Results 1 to 7 of 7

Unhappy Arkadaslar Oyuna Giremiyorum YARDIM !!!

Oyuna 6 7 ay geçici ara vermek zorunda kaldım. Şimdi Oyuna girmeye çalıştığım zaman ID ŞİFRE yazdıktan sonra FOR SECURITY PURPOSES,PLEASE RETURN TO THE KNİGHT ONLİNE WEB PORTAL AND RESET YOUR GAME PASSAWORD hata veriyor Şifre felan değişmeye çalışıyorum mail felan da gelmiyor Lütfen Yardımcı Olurmusunuz...

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Portala girerek "Şifremi Unuttum" işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ancak e-posta adresinize bir ileti gelmediğini söylemişsiniz. Hesabınızın incelenmesi adına "E-posta Sorunları" kategorisine destek bileti göndermeniz gerekmektedir.

Kendi hesabınıza giriş yapamadığınız için başka bir hesaptan destek bileti gönderebilirsiniz. Forum üzerinden hesap desteği sağlanmamaktadır.

Destek Bileti

anlamadığım suanki hesabımla oyunun sitesine girebiliyorum ama Oyuna giremiyorum. Yönlendirdiğiniz gibi "E-posta Sorunları" kategorisine destek biletine sorunumu yazıp gönderdim ve umarım en kısa zamanda çözüm bulunabilir ve Oyuna girebilirim en kısa zamanda oyuna girmem şart.!!

o kadar emek o kadar para harcadım nasıl girebilirim oyuna en kısa zamanda lütfen yardımm...

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Lütfen destek ekibinden gelecek olan yanıtı bekleyiniz. Bu süreçte yeni bir bilet veya bilet güncellemesi yapmayınız, aksi takdirde bilete gelecek olan cevap süresi uzayacaktır.

teşekkür ederim peki ne kadar sürede belli olur bi an önce oyuna girmem gerekiyor çok sürermi

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by bla_2ApmXxah View Post
    teşekkür ederim peki ne kadar sürede belli olur bi an önce oyuna girmem gerekiyor çok sürermi
    Müşteri hizmetleri hafta sonu çalışmamaktadır. Biletler, mesai saatleri içerisinde sırasıyla kontrol edilir. Normal şartlarda 72 mesai saatleri içerisinde yanıt geliyor. Ancak ilgili kategoride yoğunluk yaşanıyorsa gelecek olan yanıtın süresi uzayabilir.