Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 26
    Senior Member BestVitaLity's Avatar

Erişilmesi zor üst düzey itemleri veya alternatifleri görevlerle elde edebilmeliyiz

Mesela örnek +1 krowaz armor için normal krowaz materyalleri dışında yapması zor bile olsa yeni bir fragment görevi eklenip bu iteme no trade olacak şekilde alternatif erişim getirilmelidir.

Ancak bu şekilde oyunda dönen tl ticaretinin ve karşı 2 ırktan çeteleşmenin önüne geçilebilir.
    Last edited by Lord_Archer; 07-08-2019 at 12:52 AM.

Senior Member
    Ben iron neck görevi istiyorum. Old takı gibi olsun.

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Saçmalık alt sınıflar zaten var dragon var görevlerde krowaz vs aldin mi oyunda ney için emek vereceksin? Kasmak için emek yapmadan aldigin her şeyi satmak için mi ?

Banned
    Çok haklısın bana kalırsa +9 Shard görevi falan olsun , şöyle 100 adam kesince , +9 Wb görevi olsun 100 adam kesince . Ne içiyorsun dostum ? Emek veren yapar . Bu kimseyi ırgalamaz . Saçma konu kilit lütfen ..
    Last edited by Khenarth; 07-08-2019 at 11:14 AM.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Olmaması için bir sebep yok. Halihazırda öyle kirli bir düzen var ki ittifaklar kendileri harici kimseye materyal çıkarma şansı tanımıyor. Çıkardıkları materyalleri de clan üyeleri arasında pay yapmadan, rekabet ortamı olmadığı için tek elden fahiş fiyatlara satabiliyorlar. Serverların 3-4 clanın insafına bırakılmaması gerekiyor.

Quote Originally Posted by JoyoAppilance View Post
    Olmaması için bir sebep yok. Halihazırda öyle kirli bir düzen var ki ittifaklar kendileri harici kimseye materyal çıkarma şansı tanımıyor. Çıkardıkları materyalleri de clan üyeleri arasında pay yapmadan, rekabet ortamı olmadığı için tek elden fahiş fiyatlara satabiliyorlar. Serverların 3-4 clanın insafına bırakılmaması gerekiyor.
    Daha tehlikenin farkında değiller, şu krowaz bi gelsin o zaman bak bu forumda hergün en az 10 tane krowaza giremiyoruz konusu olacak. Sanıyolarki 1pt adam booro keser gibi krowaz kasacaklar. +1 krowaza o ittifaklar 5gb dese 5gbden çekmek zorunda kalacak herkes. Çünkü başka alternatif elde etme yöntemi yok.

Quote Originally Posted by IBloWWWWW View Post
    Çok haklısın bana kalırsa +9 Shard görevi falan olsun , şöyle 100 adam kesince , +9 Wb görevi olsun 100 adam kesince . Ne içiyorsun dostum ? Eşit bir oyun istiyorsan git pvp serverlar var birton orda takıl . Emek veren yapar , parayı basan alır . Bu kimseyi ırgalamaz . Saçma konu kilit lütfen ..
    Ben +1 diyorum sen +9 diyorsun. O dediğin itemlerin +1ine 1den fazla yollardan erişmek mümkün. 10günde 1 1 parça +1 krowaz almayı istemek eşit item istemek mi oluyor? İşte bu oyunda parayı basan alır mantığının önüne geçilmezse oyuna yeni user gelmez.

Quote Originally Posted by classwomen View Post
    Ben iron neck görevi istiyorum. Old takı gibi olsun.
    Oyunda birazda şans faktörüyle iron necke erişmenin çok yolu var.

Senior Member
    Olmaması için sebep çok oyun daha kolaylaşması yerine daha da zorlaşsın . Eskiye özlem diyoruz bu özlemin nedeni çol çocuk cz ye gelemiyordu herkes herşeyi alamıyordu şimdi oyun ergen kaynıyor . Herkes herşeye sahip olamasın ki bazı şeylerin kıymeti olsun . Herkese +1 krowaz verelim bilmem ne yok öyle bir dünya . Görevle alınan mitril setler var hem de +7 bile atıyor 1 yıl uğraş 8 set yap . Git quest silahı +9 yap çoğu iteme bin basar . Haaaaa nasıl basacağım diyorsan da kendinle çelişiyorsun çünkü dediğin laf şu +1 item atsın görev diyorsun her türlü çelişiyorsun . Ama net şekilde söylüyorum oyun daha da kolaylaşmasın

Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Olmaması için sebep çok oyun daha kolaylaşması yerine daha da zorlaşsın . Eskiye özlem diyoruz bu özlemin nedeni çol çocuk cz ye gelemiyordu herkes herşeyi alamıyordu şimdi oyun ergen kaynıyor . Herkes herşeye sahip olamasın ki bazı şeylerin kıymeti olsun . Herkese +1 krowaz verelim bilmem ne yok öyle bir dünya . Görevle alınan mitril setler var hem de +7 bile atıyor 1 yıl uğraş 8 set yap . Git quest silahı +9 yap çoğu iteme bin basar . Haaaaa nasıl basacağım diyorsan da kendinle çelişiyorsun çünkü dediğin laf şu +1 item atsın görev diyorsun her türlü çelişiyorsun . Ama net şekilde söylüyorum oyun daha da kolaylaşmasın
    10 günde 1 yapılması zor bir görevle +1 krowaz almak herkese krowaz vermek mi oluyor ?

Eğer bir itemi alternatif olarak elde etme yöntemi olmazsa orayı kapatan ekipler ne fiyat yazarsa o fiyattan almak zorunda kalırsın.

İlla para basacaksan amacın oyuna para kazandırmak olsun, oyunu oynayanlara değil.

Page 1 of 3 123 LastLast