Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 28 of 28
    Senior Member
    otp kullanmıyorsan pc uzak bağlantın da kapalıysa fake sitede bilgilerini girmiş olabilirsin teamspeak türü programlardan hack yemiş olabilirsin

ts orjinal ise haclenme durumu oluyor mu bilmiyorum
    Last edited by karimli; 07-11-2019 at 07:02 PM.

Junior Member
    kanka hiç üzülme eğer item yaptıysan kospla ya da kosper kanklarınla kasarak yaptın. bir ay daha kosp açarsın senin için no problema GG

Senior Member
    hesabım su an kilitlenmiş durumda, nasıl açtırıcam? Açılmasını talep ediyorm

bi de hack esnasında oyuna giriş yaprken serverlara tıkladıgım 200lü bir haata veiyordu sanırım garip br şekilde anlayamamstım hani hesabımda biri olsa DC ettirip girebilmem gerekirdi ama serverlara tıklayıp giremiyordum karakter seçme ekranına, sanki oyundaki hackeri dc ettiremiyordum gibi çok garip.

Bir de ID'mi değiştirme imkanım var mıdr? Şifremideğiştirdim ama korkuyorum gene.. Ne var ne yok dğiştirmek istiyorum, sonucta birileri ID'mi biliyor :S
    Last edited by Kib_YseJpRNj; 07-11-2019 at 11:42 PM.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Kib_YseJpRNj View Post

bi de hack esnasında oyuna giriş yaprken serverlara tıkladıgım 200lü bir haata veiyordu sanırım garip br şekilde anlayamamstım hani hesabımda biri olsa DC ettirip girebilmem gerekirdi ama serverlara tıklayıp giremiyordum karakter seçme ekranına, sanki oyundaki hackeri dc ettiremiyordum gibi çok garip.

Bir de ID'mi değiştirme imkanım var mıdr? Şifremideğiştirdim ama korkuyorum gene.. Ne var ne yok dğiştirmek istiyorum, sonucta birileri ID'mi biliyor :S
    Kardeş insanlar sana yardımcı olmaya çalışıyor. Hiç okumadan yeni post atıyosun. Sana desteğe ticket at açtır diyolar sen buradan yazıyosun ha bire açın diye. DESTEĞE TİCKET ATARAK AÇTIR HESABINI

Ve id değişimi yok. Şifrenle e postanı değiştirip telefona OTP kurman yeterli olacaktır. Oyuna giriş dışında OTP kodunu hiç bir yere girme. Facede twitterda falan gördüğün BEDAVA CASH linklerine tıklama yeter. İD değiştirmene gerek bile yok. Tabi bunları yapmadan önce bilgisayarını formatla.

Senior Member
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Kardeş insanlar sana yardımcı olmaya çalışıyor. Hiç okumadan yeni post atıyosun. Sana desteğe ticket at açtır diyolar sen buradan yazıyosun ha bire açın diye. DESTEĞE TİCKET ATARAK AÇTIR HESABINI

Ve id değişimi yok. Şifrenle e postanı değiştirip telefona OTP kurman yeterli olacaktır. Oyuna giriş dışında OTP kodunu hiç bir yere girme. Facede twitterda falan gördüğün BEDAVA CASH linklerine tıklama yeter. İD değiştirmene gerek bile yok. Tabi bunları yapmadan önce bilgisayarını formatla.
    Kardeş bi boş yapma hepsini okuyorum Tickette attım ve OTP 'de kurucam ne bu böyle? Son yorumumda açın felan da yazmadım , bundan sonra napabilirim yazdım okumadan yorum yazsan sensin

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Forumda yazarken biraz daha dikkatli olalım lütfen.

Forum üzerinden hesap desteği sağlanmıyor.

Ekip arkadaşım konunun başında gerekli bilgiyi sağlamış. Hesap erişimini kaybeden oyuncuların hesapları güvenlik amacıyla kapatılır. Bu süreçte bilet sistemi üzerinden, hesap aitlik bilgilerini sağladıklarında müşteri temsilcisi yardımcı olmaktadır.

Aklınıza bile gelmeyecek bir nedenden dolayı sisteminize virüs bulaşmış olabilir. OTP'si olmayan hesaplar her zaman diken üstündedir. Oyunun oyunculara sağladığı OTP sistemini aktif ederek kullanılmasını öneriyorum.

Sisteminizi formatlamayı unutmayın ve yukarıda paylaşılan videoları izleyin.

Ayrıca aşağıdaki konuyu da inceleyin.

[DUYURU] Sahte Sosyal Medya Sayfaları ve SMS'ler Hakkında

Biletinize gelecek olan yanıtları da sabırla bekleyiniz.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Hesabın geçici olarak kapatılması adına bilgi verdim, hesabınız güvenlik amacıyla kapatılırsa destek ekibine bilet göndermeniz gerekecektir.
    benim hesabım kilitlenmiş durumda , bişeyler geri verilmicekse açılmasını talep ediyorum
    Son Yorumunun başladığı cümle:

Son yorumumda açın felan da yazmadım

Neyse Öyle işte. Desteğe ticket attıysan bekleyeceksin.

Senior Member
    OTP kullanıcam yapacak bişi yok sanırım artık olan old, önümze bakacaz Yorumlar için saoln herkese teşekkür edemedim moralim gerçekten bozuktu ve çökmüştüm, herkese teşekkrler, konu kapanabilir isterseniz.