Results 1 to 6 of 6

Thread: Vip Vault Key.

Senior Member

Vip Vault Key.

Selamlar, Vip Vault Key almayı düşünüyorum farmlamak için. Slottayken VİP bölümüne itemleri koyabilirim değil mi? Biri item koyarken town atılıyor yazmışta kafam karıştı. Ve koyulan itemler çarın ağırlığından düşüyor mu? Yani 5k hp pot koyabilir miyim VİP Key'e? Son olarak o anahtar çıkarılıyo mu ve çıkarılınca itemler felan yanıyor mu , yan karaktere anahtarı aktarınca VİP'de ki itemler mi çıkıyor. Biraz fazla oldu ama

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Merhaba
    Vip key inn hostess mantığında çalışır.Kısaca Bankaya ne koyabilirsen yada koyamazsan VıpKey içinde aynısı geçerlidir.Koydugun itemlerin Ağırlığının bir önemi yok 9999 tane pot depolayabilirisin.Slottayken İnventorydeki kutucuğa tıklayarak heryerde erişebilirsin.Anahtar dediğin VipKey innhostesden aktif ettigin vip storagedir.Anahtar çıkmaz anahatarı koyarsın ve 1aylık süre başlar bir ay sonra bittigi zaman VipStoragea sadece İnnHostessden erişebilirsin ve vipkeyin süresi bitince sadece itemlerini alabilirsin Vipkeyin bittigi için item ekleyemezsin.Son olarakda yan karakterlerindede aktif olarak kullanabilirsin Bütün karakterler aynı vip storageı kullanır.

Senior Member
    Anladım, dolu dolu her soruma ayrı ayrı verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim hocam

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Kib_YseJpRNj View Post
    Anladım, dolu dolu her soruma ayrı ayrı verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim hocam
    + Extra şifre koyabilirsin ama farm yapıyorsan koyma ben koydum devamlı şifre girmem gerekiyor nasıl kaldıracam onuda bilmiyorum

Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Kib_YseJpRNj View Post
    önemli degil herzaman

Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    + Extra şifre koyabilirsin ama farm yapıyorsan koyma ben koydum devamlı şifre girmem gerekiyor nasıl kaldıracam onuda bilmiyorum
    Şifreni kaldırmak istiyorsan açıklayım hemen
    İnventoryni açıyorsun Vip Storagea tıklıyorsun.Açılan Vıp bölümünün sag tarafında bir kilit var üzerine tıklıyorsun (cancela) diyerek iptal ediyorsun