasyon Saglanmali diye dusunuyorum
    niye senin enayiliğini oyun düzeltip sana itemlerini geri versin bulaştırmasaydın virüs.