Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
    Senior Member

Soyuldum acil yardim

Acil yardim şu an soyuldum ve hala disconnect oluyorum acil biri yardim edebilir mi

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Sunucu ve karakter adınızı konuya ekler misiniz?

Senior Member
    ne yapmalıyım hesabım soyuldu acil beni yönlendirin lütfen çıldırmak üzereyim tüm emeklerim gitti

Senior Member
    Sirius

NarcissistArcher

Hesapta sadece old takılar kalmış

Senior Member
    Sadece evimden oynuyorum ne virüs var ne bişey, hiç illegal kullanmadım nasıl soyuluyorum aklım almıyor. Genie farm'a bıraktım geldiğimde DC olmustu 01.00 civarlarında, giremedim oyuna hatta biri giriş yapıyordu.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Hesabın geçici olarak kapatılması adına bilgi verdim, hesabınız güvenlik amacıyla kapatılırsa destek ekibine bilet göndermeniz gerekecektir.

Ayrıca, yaşanan eşya kaybından dolayı herhangi bir restorasyon yapılmamaktadır. Nedeni ise güvenlik sistemimizi (Anyotp) kullanan oyuncuların, hesap bilgilerini başkalarıyla paylaşmadıkları sürece soyulması söz konusu değildir.

Detaylı açıklama bknz;

Quote Originally Posted by Wanrina View Post
    Merhaba,

Her ustanın elbet gizli bir tarifi vardır. Şaka bir yana, ICS servisini kullanan oyuncularımız bilgilerini paylaşmadığı sürece hesaplarına erişimlerini ancak portala kadar kaybedebilirler. Yani hesabı çalan kişi portala kadar giriş yapabilse bile oyunda asla geçemeyeceği bir engelle karşılaşır (ta ki siz ICS bilgilerinizi paylaşana kadar). Üstelik ICS servisi portal üzerinden aktifse, mail adresi bile değiştirilemez. Özetle ICS aktifse ve paylaşım yoksa hesap soyulamaz, soyulamadığı için de restorasyona gerek kalmaz.

Çoğu oyuncumuzda gördüğümüz, uyarılarımızı dikkate almayarak hesaplarını başka oyuncularla paylaşımlı bir şekilde oynamasıdır ya da başka oyuncuların hesaplarına herhangi bir nedenden dolayı giriş yapmalarına izin vermesidir. Gelen biletlerdeki açıklamaların, sistemlerimizdeki kayıtlarla çelişmesi durumu ve suçluyu basit bir şekilde açığa çıkarmaktadır.

Bu nedenle lütfen ICS/OTP servislerini doğru bir şekilde kullanmaya özen gösterin. ICS OP!
    Quote Originally Posted by Wanrina View Post
    Anlaşmamız gereken bir nokta var ki ICS bilgileri paylaşılmadığı sürece hesapların soyulabilmesi mümkün değil. Forumda bu tür şeyler okuyabilirsiniz, bunlar sizi yanıltabilir ancak incelemelerimiz sonucu bu söylemlerin doğru olmadığını görüyoruz Çok yakında hesap güvenlikleri ile ilgili daha fazla bilgilendirmeler sunacağız, lütfen takipte kalın.

Senior Member
    Hocam ben evimde kendi halimde oynayan biriyim ve hesabımın şifresini felan kimse bilmiyor tek başıma oynuyorum ne bir internet cafe de hesabımı girdim ne bişey

Senior Member

Senior Member
    Hocam bakın gerçekten zor durumdayım, 75 gündür gece gündüz oynayıp emeğimle bir şeyler yaptım. DC premi alalı 4 gün oldu, oyunda uyumadan 30saat kastığım oldu bişeyler yapabilmek için ve hiç bir şekilde benden başka ID Şifremi bilen biri yok tek başıma oynuyorum ve ev harici bir yerde oyuna girmedim, evimdeki bilgisayarımda da virüs tarzı bişi yok , yeni bişeyler de indirip tıklamadım. Nasıl soyuldum aklım almıyor sadece. Bunun bir yolu yok mu? Çok emek harcadım. Az da olsa bir şeyler yapmıştım.. GM'ler birileri baksın hesabıma 01.00 civarlarında nereden giriş yapıldığına veya data verilerinden itemlerimi almanın bir yolu yok mudur............ Kafayı yemek üzereyim...

Senior Member
    Öncelikle geçmiş olsun. Otp kurulu muydu? kurulu ise bilgisayarında mı telefonunda mı?