Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 28
    Senior Member Ardasdasd1990's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    otp kullanıyomuydun ?

Junior Member
    OTP yoksa şikayet etmenin bir anlamı yok ne yazık ki. OTP var fakat bilgisayarda yüklüyse yine virüs girmiş ve soyulmuş olabilirsin. OTP telefonunda yüklü olsa zaten soyulma ihtimalin yok.

Senior Member Ardasdasd1990's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    bilgisayarda kullanılan otpnin hiç bir anlamı yok malesef telden kullanın şu mereti telden daha iyi hem benim evde 2 3 pc oldugu için hem kolaylık oluyor hemde telefonu hacklemiyolar

Senior Member
    otp kullanmıyordum fakat hala soyulmam ilginç değişik bişeyde yapmadım ilk defa başıma geliyor. benim hesabım kilitlenmiş durumda , bişeyler geri verilmicekse açılmasını talep ediyorum, ve bundan sonra oynarken ne yapmam gerekiyor? Birileri ID Şifreme erişim sağlayabiliyor, diken üstünde mi oynayacam..

Senior Member
    Quote Originally Posted by Kib_YseJpRNj View Post
    otp kullanmıyordum fakat hala soyulmam ilginç değişik bişeyde yapmadım ilk defa başıma geliyor. benim hesabım kilitlenmiş durumda , bişeyler geri verilmicekse açılmasını talep ediyorum, ve bundan sonra oynarken ne yapmam gerekiyor? Birileri ID Şifreme erişim sağlayabiliyor, diken üstünde mi oynayacam..
    İlk olarak otp kullanman gerekiyor. Otpyi bilgisayara değilde telefona kurarsan daha faydalı olur niye diye sorarsan trojan,keylogger yediğin zaman senin bilgisayarına erişilebiliyor fakat telefonuna erişemezler haliyle hesabın daima güvende olur.

Dostum aynı Id pw başka yerlerde kullanmışsındır. Korsan sunucuları gibi. oradan patlamışsındır. Geçmiş olsun.
    Last edited by GamesDepot; 07-12-2019 at 03:35 PM.

Senior Member
    bende otp yok hiç soyulmadım mutlaka bir hata yapmışındır

Senior Member
    hayır hiç bi yerde kullanmadım, naptıgımı düşünüorum blamıyorum. Birisi bundan sonra napıcagımı söyleyebilr mi çünkü oyuna devam edicem ve tekrar soyulmak istemiyorum.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Kib_YseJpRNj View Post
    hayır hiç bi yerde kullanmadım, naptıgımı düşünüorum blamıyorum. Birisi bundan sonra napıcagımı söyleyebilr mi çünkü oyuna devam edicem ve tekrar soyulmak istemiyorum.
    Öncelikle bilgisayarını formatla. Bazı keyloger programları taramalarda çıkmayabiliyor. Kesinlikle OTP kur ve telefonda olsun. OTP yi hem oyunda hem portalda aktif et. Şifreni değiştir, hatta mail adresini de değiştir sırf hesaba özel yeni bir mail adresi alabilirsin (tercihen gmail). Item kilit şifresi oluştur ve itemlerini kilitle. Ve bu değiştirdiğin şeyleri, kimse ile paylaşma ve kimseye güvenme. Aklıma gelenler bu kadar. Ekleme yapmak isteyen olursa ekleyebilir. Geçmiş olsun.
    Last edited by NocturnalCreature; 07-11-2019 at 05:27 PM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ToruC View Post
    bende otp yok hiç soyulmadım mutlaka bir hata yapmışındır
    Yarın bir gün keşke dememek için otpyi telefonuna mutlaka kurmalısın.