Results 1 to 5 of 5

1.5 senedir oyunda yoktum charımı bulamıyorum. yardım !!!!!

arkadaşlar herkese merhaba,

yaklaşık 1.5 senedir oyuna ara vermiştim ve bugün tekrar giriş yapmak istediğimde char ım silinmiş ya da ne olduğunu bilmiyorum. Destan serverinde oyuncuydum ve bugün destan a giriş yapmaya çalışırken benden yeni karakter yaratmamı istedi. Karakterlerin silinmesi ile ilgili belirli bir süre mi var? bilgisi olan biri beni aydınlatabilir mi? Ticket atmak istedim bununla ilgili fakat npoint almam gerektiği yazıyor. karakterimi tekrar kullanamayacaksam npoint alıp oyuna geri dönmenin anlamı yok. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Buna göre, 1 Ekim 2012 tarihinden bu yana giriş yapmayan tüm hesaplar, Mart ayı içerisinde sistemden tamamen silinecektir. Silinen hesaplara ise daha sonradan herhangi bir şekilde erişim sağlanamayacaktır. Şayet 1 Ekim 2012 tarihinden bu yana giriş yapmadığınız bir hesabınız bulunuyorsa, bir an önce hesabınıza giriş yaparak silinmesini önleyebilirsiniz. Bu bağlamda, silinen hesaplarla ilgili olarak daha sonra yapacağınız itirazlar geçersiz olacaktır.

Herkese iyi oyunlar!
    NTT Game | Knight Online Ekibi
    Daha uzun bir süredir giriş yapmıyor olabilir misiniz diyeceğim ama siz sadece karakterinizin olmadığını hesap ile giriş yaptığını belirtiyorsunuz.
    Farklı bir hesap ile giriş yapıyor olabilir misiniz?

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Junior Member
    Hesap Sıfırlanınca Yeni Karakter kurunca pazar sistemi devam ediyor mu hayla yoksa bunun için mi yaptınız? Trade atabiliyor muyuz yani

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sin_SENUgj3f View Post
    arkadaşlar herkese merhaba,

yaklaşık 1.5 senedir oyuna ara vermiştim ve bugün tekrar giriş yapmak istediğimde char ım silinmiş ya da ne olduğunu bilmiyorum. Destan serverinde oyuncuydum ve bugün destan a giriş yapmaya çalışırken benden yeni karakter yaratmamı istedi. Karakterlerin silinmesi ile ilgili belirli bir süre mi var? bilgisi olan biri beni aydınlatabilir mi? Ticket atmak istedim bununla ilgili fakat npoint almam gerektiği yazıyor. karakterimi tekrar kullanamayacaksam npoint alıp oyuna geri dönmenin anlamı yok. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
    Karakterler silinmiyor, muhtemelen yanlış bir hesaba giriş yapıyor olabilirsiniz.

Quote Originally Posted by Apolione View Post
    Hesap Sıfırlanınca Yeni Karakter kurunca pazar sistemi devam ediyor mu hayla yoksa bunun için mi yaptınız? Trade atabiliyor muyuz yani
    Hesap sıfırlanmadan kastınız nedir?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    O adamın Çarı sıfırlanmış yeni karakter ırk seçme şeyi geldi ya girmedi diye o adam şimdi np çekip tekrar mı pazar açtıracak

Tags for this Thread