Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 53
    Junior Member
    Ben 4 aydir oyuna giremiyorum sağlik sorunlarindan dolayi bu gun girdim ve hasipde buldum kendimi bu konu ile ilgili bizim madureyitimizi kim karşiyacak neden bu şekilde bir sey yapiliyor bizim zararimizi kim karşilayacak

Member MyMooooooN's Avatar
    Nickname
    MyMoooooN
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SAHIBEY View Post
    Ben 4 aydir oyuna giremiyorum sağlik sorunlarindan dolayi bu gun girdim ve hasipde buldum kendimi bu konu ile ilgili bizim madureyitimizi kim karşiyacak neden bu şekilde bir sey yapiliyor bizim zararimizi kim karşilayacak
    Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

Bence ikinci sefer yakalanan banlanmalı 5 çok fazla. Anladık oyuncu sayısı az zaten diye göz yumuyorsunuz ama legal oyunculara haksızlık. oldu olacak premium cash cekenlerede 10 hak verin .

Senior Member
    bu sayı kaç günlük ?

Junior Member
    @Eryudes ve GM, diğer moderatör ve okuyan arkadaşlar.

En son 05/07/2019 tarihinde sabah jrsine girdikten sonra hafta sonu tatili için oyuna girmedim ancak bugün oyuna girmeye çalıştığımda TPT sebebiyle banlandığım yazıyor.

Ben bunca yıllık oyun hayatımda ne bu tarz bir program-yazılım kullandım ne de kullanılan bir partide bulundum. Bakın kullandığım halde burada ağlamaya gelmedim, gerçekten ben böyle birşey kullanmadım. Ortada gerçekten haksızlık veya yanlışlık olduğunu düşünüyorum. Bu hususta ticketta attım "ONI-195-68247" ile.

Oyunda illegal olmamasını gerçekten destekleyen biri olarak alakası olmayan birisine böyle bir ban atılması gerçekten üzücü bir durum ve bunun düzeltilmesini talep ediyorum.

Junior Member

Lütfen bir cevabı çok görmeyin

Sayın GMler
    Biliyorum buradan destek sağlanamamakta ve dizin paylaşımı GM insiyatifinde ama lütfen bunca yıldır emeğiyle oynayan birine en azından bir cevabı çok görmeyin.
    Ticket ile ilgili henüz bir dönüş yok belkide inceleme aşamasındadır bilmiyorum ama bu oyunda hile ve illegal adına şimdiye kadar hiçbir şeye bulaşmadım, üçüncü parti yazılım kullandığım söyleniyor ama oyun ve altta çalan müzik dışında benim antivirüs programım dahi yok olur da program olarak algılar diye. Ben illegal partilere girmem, internetime benden başka bağlanan da yoktur. İsterse GMlerimiz baksın ve varsa rezil etsin şu şu programı kullanmışsın desin ben bu kadar iddialıyım.
    Harcadığım para falan umrumda değil zaten bununla ilgili hak talebim olamaz ama ben harcadığım maddiyattan çok böyle bir şekilde engellenmiş olmaya ve verdiğim emeğe üzülüyorum sadece.
    Sizden ricam yapılan yanlışlığı tekrar incelemeniz ve burada kullandığım bir program varsa veya neye istinaden banlandıysam burada paylaşınız ve bu forumdaki herkes suratıma tükürsün sende hile kullanıp ağlamaya gelenlerdensin diye yoksa da bu yanlışı düzeltiniz.
    Hepinize saygılar

Junior Member
    Quote Originally Posted by RyuKeeN_58 View Post
    Sayın GMler
    Biliyorum buradan destek sağlanamamakta ve dizin paylaşımı GM insiyatifinde ama lütfen bunca yıldır emeğiyle oynayan birine en azından bir cevabı çok görmeyin.
    Ticket ile ilgili henüz bir dönüş yok belkide inceleme aşamasındadır bilmiyorum ama bu oyunda hile ve illegal adına şimdiye kadar hiçbir şeye bulaşmadım, üçüncü parti yazılım kullandığım söyleniyor ama oyun ve altta çalan müzik dışında benim antivirüs programım dahi yok olur da program olarak algılar diye. Ben illegal partilere girmem, internetime benden başka bağlanan da yoktur. İsterse GMlerimiz baksın ve varsa rezil etsin şu şu programı kullanmışsın desin ben bu kadar iddialıyım.
    Harcadığım para falan umrumda değil zaten bununla ilgili hak talebim olamaz ama ben harcadığım maddiyattan çok böyle bir şekilde engellenmiş olmaya ve verdiğim emeğe üzülüyorum sadece.
    Sizden ricam yapılan yanlışlığı tekrar incelemeniz ve burada kullandığım bir program varsa veya neye istinaden banlandıysam burada paylaşınız ve bu forumdaki herkes suratıma tükürsün sende hile kullanıp ağlamaya gelenlerdensin diye yoksa da bu yanlışı düzeltiniz.
    Hepinize saygılar
    Boşuna buradan yazarak nefesini tüketme güzel kardeşim. Bende aynı şeyden madurum 25 gün önce çarımı dizdim DİEZ server'ında 9 set 9 ib full 3 takı set premium vs.. şeyler yaklaşık 2.500 TL param gitti ve cuma günü akşam saat 23:30'da durduk yere DC yedim ardından hapise attılar ve hemen ardından çara girdim [TPT] bilmem ne yazıyor. Ulan Allahtan korkmazlar ben o çarı o kadar dizecem item yapacam andreamda kendime okçu dizecem ve neredeyse 2200 AP'si olan bir okçuda troll'e 3 skil vurup düşürüyorum o çarda ben kxp mu açacam ? bu hangi akıl mantığa sığabilir ? bana ticketta verdikleri tek cevap (GM'LER TARAFINDAN YAPILAN GÜNLÜK İNCELEMELER SONUCU HESABINIZDA İLLEGAL PROGRAMLAR AÇTIĞINIZ TESPİT EDİLMİŞTİR VE KAPATILMIŞTIR) bunu nasıl bir kafayla yazdılar inan çooook merak ediyorum ben çarda kxp açıp farm yapacak kadar gerizekalı mıyım ? Kim 2500 tl yatırıp çar dizip kxp açar ki işte bunu düşünemeyecek kadar geri bir toplumuz. Bu oyun bizim türklerin elinde olduğu sürece bu durum böyle kardeşim adamlar kafasına göre adam banlıyor. Kanıt istedim bana dönüp aynı mesajı atıyorlar gerçekten gülünç bir durum dostum o yüzden Allahlarından bulsunlar ben KOXP vb. şeyler kullanmadım kullansaydım zaten gelip burda bas bas bağırmazdım yada ticket atmazdım ama nerde onlarda bu düşünce hey yavrum hey..... KNİGHT ONLİNE BU TARZ OYUN BİLMEYEN ADAMLARIN ELİNDE OLDUĞU SÜRECE OYNANMAZ PİŞMANLIKTIR. YAZIK GİDEN O PARALARIMA YAZIK HARAM ZIKKIM OLSUN BOĞAZLARINDA KALSIN...

Junior Member
    Benim banlanan karakterim puan siriusta 1. Sırada, çarda da bir çok item mevcut ama kolluğu yanıp program kullananlarda gördüm çarın itemli olması da GMyi bağlamıyor ve bu itemlerle ilgili hak iddia edemiyoruz. Ne var ki gerçekten benim gibi haksızlığa uğradıysan görev shelleri bile olsa üstünde hak haktır ve inşallah klasik bir cevap ile mağduriyeti bizim gibi gerçek oyuncu kaybetmek suretiyle tescillemezler. Adalet yerini bulacak diye bekliyorum ve gerçekten program, makro vs kullanan ile bizim gibi masum olanları ayırt etmek suretiyle GMler sağlayacaktır diye ümit ediyorum. Umarım senin de sorunun çözülür

Junior Member
    Merhaba,

GM ekibimiz tarafından günlük yapılan incelemeler sonucunda, hesabınız üzerinde illegal program kullanıldığı tespit edildiği için, hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır. Tekrar kullanıma açılmayacaktır.

Saygılarımızla.

Beklenen adalet tecelli etmiş, sadece emeğime üzülüyorum ve bu şekilde oyundan ayrılıyor olmaya. Şurada beni rezil edin açıklayın diye bas bas bağırmaya rağmen bir tane moderatör yada gm çıkıp vurmadı yüzüme sen şunu yaptın diye. Oto bir cevap sadece. Yazık çok yazık. Ben gerçekten legal oyunu destekleyen ve illegallere yaptırım olan bir yönetim olduğunu sanmıştım.

Junior Member
    Yok değil mi bir tane adam çıkıp şurda bu ne saçmalamış, program kullandığı halde burada saf ayağına yatıyor şuna gereken cevabı vereyim diyecek bir babayiğit. At banı gitsin, forumda da yazar yazar susar, forum kirliliği yaparsa buradan da banlarız diye mi bu sessizlik.