Results 1 to 7 of 7

Post İnterner Cafe IP adresi yüzünden Tpt IP Match

Hesabıma mecburi yetimden dolayı kısa bir süreliğine sadece 20-25 dk clanı csw kayıt etmek ve clanı devretmek için internet cafede girişim oldu ve aradan 2 ay gibi bir süre sonra 01,05 sularında oyundan çıkıp 21.00 sularında hesabıma giriş yapmak istediğimde Tpt IP Match yazısı ile karşılaştım ban bilgisi almak için ticket attım gelen bilgide 3.part program kullanımı sebebi ile ban yediğimi öğrendim yemiş olduğum Ip adresi bana ait değildi, Çünkü kendi IP adresimden diğer hesaplarıma girişim mevcut ve herhangi bir ceza söz konusu değil. Konuyu ticket ile destek ekibi ile paylaşıp olayı anlatmaya çalışsamda başarılı olamadım ve konu ile ilgili 4-5 adet ticket attığım için destek ekibi haklı olarak hesabımı spaam yapıyorum gerekçesi ile resmi site erişimine kapattı, konuyu discorda da çözme çabamda ise Sayın Patheoz ban senebimi dile getirdip hesabım ile aynı anda aynı IP adresin online olan hesap sebebi ile ban yediğimi ve destek ekibi ile devam etmemi istedi.Konuşmamız sırasında
    Sayın Khenart konuya dahil olup cafeye ait IP adresini paylaşmamı istedi o süre zarfında cafeye ait IP adresi elimde mevcut değildi ve paylaşımı sağlıyamadım ve en kısa sürede IP adresini alıp destek ekibi ile paylaştım ama aldığım cevapta " Hesaba daha fazla destek verilmeyecektir." gibi sonuç aldım.

Hesabım yaklaşık 4 aydır banlı şekilde, hesabımı K2 döneminden beri xigenon, atlantis ve gordion sunucularına kullanmaktayım daha önce hiçbir şekilde oyun kurallarına aykırı herhangi bir yanlışım olmadı ve hesap geçmişime bakılması durumunda hesabımın daha önce ne bir ban nede hapise dahi girmediğini görebilirsiniz.
    - Buradan hesap desteği verilmediğini biliyorum.
    - Moderatör arkadaşlarımın konuya duyarlılığını rica ederim,
    - GM yorumu talep ediyorum.

İyi Forumlar.

Senior Member
    Geçmiş olsun, 2 taraf içinde zor bir durum.

Senior Member bar_62hPgqey's Avatar
    Nickname
    AdaletinPriesti
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    +1 bu karresımıze destek ıstıyoruz

Senior Member
    Geçmiş olsun.

Gm arkadaşlardan bu tarz konular için biraz daha duyarlı olmalarını talep ediyorum.
    İnsan ( Oyuncu ) kaybetmek kolay. Bence kazanmak için uğraşmalıyız.
    Gerekirse hapse atın . Farklı ip den girmesinin karşılığını hapisten çıkarak çeksin.
    Ben şahsen Account banları konusunda biraz toleranslı olunması taraftarıyım.
    Teşekkurler.

Senior Member
    ip ban öyle kafaya göre atılmıyor. ban yeme sebebin internet kafe değil takımında hesabını verdiğin kişiler %99. gmleri uğraştırma bosuna acmazlar. acmamalılar da

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Forumda hesap desteği verilmemektedir. İtiraz etmek isterseniz bilet atarak destek alabilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.