Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
    Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    İllegal oyuncular tespit edildiğinde ceza ertelenmiyor ya da bir müddet eşya yapsın, gb yapsın, şu kadar limiti geçsin diye takip edebilen kinci bir sistem de yok Belirli dönemlerde tarama yapılıyor ve sistemin tespit ettiği tüm hesaplar, yanlışlık olmaması adına yeniden tek tek kontrol edilerek illegal olduğu %100 kanıtlanmış hesaplar ceza alıyor.

Bu konuda Eryudes'in açtığı sabit konuları takip edebilirsiniz. Örneğin;

Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 175
    %100 demeyelimde %99 diyebiliriz Daha evvel bir kaç konuda yanlışlık yapıldığını gördüm. Bende rica ediyorum, konuyu da güncel tutuyorum. Şu aralar yeni gelen güncelleme ile ilgili sıkıntılar var konuları görüyorum GM ekibi şuan yoğun. Müsait zamanlarında bu konuya bir göz atmalarını rica ediyorum. İnanın aksi birşey olsa ben burada bu konuyu açmam.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu arkadaş nedense inandırıcı geldi lakin buraya da GM gelip yorum atmamış. Normalde hep gelip dizin paylaşılırdı. Bu seferde bekliyorum.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    %100 demeyelimde %99 diyebiliriz Daha evvel bir kaç konuda yanlışlık yapıldığını gördüm. Bende rica ediyorum, konuyu da güncel tutuyorum. Şu aralar yeni gelen güncelleme ile ilgili sıkıntılar var konuları görüyorum GM ekibi şuan yoğun. Müsait zamanlarında bu konuya bir göz atmalarını rica ediyorum. İnanın aksi birşey olsa ben burada bu konuyu açmam.
    Forumda hesap desteği verilmemektedir. Size buradan kimse yardımcı olamaz. İtiraz etmek isterseniz bilet sistemini kullanabilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    TPT dolayısı ile banlandığımı gördüm ve açıkcası şaşırmadım, çünkü aynı bilgisayar ile oynamaya devam ediyordum, yasal olmayan uygulamaları silmiştim fakat bilgisayarımı formatlamamıştım.
    Eğer bilgisayarını formatlayıp temiz kurulum ile oynasaydın haklı çıkma ihtimalin vardı.Şimdi sana dosya konumu verirler ama ben silmiştim dersin konu uzar gider.

Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Forumda hesap desteği verilmemektedir. Size buradan kimse yardımcı olamaz. İtiraz etmek isterseniz bilet sistemini kullanabilirsiniz.
    Haluk bey GM'lerin insiyatifine bağlı olarak veriliyor. Dizin paylaşımlarını ve bunun dışında olaya müdehale edilerek yanlışların düzeltiği konuları defalarca gördüm. İstirham ediyorum tek düze cümleler kurmayalım. Ben sizi anlıyorum, sizinde beni anlamınızı rica ediyorum. Ben burada deveye hendek atlatılsın demiyorum, müsait bir zamanda konu ile ilgilenilsin istiyorum. Samimi duygularımı sizinle paylaşıyorum ve eminimde GM ekibinden bir çok kişi konuyu görmüştür, mutlaka bir yorumda bulunacaklarını düşünüyorum.

Mezarını kazacağım.
    Yuvasını bozacağım.

Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by beetlee View Post
    Eğer bilgisayarını formatlayıp temiz kurulum ile oynasaydın haklı çıkma ihtimalin vardı.Şimdi sana dosya konumu verirler ama ben silmiştim dersin konu uzar gider.
    Benimde öğrenmek istediğim konu o. Öyle bir dosya kalıntısı varsa eğer oyuna müdehale ettiği zaman dilimi mutlaka belli oluyordur.

Mezarını kazacağım.
    Yuvasını bozacağım.

Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Oyun açık iken illegal programın oyuna mudehale ettiği bence saptanabilir diye düşünüyorum. Onun için açtım konuyu. Bakalım hayırlısı.
    Burası çok önemli
    ama gerçekten önemli...
    Oyun açık iken illegal programın oyuna mudehale ettiği bence saptanabilir

Geçende bir arkadaş aynı konudan müzdaripti. Xncode zararlı yazılım var ise direk raporluyor ve GM ekibide gereğini yapıyor.
    Lakin o program ın farkında olmayan, veya indirmiş ama oyunda kullanmamış. Geçmiş zamanda kullanmış hatta birazdaha ileri gidiyorum. Yakalanmamış oyuncu arkadaşlara ban değilde hapis uygulanmalı. Uyarıdada pc nizde illegal program mevcut denmeli. Oyuncuları kaybetmeyelim derim ben .
    Teşekkurler.

Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Keşke bir yetkili cevap yazsa

Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Rica ediyorum konuya bir baksaniz?

Valla sÖvecegm de hesabim blocklancak ondan sÖvmÜyoorum ama anladin sen , ne yÜzsÜz bİrŞeysİn sen ya , kapatin konuyu uzaklaŞtirin Şunu utan utan