Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
    Junior Member

Pus ve resmi site giriş hatasi

Aktif oynadığım karakterimle son 6-7 gündür PUSa ve resmi siteye giriş yapamıyorum. İnternet Explorer dan kaynaklandığını düşündüm. Ama internet Explorer den kaynaklanan bir hata olmadığını anladım. Başka bir hesapla pusa ve resmi siteye giriş yapmayı denedim ve giriş yaptım. Aktif oynadığım karakterle başka pc den denedim yine giriş yapamadım.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Ekran görüntüsü paylaşır mısınız? Nasıl bir hata aldığınızı görelim
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Junior Member
    PUS a girişte olan hata

https://i.hizliresim.com/mX62d4.png

Siteye zaten giremiyorum şifre yanlış diyor. Şifremi unuttum diyincede kayıtlı olan mail yanlış diyor.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

PUS, Internet Explorer üzerinden çalışmaktadır ve sistemde en güncel sürümü yüklü olmalıdır. Sürüm güncel değil ise Login Failed hatası karşımıza çıkacaktır.

Çözüm için sistemde Windows Güncellemesi var ise en güncel sürümün yüklenmesi veya Microsoft'un sitene giriş yapıp güncel sürümü indirmeniz gerekmektedir.

Bunun yanında Windows 7 ve üstü işletim sistemine sahip olunması gerekmektedir.

Sistem güncel ise ve hala giriş yapılamıyor ise aşağıda yazdığım diğer çözümü gerçekleştirmelisiniz.

Internet Explorer > İnternet seçenekleri > Gelişmiş'e basınız. Ekranda TSL ve SSL ile yazan ifadelerin hepsinin tikli olduğuna emin olunuz.

Bu işlemleri yaptığınız da bilgisayarı yeniden başlatmayı unutmayın.

Junior Member
    Windows 10 kullanıyorum ve her şey güncel.

Internet Explorer > İnternet seçenekleri > Gelişmiş'e basınız. Ekranda TSL ve SSL ile yazan ifadelerin hepsinin tikli olduğuna emin olunuz.

Bur da bahsedilenleri de yaptım yine olmadı.

Benim anlamadığım aktif oynadığım hesap resmi siteye de girmiyor. Pusa zaten girmiyor.
    Elimde bulunan başka hesapla deniyorum pusa giriyor siteye giriyor çarkıfelek açılıyor.
    Eğer pc yada internet Explorer da bir sıkıntı olsa diğer karakterde pusa yada siteye girmez diye düşünüyorum.
    3-5 gün önce ncs attım ondan kaynaklana bir bug olmuş olabilir diye düşünüyorum.
    Ama ncs atmadan öncede pusta aynı hatayı alıyordum.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Resmi siteye girerken aldığınız hatanın ekran görüntüsünü ekleyebilir misiniz?

Junior Member
    Merhabalar Moderator bey Hapis le ilgili bi forum açmak istiyorum nasıl açarım.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Apolione View Post
    Merhabalar Moderator bey Hapis le ilgili bi forum açmak istiyorum nasıl açarım.
    Yanlış kanat çekimi veya zindan bölgesindeki görevi tamamlamanıza rağmen çıkamıyorsanız forumun genel bölümüne konu açabilirsiniz.

Genel Tartışma Bölümü

Eğer zindan bölgesine gittiyseniz ve nedenini merak ediyorsanız foruma konu açmanız gerek yok. Destek bileti gönderilmesi gerekmektedir. Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

Destek Bileti

Junior Member
    IMoonStarI diye bi çarım vardı hiç bir İllegal,Kopx,Makro,Pedal Kullanmış Değildim Sadece klana rastgele emc towndan bi okçu aldıydım 1.5m puanlı 1-2 hafta girmedi bende 1-2 hafta bıraktım ondan sonra bi baktım hapse düşmüş O yüzden mi Klan oyuncusundan etkileniyor mu Hapise Düşme 2.hapis olcak hiç bişey kullanmadan hapise girme kurallarından hiç birini çiğnemedim bi oyuncu klanda diye hapise mi düşülür?

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Apolione View Post
    IMoonStarI diye bi çarım vardı hiç bir İllegal,Kopx,Makro,Pedal Kullanmış Değildim Sadece klana rastgele emc towndan bi okçu aldıydım 1.5m puanlı 1-2 hafta girmedi bende 1-2 hafta bıraktım ondan sonra bi baktım hapse düşmüş O yüzden mi Klan oyuncusundan etkileniyor mu Hapise Düşme 2.hapis olcak hiç bişey kullanmadan hapise girme kurallarından hiç birini çiğnemedim bi oyuncu klanda diye hapise mi düşülür?
    Aşağıda Patheoz'un açıklamasını da bilgi olarak paylaşıyorum.

Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Selamlar, illegal bir oyuncunun sorgusuz sualsiz yer aldığı partideki tüm oyuncuları cezalandırma gibi bir kuralımız yok.

Biz illegal oyuncular ile legal oyuncuları ayırt edebilmek adına detaylı incelemeler yaparak işlem yapıyoruz.

Bu kişinin bağlantısı olduğunu tespit ettiğimiz kişiler, devamlı benzer eylemlerde bulunarak bundan yarar sağladığını gördüğümüz kişiler için cezai işlem uygulanabilir.
    Yukarıda dediğim gibi forum üzerinden destek sağlayamazsınız.

Bir itirazın varsa KO Ban / Jail / Unblock kategorisini seçerek destek bileti göndermeniz gerekmektedir.