Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 53
    Senior Member BestVitaLity's Avatar
    NTT uyudu sandılar, bi çoğaldılar, toplu kıyım yok dediler ve toplu kıyıma gittiler.

Good job...........

ellerinize sağlık arkadaşlar illegallere ban hemide uçan ban

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Eryudes ellerine sağlıkta şu macroculara daha haşin bir yaptırım bekliyoruz. Elle oynamanın enayi yerine konulduğu bir durumla karşı karşıya kalıyoruz.

Junior Member
    Kolay gelsin arkadaslar ben pvp server de oynuodum ve bildiginiz üzere orda makro serbestti diye kullanıodum yeni char aldım usko altar a başladım ama yukardaki yorumlarınızı okudukdan sonra neden hapse ayılgımı anladım uskoda kessinlikle makro kullanmadım da bilgisayarda capslok makro yüklü kalmıs o yüzden hapis cezası aldım sanırım onun için ne yapabilirim char ne zaman Acılır veya acılırsa sicilime yansımaması için ne yapabilirim çünkü uzun yıllardır usko da oynamıodum kullanmadan ceza alındıgını bilmiyordum

Junior Member
    Bravo oyunun o kadar eksiği varken bunlara öncelik vermek

Junior Member
    Merhabalar ellerinize sağlık çok güzel olmuş fakat dün gece benimde çarım araya gitti herşeyi geçtim makrodan hesabı incelemeye alınan çarlar ıd şifre girişinde TPT yazar mı sizce ticket attım çünkü koxp kullanmadım ben pcde illegal hiçbir şey yok lütfen gerekli incelemeleri yapar mısınız yani kullanmadığım bir şey için TPT yiyorum girip inceleyin tüm pcyi gerekirse tw vereyim bağlanıp bakın bütün Hard disclere

Junior Member
    Quote Originally Posted by IIDARIUSII View Post
    Kolay gelsin arkadaslar ben pvp server de oynuodum ve bildiginiz üzere orda makro serbestti diye kullanıodum yeni char aldım usko altar a başladım ama yukardaki yorumlarınızı okudukdan sonra neden hapse ayılgımı anladım uskoda kessinlikle makro kullanmadım da bilgisayarda capslok makro yüklü kalmıs o yüzden hapis cezası aldım sanırım onun için ne yapabilirim char ne zaman Acılır veya acılırsa sicilime yansımaması için ne yapabilirim çünkü uzun yıllardır usko da oynamıodum kullanmadan ceza alındıgını bilmiyordum

Hocam macrodan hapise atılmışsınız anladığım kadarıyla ıd şifre yazdıktan sonra giriş yapabiliyor musunuz yoksa ekranda bir şeyler yazıyor mu

Senior Member JomeyTheBattlePriest's Avatar
    Nickname
    Jomey
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Herkese ban ban , ille de ban ban
    Tanrım Kötü Kullarını Sen Affetsen Ben Affetmem

Junior Member
    Saygilar sevgiler k.o oyunculari ve yetkilileri 2006 dan beri k.o oynuyorum gereksiz hapis olayiniz var amaciniz'da belli para tuzaği hani aracinla 2 dk park edersiniz'de ufak bir işin çikar onu halletmeye gidersin bir bakarsin ya aracinizi çekmişler yada para cezasi yersin sizin sisteminizde o hesap nereden para kazanabiliriz yapmayin abi gözünüzü seveyim hileye veya buna benzerleri ban veya ceza verin onuda nasil verin bakin zaten bizlerde sizlere yardimci oluyoruz video çekiyoruz ksc aliyoruz niye yapiyoruz size delil size görüntü kaydi hem bizlere yapilan haksizlik hemde oyun kurallarina aykiri benim konumda şikayetimde aynisi sebebi belli olmayan ceza verdiniz dediğim gibi 2006 ' dan beri k. O oynuyorum hayatim'da hile hurda nedir bilmem tezgah farim pk atarim işten geldikçe 5 mart 2019 da charimi tezgah kurdum işe gittim gece 11 gibi eve geldim bi baktim char kapanmiş baktim oyuna reset gelmiş dedim sabah gireyim girmez olaydim hatta oyun hiç gelmeseydi charim ceza almiş valla anlam veremedim kisacasi rezilsiniz k.o bu sistem videosuz ksc siz yapmayin sisteme ayarlamişiniz sistemde kafasina göre hareket ediyor o dami ekran bug'da kaliyor ne anlamadimki kafasinca içeri atmalar önceden sherif olayi vardi hiç unutmuyorum o günü ayni kafa sistem savaş başladi mageyle oynuyordum efendim kaleden dişari cikma diye comender üsten yazi yazdi hani sonuçta oyun bu keyif bana ait zevk bana ait bende pk savaşmaya devam ettim biri pm atti senin yüzünden kaybediyoruz diye niye savaşi benmi yönetiyorum dedeim arkadaşim pk atiyorum dedim 2 3 saniye sonra zindana işinladim komedisiniz valla sayin yetkililer 3 kişi ile oyun yönetilmez kurban olduklarim az farkli oyun operatörleri takip edin adamlar canlida neler yapiyor az izleyin nasil yönetiyorlar az bakin siz koskoca k.o 3 kişi yönetmeye çalisiyorsunuz onuda sisteme birakiyorsunuz azda bizi düşünün bakayim sisteminiz hiçmi hata yapmaz neye göre ceza veriyor onuda anlamiş değilim bu hatayi eminim size ispahatlanma'dan siz yine sistem ne derse o diyeceksiniz saygi duyarim cezam kalkmasada zaten birakirim koxperler yüzündende premium da almiyorum zaten bunu böyle yazdim diyede dişlarsaniz oda sizin ayibinizdir saygilar kolay gelsin çenem düştü yine