Page 10 of 19 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 91 to 100 of 182
    Olympia Sunucusu

MaxsChouL
    BARZOOOOOOOO
    KillingofHITTACHI

Var olan clanımızda rebirth 6 basamayan 3 arkadasız daha önce bilet atmıstım kendi üyeliğimden tekrar bilet atmama gerek warmı yoksa buradan yazmam yeterli mi.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MaxsChouL564 View Post
    Olympia Sunucusu

MaxsChouL
    BARZOOOOOOOO
    KillingofHITTACHI

Var olan clanımızda rebirth 6 basamayan 3 arkadasız daha önce bilet atmıstım kendi üyeliğimden tekrar bilet atmama gerek warmı yoksa buradan yazmam yeterli mi.
    Eğer konu hakkında destek bölümüne bilet gönderdiyseniz, tekrar bilet atmanıza gerek yok.

daha önce attıgım bilet 12.07.2019 da kendi karakterimi belirten bilet olmustu hani gecen sürecten dolayı tekrar atmaya gerek yok sanırm anladıgım kadarıyla

rebirt 6 basamayan bazı arkadaşlar bastı bu sabah benim karakterim hala basamıyor tek tek mi düzeltiyorsunuz ?

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba arkadaşlar,

Bize bilet, discord ya da forum yoluyla ulaşan ve aşağıda karakter ismi bulunan oyuncularımızın rebirth görevleri ile ilgili düzenleme yapılmıştır. İlgili koşulları sağlıyorlarsa eğer tekrar rebirth 6 olmayı deneyebilirler.

Lütfen tekrar NPC üzerinden işleminizi yapmadan önce üzerinize 100m noah aldığınızdan ve envanteriniz de yer olduğundan emin olun.

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Bize bilet, discord ya da forum yoluyla ulaşan ve aşağıda karakter ismi bulunan oyuncularımızın rebirth görevleri ile ilgili düzenleme yapılmıştır. İlgili koşulları sağlıyorlarsa eğer tekrar rebirth 6 olmayı deneyebilirler.

Lütfen tekrar NPC üzerinden işleminizi yapmadan önce üzerinize 100m noah aldığınızdan ve envanteriniz de yer olduğundan emin olun.

Problem çözülmüş. Yardımlarınız için teşekkürler.

Senior Member
    Benimde düzelmiş biraz geç oldu ama oldu teşekkürler.

Senior Member Seidelbaum1890's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Teşekkürler. Sorun çözüldü reb/6 oldum sonunda

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Merhaba ;
    Öncelikle ilginiz için teşekkürler benim hesabımda da bug problemi çözüldü, ancak benim ile birlikte ticket atan arkadaşımın bugu hala devam etmekte
    aşağıda nickini yazdığım arkadaş için de bir çözüm bulanabilirse çok sevinirim iyi çalışmalar

Serverlympia

IamChampion
    Last edited by GreenLabel12; 07-17-2019 at 04:14 PM.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GreenLabel12 View Post
    Merhaba ;
    Öncelikle ilginiz için teşekkürler benim hesabımda da bug problemi çözüldü, ancak benim ile birlikte ticket atan arkadaşımın bugu hala devam etmekte
    aşağıda nickini yazdığım arkadaş için de bir çözüm bulanabilirse çok sevinirim iyi çalışmalar

Serverlympia

IamChampion
    Arkadaşınız tekrar deneyebilir, gerekli işlemleri yaptık.

Tags for this Thread