Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Senior Member

illegali bitirecek makroyu %90 düşürecek öneri.

oyunun f2p olan özelliğini kaldırmak bu konuda çok işe yarayabilir diye düşünüyorum.
    mesela 10 dolar olsun oyun. zaten 800 cash ediyor bu. bu para gerekirse hesaba özel hediye olarak gelsin. (trade edilmeyen scler gibi)

kimse koxptan kazanacagı 40 tl için 10 dolara üyelik almaz.
    ayrıca oyuna zaten düzgün oynayan herkes en az 3200 cash cekmiştir. şimdi çekmeyen çok biliyorum ama zamanında genie-exp pre-hammer pot derken 3200ü bile geçmiştir. o yüzden 10 dolar çok cüzi bir miktar kimseyi de rahatsız etmez diye düşünüyorum.

Quote Originally Posted by aliriza1 View Post
    oyunun f2p olan özelliğini kaldırmak bu konuda çok işe yarayabilir diye düşünüyorum.
    mesela 10 dolar olsun oyun. zaten 800 cash ediyor bu. bu para gerekirse hesaba özel hediye olarak gelsin. (trade edilmeyen scler gibi)

kimse koxptan kazanacagı 40 tl için 10 dolara üyelik almaz.
    ayrıca oyuna zaten düzgün oynayan herkes en az 3200 cash cekmiştir. şimdi çekmeyen çok biliyorum ama zamanında genie-exp pre-hammer pot derken 3200ü bile geçmiştir. o yüzden 10 dolar çok cüzi bir miktar kimseyi de rahatsız etmez diye düşünüyorum.
    macroyu engelliye bilmeleri çok basit aslında tüm skillere coll down getirmeleri lazım minör 3lü 5li gibi skillere öncelikle ama yapımcıda yayıncıda etkisiz eleman malesef yıllardır bi gelişme yok bu saatden sonrada bişeler yapsalarda oyunun düzeleceğini sanmam son 3 serverda mıllet ağzının payını aldı altar vega bitti malesef

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yapımcı oyunun pay2play olmasını kabul etmiyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    pay2play? Komiksiniz

Senior Member
    Quote Originally Posted by _SiRGhosT_ View Post
    pay2play? Komiksiniz
    Yapimci kore, mgame. Korekoya bakarsaniz oyun free2play zaten isteyen para verip pustan esya alir. Uskonun pay2play oldugunu bilmiyorlar sanirim.
    Last edited by ScORp_LiON; 07-09-2019 at 07:16 AM.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Hiçbir şey değiştirmez. CS-GO, PUBG gibi oyunlar paralıyken bile hileden adım atılmıyordu. Hileyi azaltacak şey sağlam ve düzenli kontroller.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Tradeyi kullanmak için ücret ödenen sistem f2p mi sizce?

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Tradeyi kullanmak için ücret ödenen sistem f2p mi sizce?
    Trade açmadan oyun oynayabildiğinize göre bu oyunu Pay2Play yapmaz. Pay2Play para ödeyerek oyunu satın almak ya da kayıt olmaktır. Knight Online oyununa ücretsiz kayıt olabilir ve oynayabilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Trade açmadan oyun oynayabildiğinize göre bu oyunu Pay2Play yapmaz. Pay2Play para ödeyerek oyunu satın almak ya da kayıt olmaktır. Knight Online oyununa ücretsiz kayıt olabilir ve oynayabilirsiniz.
    Trade oyunun temel fonksiyonu. Skilleri açmak için oyun parası dışında bir ücret ödemek ile aynı şeydir. Olaya nereden baktığınıza bağlı bu. Premiumsuz girişleri kapatmanız ile aynı şey. Ücret ödemeden oyunun temel fonksiyonları kullanılamıyor ise bu oyun f2p değildir.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Senior Member
    oyunu oynayan yaş kitlesi min 20 max 60 arasıyken oyunun pay2play olması çok koymaz kanaatimce tek seferlik 150 tl bir ödeme kimseye zor gelmez.