Results 1 to 9 of 9
    Member
    Nickname
    HeiHaCiro
    Class
    Warrior
    Clan
    10ur
    Server
    Attila
    Race
    Karus

Oyuna girerken tbl uyarisi alirsam ne yapmaliyim

Areste 2 arkadaş oyuna girerken xıgncode dolarken tbl uyarısı alıyor ve kapanıyor sonra tekrar starta basıp oyuna giriyorlar oyundan çıkıp 1 gün sonra tekrar oyuna girdiklerinde 9009 ban yediklerini söylüyorlar siteyede giremiyorlar ticket atsınlar ne yapmaları gerekiyor birinin niki cesturcestut diğerinin niki mykonq birde aynı uyarıyı bende alırsam ne yapmalıyım

Senior Member Evanescence_TR09's Avatar
    Nickname
    :_EVANESCENCE_TR_:
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    HanimShardimiGetir
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Xigncode hatalarında yanılmıyorsam eğer xıgncode dosyasını detaylı bir şekilde inceleniyor. Daha sonra ceza işlemi uygulanıyor. Bu tbl uyarısını aldığın zaman muhtemelen Xigncode dosyası inceleme için otomatik gönderilmiş olabilir. Eğer bir zararlı yazılım veya kalıntısı bulunmasaydı ceza işlemi uygulanmazdı diye düşünüyorum. Eğer gerçekten hatalı bir durum olduğunu düşünüyorsan Xigncode dosyasını tekrar Rar haline getirip, herhangi bir siteye yükleyip linki incelenmesi için destek sistemine atabilirsin.

Daha sonra;
    Kafam rahat olsun diyorsan, format at bilgisayara. Lisanslı bir windows kur ve güncellemeleri yap. Daha sonra sıfırdan oyunu kur. Devam et.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Heihaciro View Post
    Areste 2 arkadaş oyuna girerken xıgncode dolarken tbl uyarısı alıyor ve kapanıyor sonra tekrar starta basıp oyuna giriyorlar oyundan çıkıp 1 gün sonra tekrar oyuna girdiklerinde 9009 ban yediklerini söylüyorlar siteyede giremiyorlar ticket atsınlar ne yapmaları gerekiyor birinin niki cesturcestut diğerinin niki mykonq birde aynı uyarıyı bende alırsam ne yapmalıyım
    hdd nin okuma problemiyle datalarda eksik gözüküyor tekrar denendiğinde giriş sağlanıyor daha hiç banlanmadım o hata yüzünden
    daha doğrusu ko hayatımda steam hariç banlanmadım steamdede uygunsuz nickten ban yemiştim

yanlış bilgi olmasın hatayı x3 dolarken x3 hatası mı alıyorlar yoksa x3 dolduktan sonra oyun açılırken bilmem ne şu data eksik yada değiştirilmiş hatası mı alıyolar

benim bahsettiğim oyun açıldığındaki eksik yada değiştirilmiş hatası

sizinki x3 hata veriyorsa bilemicem
    Last edited by karimli; 07-10-2019 at 04:14 AM.

Member
    Nickname
    HeiHaCiro
    Class
    Warrior
    Clan
    10ur
    Server
    Attila
    Race
    Karus
    hdd OKUMA hatasından dolayı xıgncode tbl uyarısı veriyor ve otomatik olarak oyun kapanıyor ama sonrasında tekrar starta basıldığında aynı uyarıyı vermiyor ve oyuna giriş sağlanıyor ama sonrasında ban neden bilgisayarlarda her hangi bir tbl yok cosp yok hiç bir gerçek sebep yokken banlanmış 2 çar var moderatör arkadaşlar bir cevap vermeyecekmi arkadaşlar banlandığı için siteye giremiyorlar

Member
    Nickname
    QuintusDiaz
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Prophecy
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Evanescence_TR09 View Post
    Xigncode hatalarında yanılmıyorsam eğer xıgncode dosyasını detaylı bir şekilde inceleniyor. Daha sonra ceza işlemi uygulanıyor. Bu tbl uyarısını aldığın zaman muhtemelen Xigncode dosyası inceleme için otomatik gönderilmiş olabilir. Eğer bir zararlı yazılım veya kalıntısı bulunmasaydı ceza işlemi uygulanmazdı diye düşünüyorum. Eğer gerçekten hatalı bir durum olduğunu düşünüyorsan Xigncode dosyasını tekrar Rar haline getirip, herhangi bir siteye yükleyip linki incelenmesi için destek sistemine atabilirsin.

Daha sonra;
    Kafam rahat olsun diyorsan, format at bilgisayara. Lisanslı bir windows kur ve güncellemeleri yap. Daha sonra sıfırdan oyunu kur. Devam et.
    Oyuna gelde HSG canlansın tekrar

Senior Member Evanescence_TR09's Avatar
    Nickname
    :_EVANESCENCE_TR_:
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    HanimShardimiGetir
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Arada giriyorum Ares'e. Karakter, clan duruyor mu diye... Ares EL Morad'da 13. sıraya düşmüşüz. Bizden oynayan 3-4 kişi kaldı. Onlarda CZ geçti sanırım. Selam verip kaçıyorum. Eski ekip dağıldı, daha doğrusu kimi yurt dışında kimi evlendi çocuğu oldu. Vega'da oynuyorum şimdi.
    Last edited by Evanescence_TR09; 07-17-2019 at 08:35 PM. Reason: Düzeltme.

Member
    Nickname
    QuintusDiaz
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Prophecy
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Biz aktif olarak oynuyoruz clanda hala ImAnarchist devam ediyor hala suan exp kastıgımız için başka clandayız ama clan hala bizde expten sonra yine HSG forever

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Oyun dosyalarında herhangi bir sorun oluştuğunda hata verirse, yeniden kurarak bu sorunu aşabilirsiniz. Hatta yeni kurulumu yeni setup dosyasını indirerek yaparsanız daha iyi olur. Hesabınızla ilgili sorun yaşıyorsanız müşteri hizmetlerine bilet atarak destek alabilirsiniz.

Bu arada Ares sunucusundaki dostları burada görmek güzel, hepinize selamlar.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    senın arkadasların fx filan atmıstır. ben de çok tbl hatası alıyorum tekrar giriyorum sonra. 100 defa olmustur hala oynuyorum