Results 1 to 9 of 9
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)

Böyle bir konu acmak istemezdim !!!

burda forumda bir modaretör küfür artık ban sebebi değil susturma cezası var dedi .
    tamam çok güzel , olsun . adamı 3 gun susturmusum zaten , açılınca tekrar küfür edip ben pazarcıyım char sussa ne olur dıyor ???
    şimdi alaki birşey mi , ticket zaten atıcam bu konudan sonra , haklılık payı varmı pekş soruyorum , pazar charı zaten sussa ne olur ?

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Raporladığınız kişilerin aynı eylemlere devam etmeleri ve tekrar ceza almaları, belirli bir ceza sayısından sonra süresiz hesap kapatılmasıyla sonuçlanacaktır.

Member MyMooooooN's Avatar
    Nickname
    MyMoooooN
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Ban Politikası
    Bakmani tavsiye
    Not: GM’in inisiyatifine göre tüm kurallar değiştirilebilir. Her bir kural için cezalar arttırılabilir ya da düşürülebilir.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by MyMooooooN View Post
    Ban Politikası
    Bakmani tavsiye
    Not: GM’in inisiyatifine göre tüm kurallar değiştirilebilir. Her bir kural için cezalar arttırılabilir ya da düşürülebilir.
    eski bu , güncelleme geldi . artık susturma cezası alıyorlar

Senior Member
    yetkililer banlayın geçin ne uğraşıyorsunuz oyunu aktif oynamıyorsunuz yada oynasanız bile pk attığınızı varsayarsak farm pazar alanlarında yaşanılan bu sorun sizi pek alakadar etmiyor mu size hiç küfür edilmedi mi

ah biraz daha sırf zevkine oyunda daha fazla kalsanız ne tip insan demeye bin şahit ister kişilik yoksunu varlıkların oyunda bulunduğunu anlayacaksınız

ve sizde anlayacaksınız ki bu kişilerin oyunu lekelediği hiç kimseye yararı olmayıp kendi çıkarları için en ufak şeylerde herkese sataştığını

oyunda olmaması gereken bu varlıklar için kural değişikliğine gidilmesi gerektiğini anlayacaksınız lütfen sherif sistemi yok ama azcık daha aktif oyunu oynayın

pk dışı pve ve pazara yönelin

yada artık biz müşterilerinize daha oynanabilir temiz bir oyun sunun oyuncularınızın sesini dinleyin dinlemek yetmez icraata geçin

Senior Member Vrij's Avatar
    Amerikalı GMler zamanı küfre hiç bir ceza vermezlerdi, milletçe hepsi küfrettiği için olabilir Bizim kültürde durumun çok farklı oldugunu anlatamadık gitti, tamam bu bir savaş oyunu, ama böyle ekşından dolayı, gayri ihtiyarı küfredenle, iğrenç kişiliğinden dolayı, sistematik agır küfredeni ayırmak ta zor değil.

Ayrıca pmden küfredenle, king chatten, veya command chatten küfredenin cezası da aynı olmamalı. Geçen CR ye atmıştım, takip edemedim sonucu, ama tipi gördüm başka charıyla komanddı yine, noldun dedim önce bişi olmadı dedi, sonra da 3 gun mute dedi.
    Dediği dogruysa olmamış tabii.

@Karimli
    Öyle ban at geç olur mu, ceza suçla orantılı olmalı, adalet evrenin temeli. Düşünsene, adamı banlatmak için neler yaparlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Amerikalı GMler zamanı küfre hiç bir ceza vermezlerdi, milletçe hepsi küfrettiği için olabilir Bizim kültürde durumun çok farklı oldugunu anlatamadık gitti, tamam bu bir savaş oyunu, ama böyle ekşından dolayı, gayri ihtiyarı küfredenle, iğrenç kişiliğinden dolayı, sistematik agır küfredeni ayırmak ta zor değil.

Ayrıca pmden küfredenle, king chatten, veya command chatten küfredenin cezası da aynı olmamalı. Geçen CR ye atmıştım, takip edemedim sonucu, ama tipi gördüm başka charıyla komanddı yine, noldun dedim önce bişi olmadı dedi, sonra da 3 gun mute dedi.
    Dediği dogruysa olmamış tabii.

@Karimli
    Öyle ban at geç olur mu, ceza suçla orantılı olmalı, adalet evrenin temeli. Düşünsene, adamı banlatmak için neler yaparlar.
    suçun kesinliği ortadaysa ve kışkırtma tahrik unsuru olmadan durduk yere kendi çıkarı için küfür ediyorsa biri demek istedim

birini banlatmak için tahrik et sonra crye rapor et bunlar olmayacak inceleme üstün körü olursa o dediğin olur

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Benim 1-2 raporum var bakalım

ne olursa olsun küfür etmiceyeceksiniz kardeşim artık çocuk değilsiniz +30 yaşında insanlarsınız azıcık adam olun. Gmler sizde küfür raporlarını lütfen kendinize yapılmış küfüre nasıl tepki veriyorsanız öyle verin yeter artık lütfen !