Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 47 of 47
    Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    Eski sunucular için başarılı , yeni sunucular için felaket (kötü ) bir güncelleme . daha klanlar öyle böyle oturmuş oyuncular düzene girememiş , insanlar item dizme ve np kasma oyundan zevk alma gibi problemler yaşarken , reb 5 gelmesi yeni servera iyi olmamış . benim fikrim yeni serverda kaldırılmalı . bu oyuncu kaybettireceğini bu serverlardaki canlılığı user sayısını bozacağını düşünmekteyim . uzun süre uğraş verip zor bela item dizen bir oyuncu karakterini bozup servera bırakmaz eğlencesine bakar , yeni serverda durum tam tersidir , item olmadığı için vazgeçebiliyor insanlar , çünkü oyuna bağlayıcı bir sebebi olmuyor. umarım yeni serverlarda bu durum kalkar
    yeni serverdaki oyuncuların büyük bölümü krowaz bifrost undercastle gibi etkinlikleri beklemekteydi, enazından madem böyle bir şey gelecek oyuncuyu düşünerek görevler sıfırlanmalıydı .
    Last edited by GothiCaSasiN; 07-11-2019 at 10:31 AM.
    [PHP][/PHP]

2ci serverlardaki cz yi ne zaman kaldıracaksınız.
    zaten yeteri kadar oyuncu yok bir de olanı bölüyorsunuz.
    işinize gelen şeyleri hemen yapıyor diğerleri umurunuzda değil
    cebinizi düşündükçe bu oyun bir yerlere gelmez

Banned
    100 gün uğraştım 1 tane guesti 7 ye basabildim +2 rebirte karidwis ile bastım , 1 karidwis daha aldım +3 rebe denerken yandı lanet olsun şans olamaz böyle birşey bu kadar zor olmamalı

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post

#reb6challenge
    aha bir ezik gördüm sanki

quest görevi hala eslanta çekilmemiş map 2 cz kapatılmamış czde haritasında küçültülmeye gidilmemiş aoc slotlarından bus drobu düşürülmemiş eslantta 8 pc si olan vatandaşlar 4 er car koyup bus kasmaya wsye dewam etsin sonrada oyun ici gb alışverişi yasak siteye gb satmak yasak deyin resmen insanlarla alay ediyorsunuz oyunun mantıgını bile türk kanun sistemine olmayan sisteme uyarlamışssınız kurianın ts sorunu hala düzelmemiş mage 18 atar bozulur asas r atar bozulur okçu skil atar bozulur 250 tane olan czdeki ewil görevi hala 250 den 80 e düşürülmemiş vs vs vs sonrada buraya çıkıp cok şey yapmış gibi paylaşımda bulunuyorsunuz yaa biz sizi eleştiremeyeceksek yada oyundaki isteklerimizi yazamayacak olunca yada oyunun yüzde 95ini turkler oluştururken hala cashi doların kurundan alıyorsak 3-5 tane yayıncı ağladı diye getirdiğiniz etkinlikte değişiklik yapıyorsanız siz ancak ve ancak birilerine yaranmaya çalışıyorsunuz anlamı çıkar sonrada konu acıyoruz bitanesi çıkıp daha önce açılmış konu var ordan devam edin diye konumu kitlerler işinize gelmeyeni silersiniz
    Last edited by eLeMeNTeLPicH; 07-11-2019 at 11:51 AM.

Senior Member Threadripper's Avatar
    Nickname
    DinahMadani
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    MAHSER
    Server
    KO -> Pandora
    Race
    Karus
    2.cz yi ne zaman kapatıcaksınız ?

Senior Member
    Yeni serverlerde 2. sunucular kapanmadıkça kan kaybı aşırı devam eder. Hadi ilk başlarda server aşırı kalabalık idi lag oluyordu diye server 2 de cz acıldı anlarım ama şu an yeterince user yok. Hala neden 2. sunucularda cz aktif birisi açıklayabilir mi ? server 2 lerde farm yapıorlar o adamlar pus itemi alıyorlar ona muhtaç mısınız ? Bence değilsiniz . Peki amacınız ne ?