Results 1 to 7 of 7

Exclamation Pazar Tutmak Bann Sebebi Değilmi.

Dün Altar serverinden 3 kurıan karakterın pazarımı tuttugunu fark ederek video ya aldım ve CR e attım.
    Fakat Pazar tutmak bann sebebı mıdır degıl midir tam olarak bilmiyorum bilgilendirme beklıyorum.
    Cr e attıgım vıdeo lara henuz bakılıp cevap verılmemıs ve pazarımı tutan karakterler halen oyunda

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Yazık biz oyunculara gerçekten yazık. Devletin olmadığı yerde mafyalar nasıl türüyorsa Gmlerin olmadığı yerde de böyle türüyor. Şu adamlara okkalı bi ceza verilse bir daha yapacaklar mı bakalım. zamanında mage klanına girmiştim pus alım satan adamın nicki cok tuhaftı. Tsden birisi sordu. Pazar tutmak için açmıştım kasmaya nasip oldu dedi

edit: yanlış anlaşılmasın Gm ler görevini elbette yapıyor. Henüz pazar tutanlar tokat yememiş belli.

Bu arada eğer okcu falansan üzerıne 4-5 kurian pazar kurup sindirmeye çalışıyorsa üşenme TS bas. Abartı bir şey basma ama. Onlara benzer boyutta bir şey. bi nebzede olsa mücadele edebiliyoruz bu şekilde

Senior Member Wizard7307's Avatar
    Bu sorun cozulebilir bir sorun. Pazara bakma suresi sinirlandirilmali. Mutlaka ilgilenilecektir.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Bir oyuncu sürekli pazarınızı tutarak, başkalarının bakmasına engel oluyorsa elbette bunun cezası var. Rapor oluşturduysanız, sırası geldiğinde incelenip konuya bilgilendirme yapılacaktır.

bide bu kurianlar 10 15 tane char sokuyor nedne banlanmıyor anlamıs değilim

Junior Member
    Quote Originally Posted by wil_H4WtgaBl View Post
    bide bu kurianlar 10 15 tane char sokuyor nedne banlanmıyor anlamısdeğilim
    İllegal bir durum yoksa neden banlansınlar kardeşim sende al pc ni, internetini premiumunu sende sok neden insanları kıskanıyorsun?

Senior Member
    yalan dolan hocam ban sebebi diyolarda ilgilendikleri yok bende çok reportladım adamlar hergün içime pazar kuruyor kasıtlı ksc attım video attım ban filan yemedi sallıyorlar. Daha dünde jrde afk diye birini reportladı ark adam hala oyunda hayır gmler sizin işinizi yapıyoruz. Ama siz bununla bile ilgilenmiyorsunuz.