Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 25 of 25
    Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    "Solo" cümlesini kaçırmışsın. Solo 1 haftada 80 mage yapamazsın. Sabah akşam uyumadıysan bilemem. Ben yaşlı insanım işim falan var yani zaman harcayamıyorum. Ayrıca yine aynı şeyi yapıyorsun: Ben yapıyorum sen yapamıyorsun, ben biliyorum sen bilmiyorsun. Ben de biraz kafa yapını değiştirmeni tavsiye ederim sana. Alt sınır da senin yapabildiklerin değil. Ortama bir düzenleme yapılacaksa bunu senin becerilerinden ya da benim becerilerimden yola çıkarak yapmayacaklar zaten. Oyunun geneli ve oyuncunun bu konuda düşüncesi önemli. Anketler ya da buradaki yorumlar bunun için var. Hop cevabını aldın hadi git şimdi demekle olmuyor. Son zamanlarda gördüğüm şeyler bunlar. Açım diyene çöpte yemek vardır git ye diyeceksiniz az kaldı.

Bırakın da, konuya destek verenler de yorum yazabilsin. Belki seslerini yönetime duyurabilirler. Amaç da birincil olarak bu zaten. Zahmet olacak ama..
    İşte benim de demek istediğim sen yapamıyorsan kimse yapamaz diye bişey yok. Üst sınır senin yapabildiklerin değildir. Burda herkes int priestin rahatlıkla kestiğini söylüyor ama sen ısrarla kendinden örnekler vererek anlamamakta direniyorsun.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Lord_Archer View Post
    İşte benim de demek istediğim sen yapamıyorsan kimse yapamaz diye bişey yok. Üst sınır senin yapabildiklerin değildir. Burda herkes int priestin rahatlıkla kestiğini söylüyor ama sen ısrarla kendinden örnekler vererek anlamamakta direniyorsun.
    Yaw hocam 3 sayfa yazdık yoruldum hakikaten. Bir kişi de anlatmak istediğimi anlasın dedim ama olmadı. Tamam priest olan arkadaşlar "kendim" değilim bu arada, onu alsın bunu alsın şunu taksın kessin. Mage ler çöpe atsın ya da verdiği exp e razı olsun kırsın. Şimdi buna da bir şey bulursunuz. Ama düzenleme gelmesin, hatta daha da zorlaşsın. Evet ya, arkadaşlar çok kolay kesiyormuş bakın. İçerideki npc ler falan da kalksın hatta gereksiz, ihtiyaç yok gibi duruyor.
    Last edited by NocturnalCreature; 07-15-2019 at 09:07 PM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Yaw hocam 3 sayfa yazdık yoruldum hakikaten. Bir kişi de anlatmak istediğimi anlasın dedim ama olmadı. Tamam priest olan arkadaşlar "kendim" değilim bu arada, onu alsın bunu alsın şunu taksın kessin. Mage ler çöpe atsın ya da verdiği exp e razı olsun kırsın. Şimdi buna da bir şey bulursunuz. Ama düzenleme gelmesin, hatta daha da zorlaşsın. Evet ya, arkadaşlar çok kolay kesiyormuş bakın. İçerideki npc ler falan da kalksın hatta gereksiz, ihtiyaç yok gibi duruyor.
    Ne anlatsam, ne kadar anlatsam anlayabildiğinden öteye gidemiycek. Burda herkes kesilebiliyor demiş ama ısrarla anlamamaya devam ediyorsun.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Lord_Archer View Post
    Ne anlatsam, ne kadar anlatsam anlayabildiğinden öteye gidemiycek. Burda herkes kesilebiliyor demiş ama ısrarla anlamamaya devam ediyorsun.
    Tamam kardeşim, kesebiliyor. Gelmesin düzenleme tarzı şeyler. Hatta öyle ki madem bu kadar kolay, zorlaştırılmalı dedim. Sıkıntı yok. 9 dk çok kısa bir süre bence en az 15 dk olmalı mesela.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Tam olarak rezillik olarak belirttiğiniz durum nedir? Attacker - Support sizin seçiminize kalmış bir durum. Bu düşünceyle her karakterin eşit olması gerekiyor ki böyle bir durum mümkün değil.

Yukarıda yazılan bir çok tavsiye var. Bunlardan en uygununu kullanarak Monster Stone'u daha kısa sürelerde tamamlayabilirsiniz.