Results 1 to 9 of 9
    Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad

Post Unutulup Giden EXP BOSS etkinliği hakkında

Oyuncuların en çok katılım gösterdiği ve sevdiği bu etkinlik yıllardır yapılmıyor. Lag ve dc problemleri çözülüp düzenli olarak yapılacak dendi ama hala bir gelişme yok sanırım? Yanlış bilmiyorsam steamko'da düzenli olarak her ay 1 kere yapılıyor oradaki oyuncuların exp kasarken hiç zorlandıklarını düşünmüyorum. Malum Reb 5 ve 10 geldiğine göre arada bir bu etkinliği gerçekleştirseniz biz oyuncuların milyarlık expleri kasmak zorunda bırakmazsınız

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Hakikaten unutulmuş 107 görüntüleme 0 yorum reb 10 kasanlara başarılar arkadaşlar ^^

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Reb 10 u bırak reb1 kasmiyom daha doğrusu kasamiyorum ,, dedim bir umut reb 10 geldi exp pt olur yok oda bende bıraktım

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by doltard_1 View Post
    Reb 10 u bırak reb1 kasmiyom daha doğrusu kasamiyorum ,, dedim bir umut reb 10 geldi exp pt olur yok oda bende bıraktım
    işte o sebeple özellikle eski serverların exp boss etkinliğine ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.

Banned
    coin kaldırılırsa olur anca

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Unutulmuş bir etkinlik değil ama düzenlemeler olmadan maalesef ki EXP Boss etkinliğinin gerçekleştirilmesi mümkün değil. Sonuç olarak EXP artışı olan yayınlar v.b şeylerle exp kasmanızı kolaylaştırmak için çabalamaktayız.

İyi oyunlar dilerim.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Para geliyor, farklı serverlerden oyuncular ezik charlarla girip haksız kazanç elde ediyor diye kaldırdılar bu eventi. Canlı yayınlarda GM'ler "yaratıklardan para yerine sadece exp gelmesini coins gelmemesini talep ettik, o durum düzenlenene kadar etkinlik olmayacak" diye söylemişlerdi. Kısacası zeki arkadaşlar yüzünden hiç edilen bi etkinlik bu.

Madem suistimal ediliyor, eskisi gibi cz'de yapılsa kimse 35 lvl char sokup kazanç sağlamaz. Ama yine her sorunda olduğu gibi etkinliği komple kaldırmak/yapmamak tercih ediliyor.

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

Unutulmuş bir etkinlik değil ama düzenlemeler olmadan maalesef ki EXP Boss etkinliğinin gerçekleştirilmesi mümkün değil. Sonuç olarak EXP artışı olan yayınlar v.b şeylerle exp kasmanızı kolaylaştırmak için çabalamaktayız.

İyi oyunlar dilerim.
    Düzenlemeden kastınız moblardaki coin miktarını kaldırıp sadece exp vermesi mi?

Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Para geliyor, farklı serverlerden oyuncular ezik charlarla girip haksız kazanç elde ediyor diye kaldırdılar bu eventi. Canlı yayınlarda GM'ler "yaratıklardan para yerine sadece exp gelmesini coins gelmemesini talep ettik, o durum düzenlenene kadar etkinlik olmayacak" diye söylemişlerdi. Kısacası zeki arkadaşlar yüzünden hiç edilen bi etkinlik bu.

Madem suistimal ediliyor, eskisi gibi cz'de yapılsa kimse 35 lvl char sokup kazanç sağlamaz. Ama yine her sorunda olduğu gibi etkinliği komple kaldırmak/yapmamak tercih ediliyor.
    Katılıyorum. Sırf suistimal var diye etkinliği kaldırmak bana da doğru gelmiyor. Suistimali ortadan kaldırmak için çözüm üretilmeli senin dediğin gibi czde yapılması veya forum üzerinden oluşturulacak kayıt ile herkesin giremeyeceği bir harita üzerinden yapılması gibi farklı çözümler olmalı.

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Mgame biz böyle istiyoruz böyle olacak demedi mi bu etkinlik için ?

Genelde kesin ve net cevapları oluyor bu konuda hala bir şey demediler mi ?
    JustInTime