Results 1 to 9 of 9

Farm ile ilgili yardıma ihtiyacım var

Herkese merhaba iyi forumlar warrior karakterim vardı işlerim nedeniyle itemleri satmıştım şimdi tekrar başlayacağım X bütçe ile ardream okçu yapıp troll slotunda farm yapmak istiyorum günde 4 saat vaktim var destan sunucusunda olmayı düşünüyorum sizce 1 sene farm yaparak karakterimi dizebilirmiyim? Farmer arkadaşların önerilerini merak ediyorum teşekkürler
    Last edited by Khenarth; 07-10-2019 at 07:59 PM.

Member AmazingStylee's Avatar
    Nickname
    AmazingStyle KO - > Altar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by direncmengutas1 View Post
    Herkese merhaba iyi forumlar warrior karakterim vardı işlerim nedeniyle itemleri satmıştım şimdi tekrar başlayacağım x bütçe ile ardream okçu yapıp troll slotunda farm yapmak istiyorum günde 4 saat vaktim var destan sunucusunda olmayı düşünüyorum sizce 1 sene farm yaparak karakterimi dizebilirmiyim? Farmer arkadaşların önerilerini merak ediyorum teşekkürler
    1 sene gıbı uzun bır sureyı goze almıssan o azım var ıse sende her turlu o carı full+full dızersın ınanıyorum sana basarılar.
    Last edited by Khenarth; 07-10-2019 at 07:59 PM.

Günde 4 saat yeterli bir süremi?

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Herkese merhaba iyi forumlar warrior karakterim vardı işlerim nedeniyle itemleri satmıştım şimdi tekrar başlayacağım 1000tl bütçe ile ardream okçu yapıp troll slotunda farm yapmak istiyorum günde 4 saat vaktim var destan sunucusunda olmayı düşünüyorum sizce 1 sene farm yaparak karakterimi dizebilirmiyim? Farmer arkadaşların önerilerini merak ediyorum teşekkürler
    Sadece gülüyorum. Bu oyuna ardream ile gözümü açtım diyebilirim. Troll slotu boşken bir tane ok atarsan iki ihtimalin var. Slota gelecek olan adamdan özür dileyip bir daha yapmamayı dileyeceksin yahut şunları göze alacaksın

1-) 10dk içinde 20 kişilik ekibin gelip seni darlaması (Karus human)

2-) yeteri kadar inatcıysan eğer gitmeyeceksen, 1-2 adam çağırırrım okadarda yalnız değilim diyorsan bütün ailevi değerlerine küfür edilmesine alışmalısın.Örneğin bana "senin karını...." ile başlayan kelimeler kullanıyorlardı.Güçleri yetmeyince slottan gitmeyeceğimi anlayınca bunu yapıyorlar oyun zevkimin içine ediyorlardı.Reportla uğraşma çok kalabalıklar.

3-) "biz bu slotu almak için çok emek verdik kardeşim kusura bakma çıkarken yazarım sana." lafına alış. Slotta 1 saat bile dursan slot oradakilerin

4-) Klan bulamazsın. Herkes tanıdıklarını alıyor. Heleki trollde kasmaya niyetin olduğunu anlarlarsa "biz pk atacak adam arıyoruz farmcı aramıyoruz , alım yok" tarzında mesajlarla karşılaşcaksın.

5-) 1.ayın sonunda "Trollde kasacağıma, deruda vb yerde kasarım aga daha çok para gelir sürekli darlanacağıma" dersin. Sadece kendini kandırırsın.Yeri geliyor bastığın Sc nin Coins olarak değeri çıkmıyor.

6-) Hep aynı adamlar var. Destanda. Çok sıkıldım ben. Human basıyorlar, bir süre sonra karus basıyorlar, Orada sağlan denilebilecek playerlar artık birbirleriyle 4-5 yıldır samimiler. Mesela yamuk bowlu bir adam en basitinden haunga slotuna geliyor adamı kesiyorsun diyelim. yanına bir ezik daha alıyor onuda kestin diyelim birden üzerine +9 adamlar çöküyor. Ve haritada sadece seni arıyorlar. Artık trollü geçtim deruda bile kasman zorlaşacak. Çünkü +9 full adamların arkadaşı kendisi...

7-) Şöyle bir ihtimal yok. 3 tane troll slotu var. Güzel bi klana giridm muhabbetim iyidir. Trollde kasmak istiyorum. Bunu dediğin an bitti olay.Çünkü adam yıllardır sabah 7 akşam 7 trollde kasıyor. Ondan sonra sıradaki elemana devrediyor slotu neden sana bıraksınlar ki. Knight bu.Hele destandan bahsediyorsak..

8-) Adamlar bir ara yüzsüzlüğün dibine vurmuştu.Trollerin koruyucuları tarzında k0sp klan kurmuşlardı. Köpeklered bile kasamayacak adamlar "ağa babaları" gelene kadar senin gibi insanlar farm yapmasın diye slotu koruyordu. Sonra temizlendi bunlar. Ama oyuncular aynı oyuncu halen.

cümlenin başında dediğim lafı hatırla. iki ihtimalin var.(trolle ok attıktan sonra)

2. ihtimalde tüm bu saydıklarımla uğraşmamak için

"özür dilerim abi boş buldum trolle vurmak gibi bi gaflette bulundum istersen içinden çıkan coin+mp potu vereyim" diyip yoluna bakcaksın

4-5 yıl destan ardreamda oynadım bana her şeyi sorabilirsin. şuan yeni sunucuda oynuyorum seve seve her şeyi yanıtlarım yaz buradan.

not : yeni sunucuda da benzer problemler var. Ardream haritası çok küçük ve oyuncu kitlesi belirli insanlardan oluşuyor. Bir yerden sonra mahalle sokak gibi bir yer haline geliyor. "tanıdığın" varsa rahat rahat farm yapabiliyorsun.
    Last edited by uon; 07-10-2019 at 05:19 PM.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by uon View Post
    Sadece gülüyorum. Bu oyuna ardream ile gözümü açtım diyebilirim. Troll slotu boşken bir tane ok atarsan iki ihtimalin var. Slota gelecek olan adamdan özür dileyip bir daha yapmamayı dileyeceksin yahut şunları göze alacaksın

1-) 10dk içinde 20 kişilik ekibin gelip seni darlaması (Karus human)

2-) yeteri kadar inatcıysan eğer gitmeyeceksen, 1-2 adam çağırırrım okadarda yalnız değilim diyorsan bütün ailevi değerlerine küfür edilmesine alışmalısın.Örneğin bana "senin karını...." ile başlayan kelimeler kullanıyorlardı.Güçleri yetmeyince slottan gitmeyeceğimi anlayınca bunu yapıyorlar oyun zevkimin içine ediyorlardı.Reportla uğraşma çok kalabalıklar.

3-) "biz bu slotu almak için çok emek verdik kardeşim kusura bakma çıkarken yazarım sana." lafına alış. Slotta 1 saat bile dursan slot oradakilerin

4-) Klan bulamazsın. Herkes tanıdıklarını alıyor. Heleki trollde kasmaya niyetin olduğunu anlarlarsa "biz pk atacak adam arıyoruz farmcı aramıyoruz , alım yok" tarzında mesajlarla karşılaşcaksın.

5-) 1.ayın sonunda "Trollde kasacağıma, deruda vb yerde kasarım aga daha çok para gelir sürekli darlanacağıma" dersin. Sadece kendini kandırırsın.Yeri geliyor bastığın Sc nin Coins olarak değeri çıkmıyor.

6-) Hep aynı adamlar var. Destanda. Çok sıkıldım ben. Human basıyorlar, bir süre sonra karus basıyorlar, Orada sağlan denilebilecek playerlar artık birbirleriyle 4-5 yıldır samimiler. Mesela yamuk bowlu bir adam en basitinden haunga slotuna geliyor adamı kesiyorsun diyelim. yanına bir ezik daha alıyor onuda kestin diyelim birden üzerine +9 adamlar çöküyor. Ve haritada sadece seni arıyorlar. Artık trollü geçtim deruda bile kasman zorlaşacak. Çünkü +9 full adamların arkadaşı kendisi...

7-) Şöyle bir ihtimal yok. 3 tane troll slotu var. Güzel bi klana giridm muhabbetim iyidir. Trollde kasmak istiyorum. Bunu dediğin an bitti olay.Çünkü adam yıllardır sabah 7 akşam 7 trollde kasıyor. Ondan sonra sıradaki elemana devrediyor slotu neden sana bıraksınlar ki. Knight bu.Hele destandan bahsediyorsak..

8-) Adamlar bir ara yüzsüzlüğün dibine vurmuştu.Trollerin koruyucuları tarzında k0sp klan kurmuşlardı. Köpeklered bile kasamayacak adamlar "ağa babaları" gelene kadar senin gibi insanlar farm yapmasın diye slotu koruyordu. Sonra temizlendi bunlar. Ama oyuncular aynı oyuncu halen.

cümlenin başında dediğim lafı hatırla. iki ihtimalin var.(trolle ok attıktan sonra)

2. ihtimalde tüm bu saydıklarımla uğraşmamak için

"özür dilerim abi boş buldum trolle vurmak gibi bi gaflette bulundum istersen içinden çıkan coin+mp potu vereyim" diyip yoluna bakcaksın

4-5 yıl destan ardreamda oynadım bana her şeyi sorabilirsin. şuan yeni sunucuda oynuyorum seve seve her şeyi yanıtlarım yaz buradan.

not : yeni sunucuda da benzer problemler var. Ardream haritası çok küçük ve oyuncu kitlesi belirli insanlardan oluşuyor. Bir yerden sonra mahalle sokak gibi bir yer haline geliyor. "tanıdığın" varsa rahat rahat farm yapabiliyorsun.
    Aynı organizasyon Rosetta'da da mevcut idi en son bıraktığımda. 2 klan biri karus diğeri human. Sürekli periodik olarak ırk basıyorlar (ne fark olacaksa). Hepsi kanka ama. Bir farm tayfası var bunların, sırf bunun için +9lar +10lar takılar makılar havada uçuşuyor. Boş slota girersin 20dk sonra "hayırdır kardeş" edasında bir ırkdaş belirir. 3-5dk lık sürede 1 parti olurlar. Ama troll değil olay deru, haunga, köpekler hepsinde aynı klan ve türevleri allyler falan fıstık. O olmadı mı, karuslardaki kankaları zıplar hemen haritada artık mimlendiysen tamamdır, nereye gidersen git o dayağı yiyeceksin. Akşamları bu kankalar göstermelik bir npleşme moduna girerler, 3-5 kapışma falan ama farm tayfası tam gaz devam. Tabiri caizse "koklatmıyorlar" kardeşim.
    Last edited by NocturnalCreature; 07-10-2019 at 05:35 PM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Aynı organizasyon Rosetta'da da mevcut idi en son bıraktığımda. 2 klan biri karus diğeri human. Sürekli periodik olarak ırk basıyorlar (ne fark olacaksa). Hepsi kanka ama. Bir farm tayfası var bunların, sırf bunun için +9lar +10lar takılar makılar havada uçuşuyor. Boş slota girersin 20dk sonra "hayırdır kardeş" edasında bir ırkdaş belirir. 3-5dk lık sürede 1 parti olurlar. Ama troll değil olay deru, haunga, köpekler hepsinde aynı klan ve türevleri allyler falan fıstık. O olmadı mı, karuslardaki kankaları zıplar hemen haritada artık mimlendiysen tamamdır, nereye gidersen git o dayağı yiyeceksin. Akşamları bu kankalar göstermelik bir npleşme moduna girerler, 3-5 kapışma falan ama farm tayfası tam gaz devam.
    Hadi bu başlığa ardream hikayelerimizi paylaşalım ardream düşünen oyuncular nasiplensin.

Yalnız olmadığıma çok sevindim. Kardeşim benim. Ben bu oyunu eşimle oynuyorum. Biriyle tanışmıştım oda kız arkadaşıyla oynuyormuş. Ozamanlar destandayım. 3-4 gün sohbet muhabbet derken kendisine klan buldu. Nasıl buldun 7aydır biz bulamadık dediğimde, "tanıdık var içlerinde en kısa zamanda senide alacam kardeşim" oldu. Neyse gel zaman git zaman hanıma dedim ki okadar item aldık neden trolle vurmuyoruz ki. Her seferinde boşver uğraşamam oranın dırdırıyla vs diyordu. Ya yok hedef koyduk +9 ee alacağız yakında özür dilerim ama alışsınlar dedim. Bir hınçla slota girdim baktım kimse yok. Gözü kararttım varsada ks atacaktım. Cünkü itemli ve iki kişiyiz 30dk kastık. rpr giderken item olarak bizden daha iyi ancak tek başına olduğu için slotu alamayan birisi geldi. Hic bir sey demeden slota girdi. Slotu elinden aldık. Aslında slot zaten bizdeydi neyse... arkadaş hiç konuşmadan 20dk ks attıktan sonra. Yanına birisi daha geldi. gelen kişi oyunda tanıştığımız sevgilisiyle oynayan arkadaşın klanındaydı. Dedim ayıp oluyor kardesim xxxxi tanıyorum slottaydık biz zaten nicin ks atıyorsunuz dedim. SLot bizim kanka dediler sadece. Neyse dedik alt f4. Artık troller bizim için " görüyorum ama dokunamıyorum, kesiyorum ama kesmiyorum" lu bi slot oldu. Ve sürekli eşimle kavga ettik. alt tarafı oyun oynayıp kafa dağıtmaya giriyoruz gecenin bi vakti. Ben trolle gitcem diyorum o diyor hayır uğraşamam gelmezsen gelme diyorum bi bakmışsız oyun için tartışıyoruz

Her neyse 2 gün sonra trollu tekrar gözüme kestirdim. Benimkini ikna ettim. 3 tane karus kasıyordu. Legal olduğumuz için 3-5 yaparken coğu zaman casting failed verebiliyoruz. Öyle playerlık mükemmel değil ama kendi çapımızda iki kişilik dev kadroyuz diyebilirim. 3 tane karusu kese kese slottan attık. Artık kendimi dokunulmaz hissediyordum. GELİN LAN GELin diyordum. Bu saatten sonra troll bende ben çıkmadan kimse giremez diyordum evde gülüyorduk. 1.5 saatin sonunda 35m para kastık. Rpr giderken o mesaj geldi.

"s.a Deruya geçer misiniz"

ben ise tabiki hayır dedim. biz iki kişiyiz sen teksin utanmadan deruya git diyorsun dedim. (sinirlerim okadar yıpranmış ki belkide adam sadece ricade bulunmuştur diye düşündüm derken...

3 tane yamuk bow bizi kesiyor ama adamı kesmiyor k0sp bildiğniz k0sp. Biz adamlarla pk atarken kendisi troll kesiyor. Biz reportlamakla uğraşıyoruz kendisi troll kesiyor. Biz kesiliyoruz k0splar kayboluyor geliyoruz 5 dk sonra k0splar geliyor))))

Pes etmedim. Db priest olduk birimiz birimiz attacker. Trollde kasıyoruz. Karşı taraftan karus gelirse kesiyoruz. Devam ediyoruz. Kendi ırkımızdan adam Ks atmaya başlıyor. hemde o bahsettiğim arkadaşımızın klanından. gitmeyince 6 kişi oluyorlar. En son "sözde arkadaşımız" gelip slotu bırakın kardo diyor. kavga etmeyelim falan fişman. Bırakmıyorum slotu. "senin karından diyip annemden çıkıyorlar." böyle leş gibi ortam oluyor. diyorsun ki sonra ya s.et gidelim buraya stress atmaya geldik dahada stress olduk.

Bir hikaye daha

Mage tayfa var +9. Kendilerinden yardım istedim slotu basıyorlar diye sürekli(+9 mage bunlar girince görürsünüz destana zaten )

Yardım ettiler. Konustuk kaynaştık adamla. bayağı sohbet muhabbet. Bize baseyi gösterdi 1-2 tane fragment kastık hediye etti bize. Sonra karşı ırk basmışlar. Gelip gelip kesiyorlar. Haydaa dedim tamam daha öncede başımıza geldi selamlaştığımız adamlar karşı ırka gecince bizi darladı sorunca" aga okadar item dizdik kbkma keserim" dedilerde bu adamla cidden muhabbetimiz oldu dedim.

Konuştuk dedi bizi gorunce town atın iyi tamam naparsanız yapın dedim.

Slotta kasarken yamuk bowlu bi karus geldi. Beni kesti. Bende bi hınc gittim slota. Deruvish slotu bu arada. hemen townun girişi adam kasmaya buraya geliyor Neyse baktım bu mage klan beni darlıyor oyundan cıkarmaya calısıyor. Mesaj attım hayırdır ne ayak diye? ADAMIN YAN CHARINI KESMİŞİM bana bu oyunu dar edicekmiş D özür dilerim abi town girişindeki slota gelip beni kestin diye gidip seni kestiğim için...
    Last edited by uon; 07-10-2019 at 05:51 PM.

Vay be hikayelere bak bende kimse karışmaz dalgama bakarım diyodum peki destan harici önerebileceğiniz sunucu varmı?

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Vay be hikayelere bak bende kimse karışmaz dalgama bakarım diyodum peki destan harici önerebileceğiniz sunucu varmı?
    Ben sadece destan,sirius,steam cypherda oynadım. 3ünde de böyleydi. En ağırı destandaydı. Ardream haritaları malesef böyle hep ama şunu demiyorum girer girmez hiç farm yapamazsın. Kasmak isteyen her türlü kasar ama çoğu zaman mesela 30günlük süre için baz alırsak oratlama 20gününü eslantta çöp kassam 5 saat daha fazla kasardım diyebiliyorum.
    Last edited by uon; 07-10-2019 at 06:59 PM.

Senior Member
    Hiç farma felan vakit ayırma hocam
    Siriusda 83 level ringde char al bynogameden 400 tl felan koyuyorlar %10 u satıcıya komisyon kesiliyor al öyle surekli etkinliklere gir ft Jr Chaos bdw 1 yıl olmadan chari dizer keyfine bakarsın hemde Premium cekmemis olursun sonuç olarak dc pre peri yaklaşık 280 tl e denk geliyor boşa masraf yapmamış olursun.
    Keyifli oyunlar.

Tags for this Thread