Results 1 to 10 of 10

Thread: Makro Hk.

Makro Hk.

Evet sorum açık ve net başlıkta da belirttiğim üzere 7-8 Pedal açıp video çeken asaslar niçin ceza almıyor acaba ? Bir zaman siz değilmiydiniz artık pedal yasak kullananlar cezalandıralacaktır diye.Tamam pedalı ayırt etmek cok zor olabilir ancak niçin Video çekip Vs movie diye paylaşan şahıslara gerekli yaptırımlar uygulanmıyor ? Diyeceksiniz ki nerden biliyorsun uygulanmadığını ? Vegada +3 rol 9 shard vs. itemlere sahip bir arkadaş korkusuzca video paylaşmıştı aynı şekil 7-8 pedal ile.Ve cheat reporta atmıştım.Şimdi baktım yine bu şahıs video paylaşmış ve yine pedal ile oynuyor.Soruyorum sizce yaptırım uygulansaydı bu arkadaş korkusuzca tekrardan PEDAL ile vs atıp bunu marifetmiş gibi yayınlayabilirmiydi ? Cevaplarsanız sevinirim . İyi forumlar.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

İlgili video'da şüphelendiğiniz bir yer varsa ilgili dakikayı belirterek Cheat Reports bölümüne raporlama konusunu oluşturabilirsiniz. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra ve %100 emin olunduğu vakit, hesap hakkında işlem yapılır.

Şüphelerinizi dile getirirken bu kadar kesin konuşmamak gerekiyor. Örneğin döngü halinde mouse makro da kullanıyor olabilir.

Lütfen kanıtlarınızla birlikte Cheat Reports bölümüne konu oluşturunuz.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

İlgili video'da şüphelendiğiniz bir yer varsa ilgili dakikayı belirterek Cheat Reports bölümüne raporlama konusunu oluşturabilirsiniz. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra ve %100 emin olunduğu vakit, hesap hakkında işlem yapılır.

Şüphelerinizi dile getirirken bu kadar kesin konuşmamak gerekiyor. Örneğin döngü halinde mouse makro da kullanıyor olabilir.

Attım zaten cheat reporta. Ayriyetten şüphelendiğim vakit değil Videonun başından sonuna her anında pedalı aktif.Onu geçtim şahıs zaten yıl 2019 olmuş kullanmayan mı var diyen birisi Umarım gerekli cezayı bu sefer alır.Sağ olun cevabınız için.
    Edit : Mouse makro da yasak bildiğim kadarıyla ? Söylediğiniz gibi döngüye almış ve 7-8-7-8-7-8 yapıyorsa ceza allması gerekmiyor mu

Senior Member DisobedienceX's Avatar
    Nickname
    Disobedience
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Artifact
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Macro ile afk farm yapanları veya 3rd party macro programlarını ayıklamak kolay fakat czde macro mouse/klavye kullanan kullanıcıları nasıl tespit edilecek merak ediyorum. Cihazın driver yazılımı yüklüyse mi cezalandıracaksınız?

Diğer yandan teknoloji gelişiyor macro mouse/klavye ürünleri daha kullanışlı hale geliyor. Hatta WOW içerisinde kendi macronu milisaniyesine kadar ayarlayıp, tek tuşa atanabildiğini hatırlıyorum yanlışsam düzeltin.

Bir yerde denk geldiğim yorumu şuraya iliştireyim.

Quote Originally Posted by DisobedienceX View Post
    Macro ile afk farm yapanları veya 3rd party macro programlarını ayıklamak kolay fakat czde macro mouse/klavye kullanan kullanıcıları nasıl tespit edilecek merak ediyorum. Cihazın driver yazılımı yüklüyse mi cezalandıracaksınız?

Diğer yandan teknoloji gelişiyor macro mouse/klavye ürünleri daha kullanışlı hale geliyor. Hatta WOW içerisinde kendi macronu milisaniyesine kadar ayarlayıp, tek tuşa atanabildiğini hatırlıyorum yanlışsam düzeltin.

Bir yerde denk geldiğim yorumu şuraya iliştireyim.
    Kendi ağzınla diyorsun.Belli bir süre ayarlıyor ve her saniye,milisaniyede belli aralıklarla basıyor o skillere.Hangi aralıklarla hangi skile bastıgını görüyorlardır diye düşünüyorum.

Member AmazingStylee's Avatar
    Nickname
    AmazingStyle KO - > Altar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LEAVEEEEEEEEEEEEEEE View Post
    Kendi ağzınla diyorsun.Belli bir süre ayarlıyor ve her saniye,milisaniyede belli aralıklarla basıyor o skillere.Hangi aralıklarla hangi skile bastıgını görüyorlardır diye düşünüyorum.
    mılısanıye ayarı net kalıtesı ve fps kalıtesıne gore sarkar buda mouse vs seklındekı mouseların bulunmasını halı guclendırır makro mouse konusunda cozum yok gıbı sanırım dızın falanda sanmıyorum .

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Merhabalar,

chat ekranında birisi yazı yazarken macro olduğu belli olan ksc'ler şüpheli olarak bildirildiğinde sonuç ne olur acaba ?
    mesela; chatte "süleyman gelecekmi yerine 8s8ü8le8ym8an g8elc8ekm8i" yazılı bir KSC işleme alınır mı ?

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    chat ekranında birisi yazı yazarken macro olduğu belli olan ksc'ler şüpheli olarak bildirildiğinde sonuç ne olur acaba ?
    mesela; chatte "süleyman gelecekmi yerine 8s8ü8le8ym8an g8elc8ekm8i" yazılı bir KSC işleme alınır mı ?
    Kontrol sağlamadan işlem yapacaklarını zannetmiyorum. Kontrollerde yakalamak ne kadar mümkün o da merak konusu.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Legaliz macro kullanmıyoruz diye enayi yerine koyuluyoruz kullanan şahıslar tarafından. Çok can sıkıcı. Lütfen kesin-katı-sert-haşin çözümler bulun bir an önce. Farmında ayrı dert, pksında ayrı dert.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NativeBlood42 View Post
    Kontrol sağlamadan işlem yapacaklarını zannetmiyorum. Kontrollerde yakalamak ne kadar mümkün o da merak konusu.
    zaten bende KSC yi macro şüphesi diye cr ye attım. ve şüphelendiğimi söyledim. dikkate bile alınmayıp yetersiz kanıt dendi. adam zevkine 8s8ü8le8ym8an g8elc8ekm8i yazıyor yani onlara göre