Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 63
    Junior Member
    Server
    KO -> Ares

Thumbs up Lure'nin Kalıdırılması Hakkında

Mage Lure almanın kaldırılması hakkında açtığım konu moderatör tarafından silinmiştir . Konuyu tekrar açıyorum daha kısa anlatacağım. 2 slot bile birleşmiyor oyunda artık moblar geri kaçıyor çoklu skillerle demage yiye yiye birleştirseniz bile (tabi ölmezseniz) NOVA METEOR ne varsa yiyen moblar yine de nova altından geri kaçıyor! Mageye gelen skill nerflerinden sonra 'dur bunlar lure de almasın' demişler ! Mage jobunu artık tamamen kaldırmıştır Nttgame ! Duyurulur !

Şuan aktif olarak mage oynuyorum sirius da revan görevini yapayım dedim çift slot birleştirmeyi denedim eskiden 4 slot yapıyordum geçen yaza kadar fakat şimdi 2 slot bile yapamıyorsun hadi bazı moblara mesafe ayarlarsın da revan felan ne alaka arkadaş

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bence güzel oldu

Junior Member
    Server
    KO -> Ares
    Quote Originally Posted by 33rickymartin33 View Post
    Şuan aktif olarak mage oynuyorum sirius da revan görevini yapayım dedim çift slot birleştirmeyi denedim eskiden 4 slot yapıyordum geçen yaza kadar fakat şimdi 2 slot bile yapamıyorsun hadi bazı moblara mesafe ayarlarsın da revan felan ne alaka arkadaş
    aynen öyle kaş yapalım derken göz çıkartmışlar.. Vahim olan kaç ay geçmiş hala düzeltmemeleri.. Belli yaratıklara koyarsın eyw ama hepsine koyup magenin luresini kaldırmak ne demek? Yetkililerden de ses yok ???
    Last edited by Huares; 07-11-2019 at 01:38 PM. Reason: imlâ

Senior Member
    UTC'de bulunan çok ama çok saçma olan lureye de bir el atılmasını gerekiyor. zaten zor kesilen yaratıklar tekrar can doldurduklarında ve bu birkaç kez tekrarlanınca iş gerçekten çok çıkmaza giriyor. İyi olan bir etkinlik için çok can sıkıcı bir durum. bu konu da destek rica ediyoruz..

Senior Member
    Lure de bir sorun yok gayet güzel oldu.

Junior Member
    Server
    KO -> Ares
    Quote Originally Posted by yel613737 View Post
    UTC'de bulunan çok ama çok saçma olan lureye de bir el atılmasını gerekiyor. zaten zor kesilen yaratıklar tekrar can doldurduklarında ve bu birkaç kez tekrarlanınca iş gerçekten çok çıkmaza giriyor. İyi olan bir etkinlik için çok can sıkıcı bir durum. bu konu da destek rica ediyoruz..
    +1, Farm (exp) da yapılmıyor artık [cw-fc-raven-ds-sg-titan-ew-dk-..vs]. Warrior gibi 56 skiliyle tek tek luresiz kesilcekse mob, herkes warrior açsın zaten mage kasan da kalmamış oyunda. def yok hp yok magenin tek esprisi range lureydi şimdi o da yok ! z r 1 w 1 s 2 w 1 ... ko'nun oynanmasını sağlayan bu basitlik değiLdi ve olmayacak ; ))
    Last edited by Huares; 07-12-2019 at 04:18 AM.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Lurede sorun yok......... Dedikten sonra, Nokta attığım alanda 10 dakikadır bekliyorum. Ne yazsamda sorun olmadığını arkadaşlara sunsam diye ama yok öyle bir delil kanıt savunuculuk. Çünkü lüre sorunlu. Hatta öyle sorunlu ki; 40 Lv charı dün biraz kasayım dedim. Neye vursam anında kaçtı. Sanırım yaratıklar gezzerken "Lure Sınırı" dışına çıkmış oluyorlar ve ilk vuruşu attığınızda hemen kaçıyorlar. 3-5 adımda olsa kaçıyorlar.

-Eslantta sırf lure sınırı var kaçmasın diye çaba verirken ölen karakter sayısı; Knight tarihinde ölenlerden bile fazladır.
    Yaratık kaçtığında ise suçlu hep aynı Mage ve Okçu
    Öyle olduğu için nefretlerini kusuyorlar ya.... Sanıyorlar ki; Ravenden Golemden bir dünya para kaldırıyorlar. İşte onun için lurede sorun yok, düzeltilecek birşey varsa bile sorunsuz göstermeye çalışıyorlar.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Şahsımca,mage karakter oynuyorsanız bir ekibiniz olmalı; tıpkı savaş alanlarında olduğu gibi.

Ayrıca, tüm bunlara rağmen solo oyuncular düşünülerek, kısa bir süre önce mesafe yaklaşık 2 katına çıkarıldı. Bu mesafenin bazı etkinlik alanlarından kaldırılması içinde iletişim halindeyiz fakat şimdilik net bir şey yok.

Bilginize

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)

yorumumu silince daha mı haklı görünüyorsunuz.
    amaan neyse. kime ne anlatıcam.