Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bu konuyu sayısız kez cevapladım ve hepsinde kesin ve net cevabı verdim. Oyundaki tüm materyaller buna kullandığınız nick de dahil hepsi yapımcı firma olan Mgame firmasına aittir. Firmaya ait olan bir şeyi gerçek parayla satmanız ya da başkasından almanız yasaktır ve sözleşme kurallarına göre bu eylemin sonu hesap kapatılmasına kadar gidebilir.

Her zaman şunu diyorum ve yeniden hatırlatıyorum, yapanlar var bir şey olmuyor ben de yapsam ne çıkar demeyin. Forumda küçük bir araştırma yaparsanız bu konudan kendi kendini mağdur etmiş ve ceza almış kullanıcıların konuları bulunmaktadır. Bir o kadar da konu açmayıp müşteri hizmetlerine bilet atarak af isteyen kullanıcılar oluyor. Tamamen yasak olan bu eyleme hiç girmeyin.

Kendim yapacagımdan değil nedense banlanmıyorlar bugun cıkıp kral bile gb cekıyorsa cekınmeden bir sorun vardır ben size hepsini tek tek ksc lerini konusmaları atacağım gerekeni yapacakmısınız ? merak ettiğim konu o dolandırmayın dediğim o derseniz kantları atın hepsini banlayalım atıcam yoksa
    yasak mağdur olursunuz falan bunlar çözüm değil anlamak istediğim bu

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Gb konusunda bişey diyemem ama siteler aracılığı ile item satın almayın çalıntı eşyaya denk gelirsiniz patlarsınız aman diyim

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Yasak karşim kaç defa açıkladılar bu durumu eğer madur olursan hiçbir destek alamazsın oyun içi + böyle bir olay olursa direk charın BANNED görürsün ekranda.

Senior Member
    Bunları yapanları banlasınlar oyun koreko gibi olsun mis gibi pk atalım.

Senior Member
    Bu konuyu sayısız kez cevapladım ve hepsinde kesin ve net cevabı verdim. Oyundaki tüm materyaller buna kullandığınız nick de dahil hepsi yapımcı firma olan Mgame firmasına aittir. Firmaya ait olan bir şeyi gerçek parayla satmanız ya da başkasından almanız yasaktır ve sözleşme kurallarına göre bu eylemin sonu hesap kapatılmasına kadar gidebilir.

Her zaman şunu diyorum ve yeniden hatırlatıyorum, yapanlar var bir şey olmuyor ben de yapsam ne çıkar demeyin. Forumda küçük bir araştırma yaparsanız bu konudan kendi kendini mağdur etmiş ve ceza almış kullanıcıların konuları bulunmaktadır. Bir o kadar da konu açmayıp müşteri hizmetlerine bilet atarak af isteyen kullanıcılar oluyor. Tamamen yasak olan bu eyleme hiç girmeyin.
    Bu kadar kötü bir şeyi yapan resmi ESN satıcılarınıza uyarıda bulunuyor musunuz? Yoksa laf olsun torba dolsun diye mi yazdın bunları? Resmi ESN satıcılarınız çatur çutur oyunda yasakları deliyor yıllardır. GB İTEM KARAKTER her şeyi satıp alıyorlar çekin artık bu sitelerden resmi ESN satıcılığını. Ya da burada gelip normal usere yasak demeyin.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue

Gerekli cevap burada mevcut.