Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member

bakın bakın ne anlatıcam !

henüz 3 dk olmamıştı ki party 3 kişi kaldı . neredennnnn nereyeeeee. bu kadar mı olur dememek gerekiyor . fazlası var maalesef .
    Last edited by SkCLucky; 07-10-2019 at 07:15 PM.

Junior Member
    Nickname
    BATYR52
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    YAZIK cidden milletin hakkına giriyorlar.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Mahsuz mu yapıyorlar...?
    JR çektikten sonra Oyundan mı çıkıyorlar. yoksa başka bir konuda JR de hata verdiği söylenmiş; Öyle bir durum olabilir mi..?
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Şöyle bişi var, hata almak cidden nadir (2-3 gün bende dc olmustum jr lerde hatta bir soru konu açıp sitem etmiştim) fakat gerçekten kötü parti ise yani 7-8 dk da ilk bölümü geçemiyor veya sürekli ölünüyor veya buffer yok kesemiyolar insanlar çıkabiliyor zaten kaybedicez diye yani moral önemli. Mesela 2 kişi şans eseri DC yediyse kalan 6 kişi 2 priest ise 4 attacker ile %95 kaybediceksin o yüzden durmanın manası yok gibi de olabiliyor (Tabi blue gem vs düşebilir kişinin bakış açısına bağlı ama seri kesemicen sonucta). Bi örnek daha veriyim; durum pk'ya kaldıysa ve atıyorum 10-2 kaybediyorsun ve yenemiceğinizi anladınız partinin yarısı çıkıyor zaten ki mantıksızda degil, ben partiye telkin verip en azından karşısı deva keserken son vurus yapmaya çalısıyorum o yüzden bekliyorum ama olasılık düşük çünkü zonelanıyoruz. Ama herkes inanıp çıkmazsa hatta fake atılırsa bi şekilde son vurus olabilir tabi, şans.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Sistemsel olarak bir dc problemi bulunmamaktadır, kimi oyuncular partisini beğenmeyip çıkabiliyor, maalesef.

# Ekran görüntüsünde argo kelime olduğu için kaldırılmıştır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Mahsuz mu yapıyorlar...?
    JR çektikten sonra Oyundan mı çıkıyorlar. yoksa başka bir konuda JR de hata verdiği söylenmiş; Öyle bir durum olabilir mi..?
    dediğin olay arada başımıza geliyor bizim de. arada 4 5 arkadas aynı jrye düşüyoruz. tam girişte bug splat yiyen cıkıyor. hatta bazen bu sayı 2 3 olarak da artıyor. e doğal olarak 5 kişilik pt ile oynamak istemeyenler de cıkıyor. sonra pt 3 kişi kalıyor

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by aliriza1 View Post
    dediğin olay arada başımıza geliyor bizim de. arada 4 5 arkadas aynı jrye düşüyoruz. tam girişte bug splat yiyen cıkıyor. hatta bazen bu sayı 2 3 olarak da artıyor. e doğal olarak 5 kişilik pt ile oynamak istemeyenler de cıkıyor. sonra pt 3 kişi kalıyor
    JR den çıkmak pek mantıklı gelmiyor bana, tek başıma çok JR kazandırmışlığım var. Sonuç olarak 1 kişinin Hata veya Uyanıklığına dayalı seyri veya sonucu değişen bir event.
    ..daha geçenlerde denk geldim. PT aşırı ezikti. Mageyle indim Yem niyetiyle, Warrior beni görünce Battle yi ve HP Boosteri bastı. 20-30 saniye kaçtım. HP Boosterinin bittiğine kanat getirince Call attım. Neye uğradığını şaşırdı. Full HP ye HP Booster basan full +9 lu adam JR kazandıramaz. Görüntü yanıltmamalı.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Geçenlerde deva'nın canı neredeyse %1'in altındayken son saniyede mage geldi son vuruşu yaptı ve kaybettik. Kazanmak için her zaman 8 kişilik bir ekibe ihtiyaç yok. Muhtemelen çoğunuz bu şekilde çok jr kazandırmıştır, insanlar çıkıyor diye kaybettik diye düşünüyorsanız son vuruşla rahatlıkla kazanabiliyorsunuz. Ben istediğimi keserim diyorsanız kazanmak için daha çok örnek çıkar.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    haluk abi sen olayı yanlış anladın sanırım . şöyle ki devaya gitmek değil mesele zaten gidemiyorsun 8 dk da kesiliyor. başka bir yolu var mı ben bilmiyorum erkenden gitmenin . sorun o değil abi sorun oyunu oynayan kitlenin yüzde 80 inin 10 m oyun parasını yan yana gördüğünde direkt olarak siteye tl karşılığı satıp ev geçindirme mentalitesinde olmasından kaynaklandığı. kimse üstüne item dizmiyor neredeyse jr ve ft girenlerin yüzde 80 i tl karşılığı oyun parası satan mentalitede olanlar . sitelere TL karşılığı oyun parası satmanın hakkında radikal kararlar alınması gerekiyor . 6 aylık sunucuda görev shelleri uniqe staflı glave +7 li hesap dolu ortalık maalesef . oyunu oyun olduğu için oynuyan küçük kesim bunlardan yıldı artık . inan oyun içi etkinliklerin en zevklisi olan jr etkinliğinin yeni sunucularda hiç tadı yok . daha girmeden kara kara düşünüyoruz acaba içerde kaç yamuk bow kaç glaveli kullanıcı var . neyse ben konuyu farklı amaçlar güderek açmıştım . umarım anlatmak istediğim anlaşılmıştır. iyi forumlar .

Junior Member
    Çarım Hapise Düştü Hiç Bir İllegal Bir şey yok Kendi halimde kasılıyordum level 1.5m puanlı bir okçu aldım klana pelerin atı kesmek için rastgele towndan hiç bir illegal kopx makro hile kullanmadım yemin ederim ki ama ne hikmetse tickette illegal program bulundurdunuz diyor sebebi nedir