Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Anlamsiz ban diez

Öncelikle herkese merhabalar. Yaklaşık 3-4 ay kadar önce mobil pubg oynarken o oyunun bir hilesini indirmiştim o dönemler knight oynamıyordum hile pc'de yüklü kaldığı için aradan zaman geçtikten sonra uskoya tradesi açık olan eskilerden kurduğum bir çarla giriş yaptım oyuna baktım pazarları dolaştım hiçbir sıkıntı olmadı ondan sonra telefon numaramın kayıtlı olduğu bütün çarlarım TPT X banı yedi şaşırdım çünkü koxp kullanmadım sorgusuz sualsiz çarlar ban yemiş durumda onu geçiyorum. Dün akşam saatlerinde DİEZ'de ki çarımla akşam saat 23.30 24.00 sularında smilidonda pazar çarlarımı kasmaya karar verdim 3 ayrı makina 3 ayrı ıd ama bunların ikisi aynı telefon numarası üzerine kayıtlı ve çok geçmeden 30 dakika sonra çarlarım daha 31-32 lvl iken iki çarımda aynı anda dc yedi önce asıl çarıma girmeyi denedim yan karakteri hapise attığını gördüm şaka zannettim relog atıp girdiğimde ise [TPT] is banned due TPT use bu yazıyla karşılaştım ve aynı zamanda eski ıd'm olan çarım yani tradesi açık olan çarım oda aynı şekilde [TPT] is banned due TPT use bu yazıyla karşılaştım eğer hack koxp gibi birşeyler kullanmış olsaydım muhtemelen bu pc üzerinden girdiğim bütün çarlarım ban yerdi öyle değil mi ? ama sadece bu 2 çarım ban yedi birisi eskilerden kurduğum ıd pazar çarı olarak kullanacaktım diğeride şuanda asıl oynadığım çardır. çarımın itemleri full şekilde duruyor yaklaşık 20 gündür dizmiş durumdayım büyün esn kodları çektiğim gb'ler dahil hepsi sitelerde mevcut duruyor gerekli ticket'ı attım ama durduk yere bu şekilde cezalandırılmak gerçekten kanıma dokunuyor yardımcı olursanız sevinirm.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Başka oyunlarda kullanılan hile yazılımlarından dolayı hesabınız kapatılmaz. Knight online oyununa müdahale eden hile yazılımları tespiti yapılırsa hesaplara ceza verilmektedir. TPT uyarını alan oyuncuların hesapları süresiz olarak kapatılmaktadır.

İtirazınızı bilet göndererek yapmışsınız. Gelecek olan yanıtı bekleyiniz. Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

Ayrıca aşağıdaki konu üzerinden bilgi verildi.

Ceza Alan Oyuncular Hakkında 175