Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25

Int Priest - Monster Stone

Ya ben int priestim. Normal priest yani. monster stone giriyorum ve sadece boss'u kesmek istesem bile kesemiyorum. Priestlerin girdiği monster stone'ları 35-40 levelde monster stone'a girenlerinki ile aynı seviyeye getirsinler de biz de keselim. İçerideki atack power'ı alıyoruz yine de başa çıkamıyoruz. Exp kasacağız monster stone ile kasamıyoruz. Bununla ilgili neden bir düzenleme yapılmıyor? Forumda arattım bir sürü priest oyuncusu tarafından da şikayet var. İçeride diğer oyuncular 35-40 milyon exp alırken bir monster stone'dan biz 1.8 m exp alıyoruz ve %0.10 anca ediyor. İçeride bir yaratık kesince bile bu kadar veriyor zaten.
    Bize de yazık değil mi? Bizi düşünen yok mu?
    Last edited by Khenarth; 07-16-2019 at 07:43 AM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by amoralistflozof View Post
    Ya ben int priestim. Normal priest yani. monster stone giriyorum ve sadece boss'u kesmek istesem bile kesemiyorum. Priestlerin girdiği monster stone'ları 35-40 levelde monster stone'a girenlerinki ile aynı seviyeye getirsinler de biz de keselim. İçerideki atack power'ı alıyoruz yine de başa çıkamıyoruz. Exp kasacağız monster stone ile kasamıyoruz. Bununla ilgili neden bir düzenleme yapılmıyor? Forumda arattım bir sürü priest oyuncusu tarafından da şikayet var. İçeride diğer oyuncular 35-40 milyon exp alırken bir monster stone'dan biz 1.8 m exp alıyoruz ve %0.10 anca ediyor. İçeride bir yaratık kesince bile bu kadar veriyor zaten.
    Bize de yazık değil mi? Bizi düşünen yok mu?
    çok haklı ve mantıklı

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    İnt artık atack arttırıyor diye biliyorum. Ele dual item takıp bence çok rahat yapılır.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Senelerdir priest ile ilgili hiç bir iyileştirme yapılmadı
    İnt destek priest olarak rezillik çekiyoruz.

görevlerden gelen int kıyafetler ve 1 2 mden toplanan old int takılarla bütün yaratıklar 62 ile 10 dk civarı kesiliyor int priestle, helis açıksa zaten 9 dkda fln biter hemde hiç mana hiç can potu harcamadan mageden çok çok çok daha hızlı zahmetsiz kesilebiliyor bizzat denenmiştir.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Priest ms rezilliği değil, senin bilgisizliğin. int kıyafetler ve 1 smite hammer 1 mp recle çok rahat pot bile harcamadan hepsini kesebilirsin.

Senior Member
    senin rezilliğin kardeş o

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    İnt atack priler gayet iyi vuruyor. İçeri girdiğinde ap bufu almayı unutma npcden
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Arkadaş atak priest oynamak zorunda mı acaba? Demek istediği bu mu sizce? Okçu 3dk da, warrior 5dk da, asas atıyorum 2dk da bitirirken, bu arkadaş neden acaba karakterini atak yapıp ms ye özel dizmek ile uğraşmak zorunda? İnt atak için stat sıfırlayıp, helis açmak için skill mi sıfırlayacak sürekli? Sizin sunduklarınız çözüm değil, düpedüz dayatma.
    Last edited by NocturnalCreature; 07-15-2019 at 12:34 PM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Arkadaş atak priest oynamak zorunda mı acaba? Demek istediği bu mu sizce? Okçu 3dk da, warrior 5dk da, asas atıyorum 2dk da bitirirken, bu arkadaş neden acaba karakterini atak yapıp ms ye özel dizmek ile uğraşmak zorunda? İnt atak için stat sıfırlayıp, helis açmak için skill mi sıfırlayacak sürekli? Sizin sunduklarınız çözüm değil, düpedüz dayatma.
    gayet açık şekilde anlattığımı düşünüyorum GÖREVLERDEN GELEN İNT KIYAFETLER VE 62 İLE ÇOOOOOOOOOK KOLAY KESEBİLİYOR defansif bir int priest, elinde hammer zaten var ekstradan alıcagı max 10m tutacak dandik bi hammer ve int old takılar.