Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Lightbulb Cz hakkinda öneri içerir (ittifakçilarin işine gelmeyebilir)

Pk haritaları ve Maradon haritalasında aynı chaosa girildiği zaman ki gibi kimsenin birbirinin ismini göremeyecek şekilde olması gerekli. Party kurma ve birbirini görme işlemi town dediğimiz kısımda olur, bu alanın dışına çıkan herkes artık kendi party playerinin dışında hiç kimseyi tanıyamaz göremez. Bu şekilde bir uygulama gelirse şayet İTTİFAK dediğimiz olay kısmen birbirini ayırt edemeyeceğinden dolayı biraz sarsılır. Biter demiyorum sarsılması bile CZ ye ve/veya Pk alanlarına canlılık getirir.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Oyun yönetimi , ittifak bizden değil sizden kaynaklı oluşuyor diyerek bunun bir sorun olduğunu düşünmüyor .
    Bu sebepten bir yaptırım yoluna gitmezler

Senior Member
    He aaaaaaaaaaga MİKEMMEL FİKİR OLAĞANÜSTÜ SÜPER SÜPER LAAAAAAAAAAAN kimsenin aklına niye gelmedi ki bu fikir şimdi ÜÜÜÜÜÜÜÜÜFFFFFFFFFF SÜPER LAAAAAAAAAAAN . PT ws atarken de artık kafasına göre dalar herkes DB prieste gerek kalmaz isim tutma diye bir olayı kaldırdın YA SEN DEVRİMCİSİN ya . Kolsuz isim tutamayan adamlar için MİKEMMEL bir çözüm buldun . KOLSUZLARIN ulu önderi oldun HELAL OLSUN SANA

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    He aaaaaaaaaaga MİKEMMEL FİKİR OLAĞANÜSTÜ SÜPER SÜPER LAAAAAAAAAAAN kimsenin aklına niye gelmedi ki bu fikir şimdi ÜÜÜÜÜÜÜÜ&# 220;FFFFFFFFFF SÜPER LAAAAAAAAAAAN . PT ws atarken de artık kafasına göre dalar herkes DB prieste gerek kalmaz isim tutma diye bir olayı kaldırdın YA SEN DEVRİMCİSİN ya . Kolsuz isim tutamayan adamlar için MİKEMMEL bir çözüm buldun . KOLSUZLARIN ulu önderi oldun HELAL OLSUN SANA
    Önünde saygı ile eğiliyorum. Yalnız 2 dk insan taklidi yaparsan sevirim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by tsunamiavm61 View Post
    Önünde saygı ile eğiliyorum. Yalnız 2 dk insan taklidi yaparsan sevirim.
    Taklit işlerini sana sormak lazım biz normaliz ulu önder sensin . Neyin kafasını yaşayıp neyi taklit ediyorsan bilemem. Gel biraz da beni taklit et de doğru yoldan yürü

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    1-Böyle bir şey yapılamaz 2-Çözümü acilen yönetimin bulması gerekiyor aksi takdirde her serverin sonu 3 ay

çok itici bir çocukca uslüp olmuş ayıp dalga geçecegine açıkca fikrini beyan etmen yeterdi.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Maalesef sorunu çözmez diye düşünüyorum, çünkü bu denli büyük ittifaklar karşı ırkla da çeşitli konuşma programları üzerinden iletişimdeler.

Ve zaten genellikle clan parti oldukları için isimsiz de olsa clan pelerinlerinden yine anlaşılır kim dost kim düşman.

Senior Member
    Çözüm basit ne için ittifak kuruluyorsa onu ortadan kaldıracaksın andik dundik tuhaf şeyler üretmeye gerek yok .
    Örneğin : Eskiden 6-7 clan csw ortak girerdik . Csw nin getirisi azalınca ortaklıklar ortadan kaldırıldı . Nerede bu adamlar ne için ortaklık yapıyor ise onu çözüm kendileri ittifakları bozar . Krowaz ve fragmentleri tradeye kapat UTC gibi kendileri kırsın o kadar kişi ittifak olmaz . Çünkü kendi kıracak diye o kadar zahmete girmez

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Maalesef sorunu çözmez diye düşünüyorum, çünkü bu denli büyük ittifaklar karşı ırkla da çeşitli konuşma programları üzerinden iletişimdeler.

Ve zaten genellikle clan parti oldukları için isimsiz de olsa clan pelerinlerinden yine anlaşılır kim dost kim düşman.
    Chaosda pelerin mi var? Oyun içi zaten hedefi gösteren bir uygulama getirildi bence sırada bu var.