Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 53 of 53
    Senior Member
    bu 175.'nci konu , ben ilk 20konuyu hatırlıyorum , başlarda her başlıkta illegalliği canla başla inkar edenlere kanıt sundular ,sonra inkar edenler azaldı sıfırlandı neredeyse

varsa bir kanıt gm ekibi atsın lütfen , hem inkarcıların yüzü kızarır belki , varsa bi hata da gereğini yapın

Junior Member
    Bakın zaten @Eryudes 1000 kişiye yakın kişinin banlandığını söylüyor ve burada benden başka itiraz eden bir Allah’ın kulu yok. Demek ki gerçekten hak etmişler diye bende düşünüyorum ama bende gerçekten illegal program yada banlanmayı gerektirecek aktivitem olmadı. 1000 kişide 1 hata payı belkide gerçekten vardır. Ben ban açılmasından ziyade sadece tekrar inceleme talep ediyorum. Ticketlara oto cevap veriliyor. Sadece bir bakın banı hakedecek bişey varsa paylaşın bende bileyim hepsi bu...

Junior Member
    Karekter adı : Fett
    Sunucu : Sirius
    Hesabın kapatılma tarihi : 18.07.2019
    Hesabın kapatılma sebebi : Hile kullanan bir kişinin ip si ile ip'min aynı olmasıymış

Savunma :
    Merhabalar , Sorunum şu 18.07.2019 tarihinde saat 17.25 civarında Sirius 3 te pazar gezerken ani bir dc ile oyundan düştüm tekrar girmek istediğimde başlıktaki hatayı aldım 80 lvl priest'im herhangi bir yazılım yada hile kullanmadığımı pus'tan aldığım genie harici oto oyun aracı kullanmadığımı belirtmek isterim. Neden böyle bir ban yediğimi inanın merak ediyorum. evde tek bilgisayar var tek hesap üzerinden oyun oynuyorum. sizden ricam hesabımın detaylı bir şekilde incelenmesini bir suçum varsa cezama razı olacağımı bilmenizi istiyorum fakat illegal hiç bir aktivitede bulunmadığımı tekrardan dile getirerek siz yetkili GM arkadaşlardan konunun araştırılması hakkında yardım bekliyorum. Priestim her hangi bir saçma sapan yazılım kullanmadım zaten buna gerekte yok tek isteğim var sizden bana işlediğim suçumu somut bir şekilde sunmanızdır şurda şunu yapmışsın yada başka bir hesap ile o bilgisayarda giriş yapıp hile kullanmışsın deyin gösterin 10 liraya kosp satılan iğrenç dönemlerde bıraktım bu hileciler yüzünden.oyuna sisteminize güvendim uzun zaman sonra döndüm exp çektim çar kastım gb aldım böyle üzücü anlamsız bir neden yüzünden yapmadığım birşey yüzünden ban yemek çok dokundu lütfen kullanıcıların sorunlarına yardımcı olun GM arkadaşlar bilet atın diyorsunuz atıyoruz oto yanıt başka bir şey yok siz ilgilenmezseniz ilgilenecek kimse yok emeğe saygı lütfen..