Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

[TPT] [TP28] Ban

Merhaba
    Sayın Oyun Yönetimi 05/06/2019 akşamı kullandığım hesap anlamadığım bir şekilde önce hapis daha giriş sağlayamadan TPT ban yemiş bulunmakta. Forumda biliyorum ki destek verilmiyor, ancak henüz yaklaşık 60 saat civarı geçmesine rağmen gerekli mecraya atmış olduğum destek talebime geri dönüş sağlanmadı. Bu konu hakkında gerekli hassasiyeti göstermenizi rica ediyorum.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği sağlanmamaktadır. Biletler mesai saatleri içerisinde sırasıyla kontrol edilmektedir. Sırası gelen bilet detaylıca incelenir ve yanıt verilir.

Hafta sonu müşteri hizmetleri çalışmamaktadır. Sabırla biletinize gelecek olan yanıtı bekleyiniz.

Aşağıdaki konuyu da göz atabilirsiniz.

Ceza Alan Oyuncular Hakkında 175

Junior Member
    Teşekkür ederim iyi çalışmalar.

Junior Member
    Hayır olay gerçekten sinir bozucu bir durum olmaya başladı.

Merhaba,

GM ekibimiz tarafından günlük yapılan incelemeler sonucunda, hesabınız üzerinde illegal program kullanıldığı tespit edildiği için, hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır. Tekrar kullanıma açılmayacaktır.

Saygılarımızla.

şeklinde bir açıklama yapılıyor akabinde ben neden sorduğumda

Merhaba,

Önceki biletlerinizde gerekli cevap tarafınıza iletilmiş olup ısrarcı olmanız sonucu değiştirmeyecektir.

şeklinde ikinci cevap geliyor benim derdim sonuç odaklı bir beklenti değil. İnsanlar nedenini bilmeden mağdur oluyor benim koca oyun yönetiminden beklentim temsili defalarca olan detaylı açıklamadır. İllegal deniyor ama nerede ne kullandığımız bizlere açık şekilde söylenmiyor. Yeniden başladığımızda temiz olarak güvendiğimiz işletim sistemimizde belki olan açıktan habersiz şekilde devam ederken aynı sorunla karşılaşmayacağımın garantisi var mı ? Lütfen gerekli açıklamanın tarafıma yapılması için izlemem gereken yol konusunda birileri bana yardımcı olabilir mi ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Hesabınız hakkında karar kesinleştiyse, değişmez ve ısrarcı olunmamanız istenir. Tüm uyarılara rağmen hala bilet göndermeye devam ederseniz bilet sisteminden de engelleyebilirler.

Dizin isteklerinin paylaşılma durumu GM inisiyatifine bağlı olup, paylaşma zorunluluğu bulunmamaktadır.

Ben de aynı konudan dert yanıyorum Hani her ceza GM insiyatifiyle değişebilirdi. Şimdi değişmez diyorsunuz
    ben de banlandım diyorum ki onca yatırım yaptım para ve emek verdim banlandm hadi banlandım
    bilgisayarımı formatladım -hile varmış ya- tekrar aynı bilgisayardan aynı İP ile bir hesap açsam -ki açmayı düşünüyorum-
    bu hesaba yatırım yapsam premium alsam yarın öbür gün tekrar ban yiyecek ve mağdur olacak mıyım?
    gelen cevaplar alakasız ve robotl konusuyormusum gibi KOYALA YAPIŞTIR dan ibaret burada size soruyorum yeni bir hesap açsam tekrar banlanmayacağımın garantisi var mı?